Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МІЦНІСТЬ, ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ, ДЕФОРМАТИВНІСТЬ КЕРАЛІТОБЕТОНУ ТА КОНСТРУКЦІЙ НА ЙОГО ОСНОВІ

МІЦНІСТЬ, ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ, ДЕФОРМАТИВНІСТЬ КЕРАЛІТОБЕТОНУ ТА КОНСТРУКЦІЙ НА ЙОГО ОСНОВІ

Назва:
МІЦНІСТЬ, ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ, ДЕФОРМАТИВНІСТЬ КЕРАЛІТОБЕТОНУ ТА КОНСТРУКЦІЙ НА ЙОГО ОСНОВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,52 KB
Завантажень:
457
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
СТОЛЕВИЧ ІГОР АНАТОЛІЙОВИЧ
УДК 624.044:624.041.6
МІЦНІСТЬ, ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ, ДЕФОРМАТИВНІСТЬ КЕРАЛІТОБЕТОНУ ТА КОНСТРУКЦІЙ НА ЙОГО ОСНОВІ
 
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття вченого ступеня
кандидата технічних наук
Одеса - 2005
Дисертація є рукопис.
Робота виконана в Одеській державній академії будівництва та архітектури (ОДАБА) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
КОСТЮК Анатолій Іванович,
Одеська державна академія будівництва
та архітектури, доцент кафедри
залізобетонних і кам'яних конструкцій
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
СТОРОЖЕНКО Леонід Іванович,
Полтавський національний технічний університет
імені Юрія Кондратюка, професор кафедри
конструкцій з металу, дерева і пластмас
кандидат технічних наук, доцент
МИХАЙЛОВ Олексій Андрійович,
Одеська державна академія будівництва
та архітектури, доцент кафедри
металевих та дерев’яних конструкцій
Провідна установа: Національний університет “Львівська політехніка”,
кафедра будівельних конструкцій та мостів,
Міністерство освіти і науки України, м. Львів
Захист відбудеться “31” травня 2005р. о 11-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д41.085.01 у Одеській державній академії будівництва та архітектури за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4, ОДАБА.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеської державної академії будівництва та архітектури за адресою: м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4.
Автореферат розісланий “29 “ квітня 2005р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Макарова С.С.


ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ РОБОТИ
Актуальність теми. Успішне рішення задач з перспективного розвитку житлового будівництва на Україні потребує створення та виробництва ефективних матеріалів – легких пористих заповнювачів для бетонів і конструкцій з них, володіючих меншою вагою і в той же час більш надійних.
Легкі бетони на пористих заповнювачах являють собою універсальний будівельний матеріал, що дозволяє, при його раціональному використовуванні, вирішувати багато актуальних задач сучасного будівництва та одночасно вирішувати екологічні, ресурсозберігаючі і економічні проблеми за рахунок утилізації технологічних та техногенних відходів шляхом виготовлення місцевих пористих заповнювачів.
Кералітобетон на карбонатному піску – новий вид легких бетонів, в якому великим заповнювачем є кералітовий гравій, одержаний обпалюванням при великій температурі непридатних грунтів, які розробляються при ремонтно – експлуатаційному та капітальному днопоглибленні підхідних каналів і портових акваторій (морські та лиманні мули) за традиційною технологією виробництва керамзиту.
Застосування кералітобетону на карбонатному піску в несучих та огороджуючих конструкціях будівель дозволяє отримати економічний ефект за умов максимального врахування його особливостей при проектуванні і використовуванні в конструкціях різного призначення.
Наведене вище визначає актуальність теми дисертаційної роботи і дозволяє вирішити поставлені задачі дослідів міцнісних та деформативних властивостей нового виду легкого бетону і конструкцій з нього, з розробкою рекомендацій по проектуванню та застосуванню у масовому житлово–цивільному будівництві, як важливу наукову задачу, яка має велике практичне значення.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дисертаційна робота – один з етапів науково-дослідних робіт кафедри залізобетонних та кам'яних конструкцій по дослідженню легких бетонів на місцевих пористих заповнювачах та конструкцій з них, а саме держбюджетні теми №0194U008092 “Спрямоване структуроутворення композиційних будівельних матеріалів шляхом використання мінеральних наповнювачів, включаючи відходи виробництва, з метою підвищення надійності роботи матеріалів у будівельних конструкціях” (1993-1995рр); №0196U013361 “Дослідження матеріалів, конструкцій з важких та легких бетонів і розробка технологічних регламентів” (1994-1998рр) і “Дослідження напружено – деформованого стану і розрахунок елементів ушкоджених залізобетонних конструкцій” (2001-2005рр).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МІЦНІСТЬ, ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ, ДЕФОРМАТИВНІСТЬ КЕРАЛІТОБЕТОНУ ТА КОНСТРУКЦІЙ НА ЙОГО ОСНОВІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок