Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ СИСТЕМИ ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ КРЕДИТАМИ І ПЛАТЕЖАМИ ВЕЛИКОГО ПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ

МОДЕЛЮВАННЯ СИСТЕМИ ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ КРЕДИТАМИ І ПЛАТЕЖАМИ ВЕЛИКОГО ПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ СИСТЕМИ ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ КРЕДИТАМИ І ПЛАТЕЖАМИ ВЕЛИКОГО ПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,23 KB
Завантажень:
458
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Мандра Володимир Володимирович
УДК 658:519.865.012.4 (043.3)
МОДЕЛЮВАННЯ СИСТЕМИ ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ КРЕДИТАМИ І ПЛАТЕЖАМИ ВЕЛИКОГО ПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ
Спеціальність 08.03.02 – економіко-математичне моделювання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економічної кібернетики Донецького національного
університету Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник | доктор економічних наук, професор
Андрієнко Володимир Миколайович,
Донецький національний університет, професор кафедри економічної кібернетики (м. Донецьк).
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Порохня Василь Михайлович, Інститут післядипломної освіти гуманітарного університету „Запорізький інститут державного та муніципального управління” Міністерства освіти і науки України, проректор-директор (м. Запоріжжя);
кандидат економічних наук Макаров Кирило Геннадійович, товариство з обмеженою відповідальністю „Метінвест холдінг”, старший менеджер (м. Донецьк).
Провідна установа
Львівський національний університет ім. І. Франка Міністерства освіти і науки України, кафедра економічної кібернетики (м. Львів).
Захист дисертації відбудеться 5 липня 2006 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.051.01 в Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198-а, великий зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Донецького національного університету за адресою: 83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24.
Автореферат розісланий 3 червня 2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.С. Овечко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Ринкова спрямованість економіки України визначає підвищені вимоги до прийняття оперативних рішень в області фінансового менеджменту, значимість якого в загальній системі управління підприємства зростає. Це є наслідком динамічних змін складових економіки, невизначеності зовнішнього оточення, що формує середовище функціонування підприємства з високим ступенем ризиків.
Так, у 2004 році ВВП склав 344822 млн. грн., що на 29,8% більше показника минулого року і на 68,8% більше порівняно з 2001 роком. Дебіторська заборгованість суб’єктів господарювання збільшилася на 13,4 % порівняно з 2003 роком та склала більше 400 млн. грн. Дебіторська заборгованість перевищує обсяги ВВП у 1,11 рази, а кредиторська – у 1,4. Частка збиткових суб’єктів господарювання складала у 2004 р. 34,2 % загальної кількості підприємств, а у 2003 р. - 32,9 %. Індекси цін виробників промислової продукції збільшилися у 2004 р. на 20,4 % порівняно з попереднім роком, та на 32,6 % порівняно з 2001 роком.
Питання ефективності прийняття фінансових рішень є особливо значимими для великого промислового комплексу (ВПК), що відрізняється постійною зміною обсягів і асортименту продукції, яка випускається, підвищеною інтенсивністю фінансових і інформаційних потоків, залежністю від зовнішніх джерел фінансування. При прийнятті оперативних фінансових рішень, пов'язаних з управлінням грошовими потоками, необхідно вирішувати не тільки задачі забезпечення усіх видів діяльності ВПК, але й проводити постійний аналіз їхнього впливу на фінансово – економічний стан, що враховується організаціями, які кредитують, при наданні позик.
Моделі механізмів управління фінансовими потоками підприємства, що входять у систему фінансового менеджменту, представлені в багатьох роботах вітчизняних і закордонних вчених і дослідників, зокрема, Андрієнка В.М., Башаріна Г.П., Брейлі Р., Горбунова А.Р., Данілочкіної Н.Г., Друрі К., Єгорова П.В., Лисенка Ю.Г., Майерса С., Порохні В.М., Пушкаря О.І., Унковської Т.Е., Шеремета А.Д. і інших. Питання кредитного менеджменту освітлені в роботах Бланка І.А., Вітлінського В.В., Горбунова А.Р., Потьомкіної В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ СИСТЕМИ ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ КРЕДИТАМИ І ПЛАТЕЖАМИ ВЕЛИКОГО ПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок