Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБҐРУНТОВУВАННЯ ТЕХНІЧНОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ СВІТЛОСИГНАЛЬНОЇ СИСТЕМИ ЗЛІТНО-ПОСАДОЧНИХ СМУГ ШВИДКОГО РОЗГОРТАННЯ НА ОСНОВІ СВІТЛОДІОДНИХ ВИПРОМІНЮВАЧІВ

ОБҐРУНТОВУВАННЯ ТЕХНІЧНОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ СВІТЛОСИГНАЛЬНОЇ СИСТЕМИ ЗЛІТНО-ПОСАДОЧНИХ СМУГ ШВИДКОГО РОЗГОРТАННЯ НА ОСНОВІ СВІТЛОДІОДНИХ ВИПРОМІНЮВАЧІВ

Назва:
ОБҐРУНТОВУВАННЯ ТЕХНІЧНОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ СВІТЛОСИГНАЛЬНОЇ СИСТЕМИ ЗЛІТНО-ПОСАДОЧНИХ СМУГ ШВИДКОГО РОЗГОРТАННЯ НА ОСНОВІ СВІТЛОДІОДНИХ ВИПРОМІНЮВАЧІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,90 KB
Завантажень:
495
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені ТАРАСА ШЕВЧЕНКА ВІЙСЬКОВИЙ ІНСТИТУТ
ЛІСОВЕНКА Дениса Валентиновича
УДК [628.94:628.975]:656.71(048)
ОБҐРУНТОВУВАННЯ ТЕХНІЧНОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ СВІТЛОСИГНАЛЬНОЇ СИСТЕМИ ЗЛІТНО-ПОСАДОЧНИХ СМУГ ШВИДКОГО РОЗГОРТАННЯ НА ОСНОВІ СВІТЛОДІОДНИХ ВИПРОМІНЮВАЧІВ
Спеціальність 20.02.14 – озброєння і військова техніка
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Одеському інституті Сухопутних військ, МО України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Лєнков Сергій Васильович, Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка, начальник науково - дослідницького центру.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Мокрицький Вадим Анатолійович, Одеський національний політехнічний університет, професор кафедри інформаційних технологій;
кандидат технічних наук, доцент Міхно Олексій Григорович, Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка, начальник кафедри топогеодезичного та навігаційного забезпечення військ.
Провідна установа: Національна академія оборони України, МО України, м. Київ.
Захист відбудеться 19.05.2006 р. о__14__ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.001.40 Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 03680, Київ -680, просп. Глушкова, 2, корп. 8.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 01033, Київ-33, вул. Володимирська 58, зал 12.
Автореферат розісланий 17.04. 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради ПАШКОВ С.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У сучасних геополітичних умовах Україна стає повноправним учасником багатьох миротворчих місій, що виконуються у різних регіонах світу. Вона впевнено входить до десяти основних держав – контрибуторів ООН. Українські миротворчі контингенти мають солідний імідж. З 1992 року кількість військовослужбовців, які пройшли школу виконання миротворчих завдань, наближається до 30 тисяч. На цей час у 12 миротворчих та гуманітарних місіях беруть участь близько 3 тисяч українських військовослужбовців. Участь в операціях з підтримання миру під егідою НАТО та в навчаннях у рамках програми “Партнерство заради миру” значно поліпшило знання штабних процедур Альянсу в управлінні військами (силами), технічному та тиловому забезпеченні тощо.
Як показує досвід, набутий в навчаннях та операціях підтримання миру, що разом з погодженням взаємосумісності із силами НАТО, дуже гостро стоять окремі питання технічного та тилового забезпечення, які потрібно проводити самостійно. Одним із найскладніших завдань є забезпечення оперативної доставки, прихованої передислокації, а наприкінці – виведення миротворчих контингентів, озброєння та військової техніки і тилового спорядження.
Загальновідомо, що основне навантаження при цьому покладається на військово-транспортну авіацію. Оскільки миротворчі сили найчастіше розміщуються у важкодоступних місцях з порушеною наземною транспортною інфраструктурою.
Аналіз проведення миротворчих операцій показує, що оперативність виконання транспортних операцій значною мірою стримується відсутністю сучасних мобільних систем навігації та аеродромного обладнання, і це насамперед стосується світлосигнальних аеродромних систем швидкого розгортання.
Існуючі мобільні системи даного призначення в миротворчих операціях майже не використовуються через їх великі габарити та енергоспоживання, значну залежність від атмосферних і погодних умов, специфічних дестабілізуючих факторів. Виходячи з цього, задача розробки основ побудови нової світлосигнальної системи для злітно-посадочних смуг на основі світлодіодних випромінювачів з можливістю управління геометрією і спектром світлових потоків є актуальною.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційну роботу виконано у відповідності з планом наукової роботи Одеського інституту сухопутних військ та в рамках науково-дослідної роботи "Ассоль" №22-13, "Аркадія" РК 0103U008067.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОБҐРУНТОВУВАННЯ ТЕХНІЧНОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ СВІТЛОСИГНАЛЬНОЇ СИСТЕМИ ЗЛІТНО-ПОСАДОЧНИХ СМУГ ШВИДКОГО РОЗГОРТАННЯ НА ОСНОВІ СВІТЛОДІОДНИХ ВИПРОМІНЮВАЧІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок