Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Удосконалення процесу проектування форм верхніх трикотажних виробів з урахуванням характеристик полотен

Удосконалення процесу проектування форм верхніх трикотажних виробів з урахуванням характеристик полотен

Назва:
Удосконалення процесу проектування форм верхніх трикотажних виробів з урахуванням характеристик полотен
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,23 KB
Завантажень:
179
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
В ряде работ отечеств и зарубежных авторов рассматривается воп
рос о формообразовании и формоустойчивости изделий легкой промышленн
ости


Міністерство освіти і науки України
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
Кисельова Катерина Олександрівна
УДК 687.16
Удосконалення процесу проектування форм верхніх трикотажних виробів з урахуванням характеристик полотен
Спеціальність 05.19.04 - технологія швейних виробів
Автореферат
Дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата
технічних наук
Київ 2003
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Київському Національному університеті технологій та дизайну, Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник -
кандидат технічних наук, професор
Ніколаєва Тетяна Вадимівна;
Київський Національний університет технологій та дизайну, завідувач кафедрою художнього моделювання костюму
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
Кострицький Валерій Всеволодович,
Київський Національний університет технологій та дизайну, завідувач кафедрою електромеханічних систем;
кандидат технічних наук, доцент
Міщенко Ганна Іллівна,
Хмельницький приватний інститут моделювання конструювання швейних виробів, проректор з наукової роботи
Провідна установа:
Технологічний університет Поділля (м. Хмельницький)
Міністерства освіти і науки України.
Захист відбудеться 27 січня 2004р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.102.03 у Київському Національному університеті технологій та дизайну за адресою: 01601, Київ-11, вул. Немировича-Данченка, 2.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського Національного університету технологій та дизайну за адресою: 01601, Київ - 11, вул. Немировича-Данченка, 2.
Автореферат розісланий 23 грудня 2003р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради
кандидат технічних наук Первая Н.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В сучасних ринкових умовах, багато підприємств легкої промисловості знаходяться у скрутному стані через неконкурентоспроможність своєї продукції. Важливим показником якості, що забезпечує конкурентоспроможність є показник естетичності, який залежить від пануючих в той чи інший період тенденцій моди. Проблеми збуту найчастіше обумовлені затягуванням процесу проектування і впровадження перспективних дизайнерських колекцій, недостатньо вірною орієнтацією проектувальників у тенденціях моди, а в результаті виробництвом морально застарілої продукції, що не користується попитом. Особливо гостро це питання постає перед підприємствами трикотажної галузі, де художник-проектувальник визначає не тільки початкову ідею майбутньої форми одягу, а і початкову ідею вихідного полотна, одночасно виступаючи десинатором. Ріст обсягів проектних робіт при частих змінах моделей і випуску їх невеличкими партіями ставить перед підприємствами задачі скорочення часу і підвищення якості процесу проектування одягу.
В існуючих на сьогодні наукових дослідженнях питанням прогнозування форм трикотажної групи виробів не приділялося достатньої уваги. При визначенні початкової ідеї форми недостатньо висвітлені питання по урахуванню характеристик вихідних матеріалів на стадії ескізного проекту. Запропонований в роботі метод прогнозування форм трикотажних виробів, з урахуванням основних характеристик полотен дозволяє вдосконалити процес проектування, скоротити терміни розробки та впровадження перспективних колекцій, підвищити конкурентоспроможність виробів, що проектуються. Викладене вище свідчить про актуальність та своєчасність даних наукових досліджень в галузі проектування одягу.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертацію виконано у відповідності з тематичним планом науково-дослідної роботи викладачів Київського Національного університету технологій та дизайну на 1999-2001р.р. у рамках держбюджетної науково-дослідної роботи “Наукові основи комплексних комп’ютерних систем проектування та виготовлення продукції в легкій промисловості” (тема 6.16.ДБ №0199И003013).
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є вдосконалення процесу проектування верхніх трикотажних виробів, підвищення їх естетичної якості на базі наукового прогнозу розвитку форм й урахування характеристик матеріалів на стадії технічного завдання; скорочення термінів й мінімізація витрат на розробку та впровадження перспективних колекцій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Удосконалення процесу проектування форм верхніх трикотажних виробів з урахуванням характеристик полотен

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок