Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТАТИСТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИДІВ ЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

СТАТИСТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИДІВ ЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Назва:
СТАТИСТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИДІВ ЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,67 KB
Завантажень:
19
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Іщук Ярослава Володимирівна
УДК 330.101.52.
СТАТИСТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОСЛІДЖЕННЯ
ЕФЕКТИВНОСТІ ВИДІВ ЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
Спеціальність 08.03.01 - Статистика
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ 2002


Дисератацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі статистики Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керівник | доктор економічних наук, професор
Головач Анатолій Варфоломійович,
Київський національний економічний університет, професор кафедри статистики
Офіційні опоненти | доктор економічних наук, старший науковий співробітник
Парфенцева Неля Олексіївна,
Науково-дослідний інститут статистики Держкомстату України,
завідуюча відділом методології національних статистичних класифікацій та реєстрів
кандидат економічних наук, доцент
Романюк Ольга Панасівна,
Українська академія державного управління при Президентові України,
доцент кафедри економічної політики
Провідна установа | Харківський державний економічний університет, кафедра економічної статистики, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться "21" жовтня 2002 р. о 1600 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.01 Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги 54/1, ауд 317.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного економічного університету, за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги 54/1, ауд 201.
Автореферат розісланий "20" вересня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.Д Шарапов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Підвищення економічної ефективності є одним з основних пріоритетів розвитку економіки, визначених в Програмі структурної перебудови України. Воно є умовою зростання конкурентноздатності виробництва та збільшення експортного потенціалу держави, посилення соціальної орієнтації економіки, створення ефективних регіональних структур тощо.
Для розробки ефективної структурної політики держави важливим є дослідження ефективності не тільки в цілому по економіці, а й в розрізі основних державних систем класифікацій. До переходу на нові міжнародні статистичні стандарти проводився аналіз економічної ефективності в розрізі галузей народного господарства. Впровадження системи національних рахунків передбачає застосування в системі соціально-економічних статистичних показників Класифікації видів економічної діяльності (КВЕД). У зв’язку з цим виникла проблема розробки методологічного забезпечення статистичного дослідження розвитку економіки в розподілі по видах діяльності.
Важливу роль в галузі теоретичного обґрунтування та побудови статистичного забезпечення управління ефективністю відіграють праці вітчизняних та зарубіжних вчених: Аганбегяна А.Г., Адамова В.Є., Герасименка С.С., Головача А.В., Головка В.А., Дейнеко Л.В., Єріної А.М., Ільєнкової С.Д., Моторина Р.М., Новожилова В.В., Ноткіна А.І., Осауленка О.Г., Парфенцевої Н.О., Хачатурова Т.С., Цимбалюк А.В.; Чупіка І.О., Швеця В.Г., Шустікова А.А. та інших.
В той час практично не розробленими та інформаційно незабезпеченими стосовно видів економічної діяльності залишаються: методологія побудови системи показників оцінки економічної ефективності, факторний аналіз динаміки ефекту та ефективності, оцінка ефективності структурної політики, оцінка пропорційності, збалансованості та інтенсифікації розвитку, інтегральна оцінка економічної ефективності.
Актуальність та недостатня розробленість цих питань визначили вибір теми дисертаційної роботи.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана у відповідності з планом науково-дослідних робіт Київського національного економічного університету як складова частина теми "Методологія та методика статистичного аналізу соціально-економічних явищ і процесів", державний реєстраційний номер 0100V006873, підрозділу "Використання СНР для аналізу розвитку національної економіки".

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат на тему: СТАТИСТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИДІВ ЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок