Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Реформування кадрових служб органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні

Реформування кадрових служб органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні

Назва:
Реформування кадрових служб органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,52 KB
Завантажень:
62
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Колесніков Борис Петрович
УДК 35::366.636
Реформування кадрових служб органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні
25.00.03 – державна служба
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
 
ДНІПРОПЕТРОВСЬК – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник – кандидат психологічних наук,
Батраченко Іван Георгійович,
Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, в.о.завідувача кафедрою державного управління і місцевого самоврядування.
Офіційні опоненти: доктор історичних наук, доцент
Михненко Анатолій Михайлович,
Секретаріат Президента України, заступник начальника головного управління регіональної і кадрової політики - начальник департаменту кадрової політики;
кандидат наук з державного управління, доцент
Рачинський Анатолій Петрович,
Національна академія державного управління при Президентові України, начальник управління майном Київської обласної державної адміністрації.
Провідна установа – Донецький державний університет управління Міністерства освіти і науки України, кафедра загального і адміністративного менеджменту.
Захист відбудеться 9 листопада 2005 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.866.01 у Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за адресою: 49044, м. Дніпропетровськ, вул. Гоголя, 29, к.104.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (49044, м. Дніпропетровськ, вул. Гоголя, 29).
Автореферат розісланий 7 жовтня 2005 р.
Учений секретар спеціалізованої вченої ради Н.Т. Гончарук


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Державна служба в Україні зазнає сьогодні надзвичайно глибоких перетворень, що зумовлено, насамперед, європейським вибором української держави. Це задає набагато вищій рівень вимог до українських державних службовців, породжуючи все більшу кадрову кризу в системі державного управління та місцевого самоврядування. Адекватною відповіддю на нові виклики часу має бути реформування кадрової політики та системи кадрової роботи у сфері державної служби та служби в органах місцевого самоврядування. Важливою складовою цього процесу повинна стати професіоналізація управління персоналом в органах державної влади та місцевого самоврядування й істотне підвищення ролі таких структурних підрозділів, як кадрові служби.
Проблема підвищення ефективності роботи кадрових служб в органах державної влади та місцевого самоврядування має досить давню історію. Теза про те, що “кадри вирішують все”, стала крилатим висловом ще за радянських часів. Проте популярність наведеної думки не привела до надання кадровим службам дійсно вагомого значення щодо вирішення питань формування й реалізації кадрової політики у сфері державної служби та служби в органах місцевого самоврядування. Цим підрозділам надавалася в основному роль реєстрації, обліку та документального забезпечення роботи з персоналом, яка у всіх ключових своїх аспектах виконувалася і виконується лінійними керівниками різних рівнів.
Подібна ситуація ще могла влаштовувати в минулому. Однак сьогодні і науковці, і практики все виразніше усвідомлюють ту обставину, що стрімкий розвиток суспільства зумовлює інтенсивне зростання вимог до державних службовців, на яких покладене завдання ефективно управляти суспільними процесами, що постійно ускладнюються. Нові вимоги до кадрової роботи висуває і логіка проведення адміністративної реформи в Україні.
За таких умов кадрова робота лінійних керівників має спиратися на функціонально багатограннішу діяльність кадрових служб.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: Реформування кадрових служб органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок