Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ В УКРАЇНІ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ В УКРАЇНІ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,73 KB
Завантажень:
236
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ
імені ЯРОСЛАВА МУДРОГО
ПРИЛУЦЬКИЙ ОЛЕКСІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
УДК 347.734
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ
КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ В УКРАЇНІ
Спеціальність 12.00.07 – адміністративне право
і процес; фінансове право; інформаційне право
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Харків - 2008
Дисертація є рукописом.
Робота виконана на кафедрі адміністративного права Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор юридичних наук, професор Битяк Юрій Прокопович, завідувач кафедри адміністративного права Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого, член кореспондент Академії правових наук України.
Офіційні опоненти:
- доктор юридичних наук, професор Кучерявенко Микола Петрович, Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого, завідувач кафедри фінансового права, член кореспондент Академії правових наук України;
- кандидат юридичних наук, доцент Криницький Ігор Євгенович, Науково-дослідний інститут фінансового права Державної податкової адміністрації України, головний співробітник.
Захист відбудеться 11 березня 2008 року о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .086.01 в Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого за адресою: 61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 77.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого за адресою: 61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 70.
Автореферат розісланий 9 лютого 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.Ю. Шепітько
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. В утвердженні розвитку ринкової економіки важливу роль відіграють комерційні банки, які є одним з інструментів ринкової економіки. Комерційні банки, незважаючи на їх поширеність у світі, є новим явищем для України, оскільки їх створення розпочалося після того як наша держава стала на шлях проведення економічних перетворень, запровадження ринкових відносин. Сьогодні комерційні банки є головною ланкою вітчизняної банківської системи, істотно впливають на розвиток усіх галузей і сфер економіки, кредитуючи суб’єктів господарювання та надаючи споживчі кредити громадянам.
В умовах функціонування ринкових відносин з банківською справою постійно стикається все більше і більше фізичних і юридичних осіб. За цих обставин діяльність комерційних банків набула великого значення, а тому питання організаційно-правових засад їх діяльності, належать до найбільш актуальних.
Окремі аспекти організації й діяльності комерційних банків в Україні висвітлювалися у працях вітчизняних учених-юристів зокрема, Є.О. Алісова, Є.В. Карманова, О.О. Качана, А.О. Костюченка, В.Л. Кротюка, Я.О. Лочман, О.П. Орлюк, С.В. Очкуренка, Є.М. Патрушева, А.О. Селіванова, Р.Б. Шишки, ряду фахівців з банківської справи, зокрема: В.П. Гетьмана, В.О. Зінченка, В.В. Пасічника, В.С. Стельмаха, А.В. Шаповалова, В.А. Ющенка та ін. Однак слід зауважити, що на даний час немає наукового дослідження на дисертаційному чи монографічному рівні, у якому в узагальненому вигляді, комплексно були б розглянуті питання, що стосуються організаційно-правових засад функціонування комерційних банків. Разом з тим практика банківської діяльності показує, що назріла потреба проаналізувати досвід роботи комерційних банків, опрацювати рекомендації і пропозиції щодо вдосконалення їх діяльності, окреслити перспективи розвитку банківської системи та правового регулювання у цій сфері. Саме тому розробка цієї проблеми має як наукове, так і практичне значення.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційне дослідження виконане відповідно до цільової комплексної програми "Права людини та проблеми організації функціонування органів державної влади і місцевого самоврядування в умовах становлення громадянського суспільства" (держ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок