Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ КОНТРОЛЮ В МИТНІЙ СЛУЖБІ УКРАЇНИ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ КОНТРОЛЮ В МИТНІЙ СЛУЖБІ УКРАЇНИ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ КОНТРОЛЮ В МИТНІЙ СЛУЖБІ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,82 KB
Завантажень:
460
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Актуальність теми дослідження полягає в тому, що управління потребує
науково обґрунтованих пропозицій і своєчасного внесення коректив


ІНСТИТУТ ЗАКОНОДАВСТВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
КОРОСТАШОВА ІРИНА МИКОЛАЇВНА
УДК 342.9
 
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ
КОНТРОЛЮ В МИТНІЙ СЛУЖБІ УКРАЇНИ
Спеціальність 12.00.07 – теорія управління; адміністративне право і процес;
фінансове право; інформаційне право
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Київ 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у відділі проблем розвитку національного законодавства Інституту законодавства Верховної Ради України.
Науковий керівник: | Доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Академії правових наук України, Заслужений юрист України Селіванов Анатолій Олександрович, Постійний представник Верховної Ради України в Конституційному Суді України – завідувач відділом зв`язків з органами правосуддя Апарату Верховної Ради України, член Вищої ради юстиції
Офіційні опоненти: | доктор юридичних наук, професор Андрійко Ольга Федорівна, провідний науковий співробітник відділу проблем державного управління та адміністративного права Інституту держави і права імені В.М. Корецького НАН України;
кандидат юридичних наук Стрижак Андрій Андрійович, Голова апеляційного суду Закарпатської області.
Провідна установа: | Київський національний університет внутрішніх справ, МВС України, кафедра адміністративного права (м. Київ).
Захист відбудеться 15.06.2006 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.867.01 по захисту дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук в Інституті законодавства Верховної Ради України за адресою: 04053, м. Київ, пров. Несторівський,4.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Інституту законодавства Верховної Ради України за адресою: 04053, м. Київ, пров. Несторівський,4.
Автореферат розіслано 12.05.2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.М.Биков
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження зумовлена сучасними тенденціями удосконалення механізму контролю в усіх сферах державного управління. Правові основи контролю визначаються Конституцією України, що встановлює також принципи і межі діяльності державних органів влади, зокрема митної служби України, призначенням якої є виконання важливих завдань з утілення в життя митної політики і захисту економічних інтересів держави. Забезпечення прав і законних інтересів учасників митно-правових відносин, що відповідає закріпленій у Конституції України ідеї служіння держави інтересам людини, є кінцевою метою контролю в митній службі. Значення ж внутрішнього контролю полягає в тому, що через його вплив на підконтрольні об`єкти митної системи реалізуються визначені законодавством цілі митної діяльності.
Тривалий час у вітчизняній науці проблеми, пов`язані з теорією організації внутрішнього контролю і, зокрема, контролю в митній службі України, не досліджувалися. Чинні норми не повною мірою визначають правові основи контролю в митній службі, проблеми існують також і в практиці організаційного забезпечення цієї діяльності, оскільки вона будується на основі певних застарілих шаблонів, за якими контроль сприймається лише як каральна функція, що робить указану діяльність далекою від раціональної. У зв`язку з цим виникла нагальна потреба в розробці теоретичних засад і нових підходів до організації контролю в митній службі та вдосконалення його механізму, до встановлення критеріїв його ефективності та визначення напрямів поліпшення внутрішнього контролю, до обґрунтування пропозицій стосовно вдосконалення законодавства, що регулює цю діяльність у митній службі.
Зв`язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційне дослідження є складовою комплексної планової теми “Організація моніторингу ефективності чинного законодавства та прогнозування наслідків його застосування” № РК0104U006941 Інституту законодавства Верховної Ради України.
Зміст та основні положення дисертаційного дослідження знайшли теоретичне обґрунтування з урахуванням практичних потреб, які відповідають у цілому основним завданням здійснення адміністративно-правової реформи в Україні та розвитку митної служби України зокрема.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ КОНТРОЛЮ В МИТНІЙ СЛУЖБІ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок