Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА ВАРЕНИХ ТВАРИННИХ КОРМІВ

УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА ВАРЕНИХ ТВАРИННИХ КОРМІВ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА ВАРЕНИХ ТВАРИННИХ КОРМІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,66 KB
Завантажень:
352
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
ТОПЧІЙ ОКСАНА АНАТОЛІЇВНА
УДК 636.087.6
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА
ВАРЕНИХ ТВАРИННИХ КОРМІВ
05.18.04 Технологія м’ясних, молочних та рибних продуктів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті харчових технологій Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: |
доктор технічних наук, професор кафедри технології м’яса, м’ясних та олієжирових продуктів
Клименко Михайло Миколайович,
Національний університет харчових технологій.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор кафедри охорони праці та цивільної оборони
Гуць Віктор Степанович
Національний університет харчових технологій;
кандидат технічних наук, головний технолог
Брик Галина Борисівна
Виробниче підприємство “Мобіль”.
Провідна установа: |
Одеська національна академія харчових технологій, кафедра м’яса і м’ясних продуктів Міністерства освіти і науки України, м. Одеса.
Захист відбудеться “ 10 ” грудня 2003 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.058.03 Національного університету харчових технологій за адресою:
01033, м. Київ-33, вул. Володимирська 68, аудиторія А-311.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету харчових технологій за адресою: 01033, м. Київ-33, вул. Володимирська 68.
Автореферат розісланий “ 7 ” листопада 2003 р.
Вчений секретар спеціалізованої Поводзинський В.М.
вченої ради, к.т.н., доцент
1
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В сучасних умовах роль тваринництва у вирішенні проблеми забезпечення населення якісними та біологічно повноцінними продуктами харчування значно зростає. Важливою проблемою кормовиробництва лишається дефіцит кормового білку. Тваринні корми є найбільш дешевим джерелом повноцінного тваринного білку, жирів та мінеральних речовин, які швидко та найбільш повно засвоюються організмом худоби. Особливо необхідні тваринні білки, жири, мінеральні речовини при відгодівлі свиней та птиці.
Встановлено, що відгодівля свиней рідкими кормами, є більш ефективною ніж, сухими. Але із-за швидкого розвитку мікробіологічних та окислювальних процесів, варений рідкий корм потребує реалізації не пізніше 12 годин після його приготування. Тому, для вирішення проблеми зберігання варених тваринних кормів необхідно створити консервувальну суміш, яка одночасно запобігатиме розвитку мікробіологічних, біохімічних та окислювальних процесів. Розробка і використання комбінованої консервувальної суміші для варених тваринних кормів та розробка технології їх виготовлення, забезпечать економічну ефективність переробки відходів м'ясопереробного виробництва і сприятимуть покращенню санітарно-гігієнічного стану довкілля.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась на кафедрі технології м’яса, м’ясних та олієжирових продуктів НУХТ по науково-дослідній темі “Розробка ресурсозберігаючих технологій і технічних засобів виробництва сільськогосподарської продукції для нехарчових цілей” (№ державної реєстрації 0102 U 006205), а також у відповідності з науково-дослідною програмою “Розробка способів підвищення ефективності використання кормів і кормових добавок у годівлі тварин” (№ державної реєстрації 0101 U 001753).
Автор особисто брав участь у визначенні складу консервувальних сумішей та розробленні технології їх виробництва, удосконаленні технології варених тваринних кормів з їх використанням, у досліджені впливу консервувальних сумішей на показники варених тваринних кормів протягом періоду зберігання, у проведені промислових випробувань, обробці та аналізі отриманих результатів і розроблені нормативно-технічної документації, оформленні патентів.
Мета і задачі наукових досліджень. Метою дисертаційної роботи є наукове обгрунтування і вдосконалення технології виготовлення варених тваринних кормів з вторинної сировини м’ясожирового виробництва та подовження терміну їх зберігання з розробкою і використанням консервувальної суміші комплексної дії.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА ВАРЕНИХ ТВАРИННИХ КОРМІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок