Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИНТЕЗ ЕЛЕКТРИЧНИХ КІЛ КОРИГУЮЧИХ ПРИСТРОЇВ З АКТИВНИМ ВХІДНИМ ОПОРОМ

СИНТЕЗ ЕЛЕКТРИЧНИХ КІЛ КОРИГУЮЧИХ ПРИСТРОЇВ З АКТИВНИМ ВХІДНИМ ОПОРОМ

Назва:
СИНТЕЗ ЕЛЕКТРИЧНИХ КІЛ КОРИГУЮЧИХ ПРИСТРОЇВ З АКТИВНИМ ВХІДНИМ ОПОРОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,76 KB
Завантажень:
14
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Національна Академія наук України
Інститут електродинаміки
На правах рукопису
МОСТОВЯК ДАНИЛО ІВАНОВИЧ

УДК 621.314.58
СИНТЕЗ ЕЛЕКТРИЧНИХ КІЛ
КОРИГУЮЧИХ ПРИСТРОЇВ З АКТИВНИМ
ВХІДНИМ ОПОРОМ
Спеціальність 05.09.05 - теоретична електротехніка
АВТОРЕФЕРАТ
Дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата технічних наук
 
Київ - 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у відділі стабілізації параметрів електромагнітної енергії Інституту електродинаміки НАН України, м. Київ.
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор, академік НАН України
Шидловський Анатолій Корнійович,
Інститут електродинаміки НАН України, завідувач відділу
Офіційні опоненти :
Доктор технічних наук, старший науковий співробітник Новосельцев Олександр Вікторович, Інститут загальної енергетики НАН України, провідний науковий співробітник;
Кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Голубєв Віталій Володимирович, Інститут електродинаміки НАН України, старший науковий співробітник.
Провідна установа - Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, кафедра теоретичної електротехніки, м.Київ.
Захист відбудеться 03 жовтня 2000р. об 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.187.01 при Інституті електродинаміки НАН України (03680, Київ-57, пр.Перемоги, 56, тел. 446-91-15).
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Інституту електродинаміки НАН України.
Автореферат розіслано 21 червня 2000р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради В.С. Федій
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Впровадження нових технологій і електроустаткування з нелінійними вольт-амперними характеристиками (вентильні перетворювачі, електродугові сталеплавильні печі, апарати електродугового і контактного зварювання, установки індукційного і електроконтактного нагріву та інші) змінює характер споживання електричної енергії. Споживання стає все більш несиметричним, незрівноваженим, несинусоїдним, різкозмінним та імпульсногенеруючим, що в умовах зменшення резерву генеруючих потужностей в живильній мережі значно ускладнює електропостачання. Це викликає підвищений нагрів електроустаткування, скорочення його строку служби, появу додаткових втрат активної та реактивної енергії в електроенергетичних системах постачальника та схемах споживання приймачів енергії.
Актуальність теми. Численні публікації, що відображають питання забезпечення симетричного, зрівноваженого і синусоїдального режимів, присвячені проблемі розробки спеціальних коригуючих пристроїв (КП), які являються найбільш ефективним і економічним засобом нормалізації показників якості електричної енергії в багатофазних системах. Існуюча теорія, методи і принципи побудови КП дозволяють їх розробку для електричних систем зі стаціонарними несиметричними споживачами.
Наявність нестаціонарних і нелінійних навантажень, нелінійність окремих елементів в мережі обумовлюють моделювання процесів в багатофазних системах нелінійними інтегро-диференційними рівняннями. Аналітичний розв’язок задачі аналізу, тобто знаходження напруг та струмів, є можливим тільки в окремих випадках простих кіл з однозначними нелінійними характеристиками елементів. Тому відомі методи дослідження КП , які побудовані на використанні виразів для режимних параметрів елементів, непридатні. Неможливе застосування існуючих методів побудови КП для нестаціонарних і нелінійних навантажень із використанням способу компенсації струмів зворотньої та нульової послідовностей, так як визначення симетричних складових не можна застосувати в зв’язку з втратою принципу суперпозиції, який застосовується тільки для лінійних кіл. Неможлива побудова схем КП із використанням принципів компенсації реактивної потужності, так як загальноприйняте поняття останньої є не досить строгим у випадках несиметрії та несинусоїдальності. Таким чином, розв’язок актуальної проблеми підвищення якості електричної енергії в електричних системах неможливий без розвитку теорії коригуючих пристроїв для несиметричних, нестаціонарних і нелінійних навантажень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: СИНТЕЗ ЕЛЕКТРИЧНИХ КІЛ КОРИГУЮЧИХ ПРИСТРОЇВ З АКТИВНИМ ВХІДНИМ ОПОРОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок