Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ КОЛІСНИХ РУШІЇВ МАШИННО-ТРАКТОРНИХ АГРЕГАТІВ НА ОСНОВІ ВЗАЄМОДІЇ З ҐРУНТОВИМ СЕРЕДОВИЩЕМ

ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ КОЛІСНИХ РУШІЇВ МАШИННО-ТРАКТОРНИХ АГРЕГАТІВ НА ОСНОВІ ВЗАЄМОДІЇ З ҐРУНТОВИМ СЕРЕДОВИЩЕМ

Назва:
ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ КОЛІСНИХ РУШІЇВ МАШИННО-ТРАКТОРНИХ АГРЕГАТІВ НА ОСНОВІ ВЗАЄМОДІЇ З ҐРУНТОВИМ СЕРЕДОВИЩЕМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,98 KB
Завантажень:
106
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.5


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БІЛЕЦЬКИЙ Віктор Романович
УДК 631.372: 631.3.06
ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ КОЛІСНИХ РУШІЇВ
МАШИННО-ТРАКТОРНИХ АГРЕГАТІВ НА ОСНОВІ
ВЗАЄМОДІЇ З ҐРУНТОВИМ СЕРЕДОВИЩЕМ
05.05.11. – машини і засоби механізації
сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному аграрному університеті Кабінету Міністрів України та Державному агроекологічному університеті Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Дубровін Валерій Олександрович,
Національний аграрний університет,
директор науково-дослідного інституту
екобіотехнологій та біотехніки.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Пащенко Володимир Филимонович
Харківський національний аграрний
університет ім. В.В. Докучаєва, завідувач
кафедри механізації та електрифікації
сільськогосподарського виробництва;
кандидат технічних наук, доцент
Смільський Василь Володимирович
Тернопільський національний педагогічний
університет ім. Володимира Гнатюка,
доцент кафедри професійного навчання
Провідна установа: Харківський національний технічний університет
сільського господарства ім. Петра Василенка,
кафедра сільськогосподарських машин,
Міністерства аграрної політики України, м. Харків.
Захист відбудеться “03” листопада 2006 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 36.814.03 у Львівському державному аграрному університеті за адресою: 80381, Львівська область, Жовківський район, м. Дубляни, вул. Володимира Великого, 1, корпус факультету механізації сільського господарства, аудиторія 34М.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Львівського державного аграрного університету за адресою: 80381, Львівська область, Жовківський район, м. Дубляни, вул. Володимира Великого, 1, головний корпус.
Автореферат розісланий “20” вересня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ковалишин С.Й.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В ґрунтово-кліматичній зоні Полісся України в системі механізованих технологій вирощування сільськогосподарських культур широкого застосування (до 85%) набули машинно-тракторні агрегати (МТА) на базі колісних тракторів. Ґрунти означеного регіону мають, як відомо, знижену несучу здатність, особливо при надмірному зволоженні, в періоди весняних й осінніх польових робіт. Рушії колісних тракторів у складі МТА оснащені шинами, що в таких умовах незворотньо деформують ґрунтове середовище. В деяких випадках щільність ґрунту в орному шарі сягає 1,5 г/см3. Це призводить не лише до накопичення залишкових деформацій й руйнування структури ґрунту (особливо типового для зони дерново-підзолистого), але й істотно погіршує умови для розвитку сільськогосподарських рослин. Отже, взаємодія колісних рушіїв енергетичних засобів із ґрунтовим середовищем для умов Полісся України обґрунтована недостатньо, не визначено сукупну дію на ґрунт від коліс трактора й робочих органів МТА і їх узгоджені параметри для забезпечення екологічно допустимого рівня антропогенного впливу при виконанні механізованого обробітку ґрунту. Тому, обґрунтування раціональних конструктивно-технологічних параметрів колісних рушіїв трактора класу 3 в складі ґрунтообробних агрегатів, що попередять виникнення переущільнення і його негативних наслідків й сприятимуть кращому використанню потенційних можливостей ґрунтів Полісся України, є актуальним науково-практичним завданням.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження, що склали основу дисертаційної роботи, виконані відповідно до планів науково-дослідної роботи Державного агроекологічного університету за темою “Обґрунтувати структуру екологічних параметрів імітаційної моделі територіально-ландшафтної організації територій сільськогосподарського використання та розробити пакет прикладних комп’ютерних програм для її реалізації” (номер державної реєстрації № 0100U000001) у 1998…2002 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ КОЛІСНИХ РУШІЇВ МАШИННО-ТРАКТОРНИХ АГРЕГАТІВ НА ОСНОВІ ВЗАЄМОДІЇ З ҐРУНТОВИМ СЕРЕДОВИЩЕМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок