Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СУСПІЛЬНО-ІСТОРИЧНІ та організаційні аспекти утворення й діяльності національного олімпійського комітету україни

СУСПІЛЬНО-ІСТОРИЧНІ та організаційні аспекти утворення й діяльності національного олімпійського комітету україни

Назва:
СУСПІЛЬНО-ІСТОРИЧНІ та організаційні аспекти утворення й діяльності національного олімпійського комітету україни
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,30 KB
Завантажень:
95
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
ЗАЙДОВИЙ ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 796.032 (477)
СУСПІЛЬНО-ІСТОРИЧНІ та організаційні аспекти утворення й діяльності
національного олімпійського комітету україни
24.00.01 – Олімпійський і професійний спорт
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук
з фізичного виховання і спорту
Львів – 2004
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі теорії і методики фізичного виховання у Львівському державному інституті фізичної культури Державного комітету України з питань фізичної культури і спорту.
Науковий керівник: кандидат педагогічних наук, доцент
Вацеба Оксана Михайлівна,
Львівський державний інститут фізичної культури, доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання, проректор з наукової роботи і зовнішніх зв’язків.
Офіційні опоненти – доктор педагогічних наук, професор
Демінський Олексій Цезарійович,
Донецький державний інститут здоров’я, фізичного виховання і спорту при НУФВС, ректор, завідувач кафедри теорії фізичного виховання, олімпійського спорту і освіти;
кандидат педагогічних наук, доцент
Кудренко Анатолій Іванович,
Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, перший проректор.
Провідна установа: Рівненський державний гуманітарний університет, кафедра теорії і методики фізичного виховання, Міністерство освіти і науки України, м. Рівне.
Захист відбудеться 10 грудня 2004 року об 11 годині під час засідання спеціалізованої вченої ради К 35.829.01 Львівського державного інституту фізичної культури за адресою: м. Львів, вул. Костюшка, 11.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Львівського державного інституту фізичної культури (79000, м. Львів, вул. Костюшка, 11).
Автореферат розіслано 9 листопада 2004 року
В.о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради В.М. Трач
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність. Одним із важливих чинників суспільно-політичного, культурного, економічного становлення України як незалежної держави є формування національної структури спорту і, зокрема, Національного олімпійського комітету (НОК).
Утворення НОК України у 1990 році стало не тільки важливою подією для спортивного життя країни, а й знаменним чинником історичного розвитку держави.
Зауважимо, що в сучасній вітчизняній науковій та науково-популярній літературі, зважаючи на чималий масив ґрунтовних наукових досліджень у галузі теорії і методики олімпійського спорту (праці В.М. Платонова, С.І. Гуськова, М.М. Булатової, К.П. Сахновського, О.Ц. Демінського, В.Г. Алабіна, Л.П. Сергієнка, А.М. Лапутіна, Л.В. Волкова та ін.) й безперечну рівноцінність теоретико-методичних засад спортивної підготовки та освітньо-виховних завдань спорту, в останні роки в Україні непропорційно мало виконується наукових досліджень, присвячених філософським, історичним, соціальним питанням розвитку олімпійського руху. Відзначимо у цьому плані поодинокі дисертаційні дослідження, які тільки дотично торкаються означених питань: В.А. Старкова (1991) – з історії розвитку фізичної культури і спорту в Україні; Д.І. Голода (2000) – щодо організаційно-педагогічних аспектів розвитку олімпійських видів спортивної боротьби в Україні; О.В. Римар (2002) – з історії розвитку паралімпійського руху в Україні; М.М. Баки (1990), М.О. Олійника (2000), А.О. Кухтія (2002) – з історії розвитку організаційних основ фізкультурно-спортивного руху в Україні; С.І. Степанюк (2003) – з історії розвитку студентського спортивного руху в Україні; Ю.С. Козія) – з історії розвитку спортивного руху в українській діаспорі. Відзначимо також такі видання, як “Золоті сторінки олімпійського спорту України” (за ред. І.Н. Федоренка); історичні нариси щодо розвитку олімпійського рухув окремих регіонах України (Сумщина – А.І. Кудренко, Г.Ю. Сапожников (1992); Прикарпаття – Б. Савчук (1997), Б.Є. Трофим’як (1997, 2001); Закарпаття – В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: СУСПІЛЬНО-ІСТОРИЧНІ та організаційні аспекти утворення й діяльності національного олімпійського комітету україни

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок