Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДГОТОВКА КУРСАНТІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МВС ДО ПРОФЕСІЙНИХ ДІЙ У НЕТИПОВИХ СИТУАЦІЯХ ОПЕРАТИВНО-СЛУЖБОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

ПІДГОТОВКА КУРСАНТІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МВС ДО ПРОФЕСІЙНИХ ДІЙ У НЕТИПОВИХ СИТУАЦІЯХ ОПЕРАТИВНО-СЛУЖБОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Назва:
ПІДГОТОВКА КУРСАНТІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МВС ДО ПРОФЕСІЙНИХ ДІЙ У НЕТИПОВИХ СИТУАЦІЯХ ОПЕРАТИВНО-СЛУЖБОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,71 KB
Завантажень:
433
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ імені К.Д.УШИНСЬКОГО (м.Одеса)
ЯВОРСЬКИЙ СЕРГІЙ ХАРЛАМПІЙОВИЧ
УДК 355.23+378.126+378.14
ПІДГОТОВКА КУРСАНТІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МВС
ДО ПРОФЕСІЙНИХ ДІЙ У НЕТИПОВИХ СИТУАЦІЯХ ОПЕРАТИВНО-СЛУЖБОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
13.00.04 - теорія і методика професійної освіти
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Одеса - 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Південноукраїнському державному педагогічному універститеті імені К.Д.Ушинського (м.Одеса), Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник - кандидат педагогічних наук, доцент
КОРНЕЩУК Вікторія Вікторівна
Одеський ордена Леніна інститут Сухопутних військ,
доцент кафедри вищої математики
Офіційні опоненти - доктор педагогічних наук, професор,
дійсний член АПН України
СИНЬОВ Віктор Миколайович
Національний педагогічний університет імені М.П.Дра-
гоманова, Інститут корекційної педагогіки і психоло-
гії, директор
кандидат педагогічних наук, доцент
ДУМКО Феофан Каленикович
Одеський юридичний інститут Національного універ-
ситету внутрішніх справ, радник ректора
Провідна установа - Кіровоградський державний педагогічний університет
імені В.Винниченка, кафедра педагогіки, Міністерство
освіти і науки України, м.Кіровоград
Захист відбудеться “ 11 ” червня 2004 р. об 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 41.053.01 при Південноукраїнському державному педагогічному університеті імені К.Д.Ушинського (м.Одеса) за адресою: 65009, м.Одеса, провулок Курортний, 2.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Південноукраїнського державного педагогічного універститету імені К.Д.Ушинського (м.Одеса) за адресою: 65091, м.Одеса, вул.Старопортофранківська, 26.
Автореферат розісланий “ 5 ” травня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.С.Трифонова
1
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Роль і значення професіоналізму співробітників правоохоронних органів набуває якісно нового наповнення в сучасних умовах загострення криміногенної обстановки у країні і ускладнення дій злочинців. Оперативно-службова діяльність ставить різнобічні і високі вимоги підготовленості особового складу до професійних дій за складними умовами типових і нетипових ситуацій.
Ураховуючи соціальну спрямованість діяльності співробітників міліції, провідну роль у процесі їхнього навчання у вищих освітніх закладах МВС відіграє загальна і спеціальна професійна підготовка. Критерієм успішності професійної підготовки курсантів виступає здатність довільно регулювати ступінь своєї готовності до діяльності відповідно до службово-оперативної ситуації, сформованість професійно важливих якостей особистості, вміння “використовувати себе”, свої пізнавальні, комунікативні та інші здібності для виконання службових завдань.
Означена проблема досліджувалася вченими в різних аспектах, зокрема: виявлення природи і психологічних механізмів діяльності (Б.Г.Ананьєв, П.К.Анохін, С.П.Бочаров, Б.Ф.Ломов, В.Д.Небиліцин та ін.); психологічна готовність до діяльності військовослужбовців і працівників правоохоронних органів (Л.А.Китаєв-Смик, М.С.Корольчук, Г.В.Ложкін, І.В.Платонов, О.М.Столяренко, О.В.Тимченко, М.І.Томчук, Г.М.Юхновець та ін.); професійні якості працівників різних служб органів внутрішніх справ (Н.В.Андреєв, В.І.Барко, В.О.Данилов, І.О.Шматко та ін.); стан людини в екстремальних ситуаціях (К.К.Платонов, В.Н.Мясищев, А.Ц.Пуні, В.В.Суворова, Л.М.Аболін та ін.); розвиток психологічної усталеності, від якої залежить адекватність дій в екстремальних умовах (М.В.Попов, А.С.Бубнов та ін.). Щодо дій в екстремальних ситуаціях, різні автори звертають увагу на такі елементи готовності, як пильність, боєготовність, виучка, мобілізованість особистості, усталеність до дій, що мають відволікаючий та загрожуючий характер (В.І.Варваров, К.М.Гуревіч, М.С.Корольчук та ін.).
Аналіз літературних джерел засвідчив, що проблема професійної підготовки майбутніх офіцерів міліції до дій у нетипових ситуаціях не була предметом спеціальних психолого-педагогічних досліджень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ПІДГОТОВКА КУРСАНТІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МВС ДО ПРОФЕСІЙНИХ ДІЙ У НЕТИПОВИХ СИТУАЦІЯХ ОПЕРАТИВНО-СЛУЖБОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок