Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ВОДОСТІЙКОСТІ АСФАЛЬТОБЕТОНУ ДЛЯ РАЙОНІВ ЄМЕНУ З ВОЛОГИМ КЛІМАТОМ

ПІДВИЩЕННЯ ВОДОСТІЙКОСТІ АСФАЛЬТОБЕТОНУ ДЛЯ РАЙОНІВ ЄМЕНУ З ВОЛОГИМ КЛІМАТОМ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ВОДОСТІЙКОСТІ АСФАЛЬТОБЕТОНУ ДЛЯ РАЙОНІВ ЄМЕНУ З ВОЛОГИМ КЛІМАТОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,81 KB
Завантажень:
97
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА та АРХІТЕКТУРИ
САДЕК АХМЕД КАІД СИНАН
УДК 625.855: 611.185
ПІДВИЩЕННЯ ВОДОСТІЙКОСТІ АСФАЛЬТОБЕТОНУ ДЛЯ РАЙОНІВ
ЄМЕНУ З ВОЛОГИМ КЛІМАТОМ
05.23.05 – Будівельні матеріали та вироби
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі технології дорожньо-будівельних матеріалів Харківського національного автомобільно-дорожнього університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | Кандидат технічних наук, доцент
Космін Олександр Віталійович
Харківський національний автомобільно-дорожній університет, професор кафедри
технології дорожньо-будівельних матеріалів
Офіційні опоненти: | Доктор технічних наук, професор
Братчун Валерій Іванович
Донбаська державна академія будівництва і архітектури, завідувач кафедри технології будівельних матеріалів, виробів та автомобільних доріг;
Кандидат технічних наук, старший науковий
співробітник
Хрипун Микола Дмитрович
Донецький ПромбудНДІпроект Держбуду України, відділу хімії і корозії бетону
Провідна установа: | Українська державна академія залізничного транспорту, кафедра будівельних матеріалів, конструкцій та споруд, Міністерство транспорту України (м. Харків).
Захист дисертації відбудеться “05“ листопада 2002 року о1500 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.056.04 при Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури (61002, м. Харків, вул. Сумська, 40).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури (61002, м. Харків, вул. Сумська, 40).
Автореферат розісланий “ 01 “ жовтня 2002 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент Ємельяненко М.Г.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Деякі приморські райони Ємену характеризуються вологим кліматом з середньорічною кількістю опадів у вигляді дощу більш 600 мм. Ці опади випадають протягом року нерівномірно: кількість опадів у найбільш вологий місяць року досягає 120 мм. Під впливом опадів у дорожніх асфальтобетонних покриттях виникають руйнування у вигляді лущення, викришування, вибоїн.
Причиною такої поведінки дорожнього асфальтобетону в умовах впливу води, температури і руху транспортних засобів є зміщення плівки бітуму водою з поверхні мінеральних складових асфальтобетону. Зазначені фактори особливо небезпечні при використанні в асфальтобетоні кислих кам’яних матеріалів в якості заповнювачів, низької якості або відсутності у складі асфальтобетону мінерального порошку, застосуванні малоактивних бітумів, порушеннях технології приготування асфальтобетонних сумішей і улаштування дорожніх покриттів.
Для підвищення водостійкості асфальтобетонів використовують різні технологічні заходи, з яких найбільш ефективним є уведення до складу асфальтобетонів добавок поверхнево-активних речовин (ПАР). Ефективність дії цих добавок визначають переважно з використанням методів визначення адгезійних властивостей бітумів.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась згідно з планом науково-дослідних робіт ХНАДУ за темою “Розробка дорожніх матеріалів підвищеної довговічності” (1998 – 2003 рр.).
Мета дослідження. Метою роботи є визначення ефективного способу уведення добавок ПАР до складу асфальтобетону для підвищення його водостійкості; розробка прискореного методу оцінки адгезійних властивостей бітумів і бітумів з добавками ПАР.
Задачі дослідження:
1. Сформулювати теоретичні положення прискореної оцінки адгезії бітумів з добавками ПАР до поверхні мінеральних матеріалів.
2. Розробити прискорений метод оцінки адгезійних властивостей бітумів і бітумів з добавками ПАР за ступенем гідрофобності приготованих з їх застосуванням активованих мінеральних порошків, або обробленої ними фракції 0,16...0,315мм мінерального порошку.
3. Вивчити вплив складу та дисперсності активованих мінеральних порошків та їх вузьких фракцій на ступень їх гідрофобності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ВОДОСТІЙКОСТІ АСФАЛЬТОБЕТОНУ ДЛЯ РАЙОНІВ ЄМЕНУ З ВОЛОГИМ КЛІМАТОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок