Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> інтенсифікація тепломасообмінних процесів у вентиляторних градирнях плівкового типу

інтенсифікація тепломасообмінних процесів у вентиляторних градирнях плівкового типу

Назва:
інтенсифікація тепломасообмінних процесів у вентиляторних градирнях плівкового типу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,12 KB
Завантажень:
287
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
карнаух Вікторія викторівна
удк 664.045.53
інтенсифікація тепломасообмінних процесів у вентиляторних градирнях плівкового типу
05.14.06 – технічна теплофізика та промислова теплоенергетика
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса - 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеській державній академії холоду і Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М.Туган - Барановського Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник | доктор технічних наук, професор
Дорошенко Олександр Вікторович,
Одеська державна академія холоду,
професор кафедри технічної теплофізики
 
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Кирилов Володимир Харитонович,
Одеський національний морський університет,
завідувач кафедри інформаційних технологій
кандидат технічних наук, доцент
Кравченко Володимир Петрович,
Одеський національний політехнічний університет,
доцент кафедри атомних електростанцій
Провідна установа | Національний технічний університет “
Харківський політехнічний інститут”
Міністерства освіти і науки України
Захист відбудеться “ 16 ” травня 2006 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.052.04 в Одеському національному політехнічному університеті за адресою: 65044,
м. Одеса, пр. Шевченка, 1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеського національного політехнічного університету за адресою: 65044, м. Одеса, пр. Шевченка, 1.
Автореферат розісланий “ 11 ” квітня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Гогунський В.Д.
загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Загальний стан взаємопов'язаних енергетичних і екологічних проблем (глобальне потепління, проблема озонобезпеки і таке інше) зумовили пошук нових перспективних рішень для холодильної та кондиціонуючої техніки, що забезпечують екологічну чистоту і мале енергоспоживання.
Останніми роками з'явилася велика кількість експериментальних і теоретичних робіт, присвячених використанню випарних методів охолодження, авторами яких є, наприклад, SteimleF., Foster R.E., Dijkastra, E., Stoitchkov N. J., Dimirov, G.J. Головними чинниками, які стримують широке практичне застосування вказаних методів, є: значні габарити і матеріалоємність устаткування за незначних градієнтів рушійних сил, необхідність постійної компенсації води, яка випаровується, в процесі її охолоджування. До безперечних переваг випарного охолоджування води належать мале енергоспоживання і екологічна чистота.
Системи оборотного водопостачання широко використовуються практично в усіх галузях народного господарства. У них передбачається, як правило, встановлення вентиляторних градирень, які споживають значну кількість енергії та води на компенсацію її втрат під час випарного охолоджування. Вентиляторні плівкові градирні відрізняються компактністю, малими габаритами і невеликою вартістю. Тому вони останніми роками стали об'єктами спеціальних наукових досліджень. Основні шляхи їх вдосконалення: інтенсифікація робочих процесів, вирішення проблеми масштабування, пов'язаної переважно з нерівномірністю розподілу потоків газу і рідини на перетині робочої зони апаратів, пошук, вибір і обґрунтування нових матеріалів і конфігурації насадки градирень. Результати досліджень за вказаними напрямами можуть використовуватися для розрахунку і проектування повітроохолоджувачів, випарних конденсаторів, зрошувальних теплообмінників. Необхідність вирішення вказаних завдань зумовила актуальність даної дисертаційної роботи.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дисертаційну роботу виконано відповідно до Закону України “Про енергозбереження” від 1.07.1994 р.; Постанов Кабінету Міністрів України №148 від 5.02.1997 р. “Про комплексну державну програму енергозбереження України” №583 від 14.04.1999 р. та “Про Міжвідомчу комісію із забезпечення виконання Рамкової Конвенції ООН про зміну клімату”, Листа Державного комітету України із енергозбереження №38 4/3 від 22.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: інтенсифікація тепломасообмінних процесів у вентиляторних градирнях плівкового типу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок