Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ РЕКЛАМНОГО ЗВЕРНЕННЯ У МАРКЕТИНГОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ

ФОРМУВАННЯ РЕКЛАМНОГО ЗВЕРНЕННЯ У МАРКЕТИНГОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
ФОРМУВАННЯ РЕКЛАМНОГО ЗВЕРНЕННЯ У МАРКЕТИНГОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,15 KB
Завантажень:
467
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Національний авіаційний університет
ДІБРОВА ТЕТЯНА ГЕОРГІЇВНА
УДК 3382422:339.138
ФОРМУВАННЯ РЕКЛАМНОГО ЗВЕРНЕННЯ У
МАРКЕТИНГОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ
08.06.01 - економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті України ”Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Старостіна Алла Олексіївна -
Національний технічний університет
України “КПІ”, завідувач кафедри
промислового маркетингу.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Мова Віктор Васильович -
Національний авіаційний університет,
професор кафедри маркетингу та
ресурсозабезпечення;
кандидат економічних наук, доцент
Мороз Людмила Андріївна -
Національний університет “Львівська
політехніка”, доцент кафедри економіки
енергетичних та хімічних підприємств
та маркетингу.
Провідна установа: Національний аграрний університет Кабінету Міністрів
України, кафедра маркетингу, м. Київ.
Захист відбудеться 23 травня 2003 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.062.02 у Національному авіаційному університеті за адресою: 03058, м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1, корпус 2, ауд. 418.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного авіаційного університету за адресою: 03058, м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1.
Автореферат розісланий 19 квітня 2003 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, доцент Матвєєв В.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Становлення ринкових відносин в Україні вимагає підвищення конкурентоспроможності вітчизняних підприємств, а отже, впровадження маркетингових підходів у їхній діяльності та застосування реклами як складової маркетингу. На сьогодні в країні сформувалася рекламна галузь як окрема сфера економіки. Показники обороту рекламного ринку на кінець 2001 р. становили близько 556,7 млн. дол. При цьому вітчизняні підприємства конкурують як одне з одним, так і з міжнародними компаніями, які мають значні фінансові ресурси та відповідний досвід у рекламній діяльності. За цих умов діяльність вітчизняних рекламодавців передбачає масштабне застосування реклами для просування своїх товарів та послуг. Специфіка функціонування рекламної галузі в Україні вимагає створення ефективних рекламних звернень, адаптованих до умов вітчизняного ринку. Тому значної актуальності набуває розробка теоретичних і методичних засад рекламної діяльності, зокрема формування рекламного звернення (РЗ), що є одним із чинників ефективності не лише реклами, а й загалом господарської діяльності підприємств.
Вагомий внесок у дослідження проблем застосування маркетингу, маркетингових комунікацій та формування рекламної стратегії зробили такі вітчизняні вчені: Войчак А.В., Гаркавенко С.С., Герасимчук В.Г., Загорулько В.М., Мова В.В., Завадський Й. С., Мороз Л.А., Почепцов Г.Г., Ромат Є.В., Старостіна А.А., Щелкунов В.І., а також зарубіжні: Аакер Д., Батра Р., Барнет Дж., Персі Л., Вікентьєв І.Л., Дейян А., Котлер Ф., Крилов І.В., Роcсітер Дж.Р., Рожков І.Я., Ротцол К., Сендідж Ч.Г., Уелс У. та інші. Разом із тим, більш конкретні питання формування рекламного звернення не дістали належного висвітлення у наукових роботах. Пропонуються лише окремі методи, моделі та підходи до створення рекламного звернення, але загальна методика формування рекламного звернення в контексті маркетингової діяльності підприємства відсутня.
Виходячи з цього, автор досліджує актуальну наукову проблему маркетингового обґрунтування рекламного звернення, маючи на меті створення реклами, призначеної для застосування у практичній діяльності конкретних підприємств. Розв’язання у дисертаційній роботі проблем адаптації методів формування рекламного звернення до потреб українського ринку відповідає вимогам підвищення ефективності функціонування підприємств та їхніх маркетингових підрозділів, що підтверджує наукову та практичну актуальність обраного напряму досліджень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ РЕКЛАМНОГО ЗВЕРНЕННЯ У МАРКЕТИНГОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок