Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ ПІДСИСТЕМ В АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМАХ УПРАВЛІННЯ БУДІВНИЦТВОМ

МОДЕЛЮВАННЯ ПІДСИСТЕМ В АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМАХ УПРАВЛІННЯ БУДІВНИЦТВОМ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ ПІДСИСТЕМ В АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМАХ УПРАВЛІННЯ БУДІВНИЦТВОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,93 KB
Завантажень:
466
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БЕСПАЛОВА Алла Вікторівна
УДК 65.8.5.011.56:65.01
 
МОДЕЛЮВАННЯ ПІДСИСТЕМ В АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМАХ
УПРАВЛІННЯ БУДІВНИЦТВОМ
05.13.06 – Автоматизовані системи управління і прогресивні
інформаційні технології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата
технічних наук
Одеса - 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеській державній академії будівництва і архітектури Міністерства
освіти і науки України на кафедрі організації будівництва і охорони праці.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Харитонов Анатолій Іванович
Одеська державна академія будівництва
і архітектури, завідувач кафедри організації
будівництва і охорони праці
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Козак Юрій Олександрович,
Одеська державна академія харчових
технологій, завідувач кафедри прикладної
математики та обчислювальної техніки
кандидат технічних наук, доцент
Мещеряков Володимир Іванович,
Одеська державна академія холоду,
завідувач кафедри систем
автоматизованого проектування

Провідна установа: Київський державний технічний університет
будівництва і архітектури Міністерства
освіти і науки України, кафедра проектного
менеджменту
Захист відбудеться 26 вересня 2002 р. о 1330 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д41.052.01 в Одеському національному політехнічному університеті за адресою: 65044, м. Одеса, проспект Шевченка, 1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеського національного політехнічного університету за адресою: 65044, м. Одеса, проспект Шевченка, 1
Автореферат розісланий “21” серпня 2002 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Ямпольський Ю.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Функціонуючи в даний час автоматизовані системи управління складним виробничим процесом (СВП), зокрема будівництвом, фактично є автоматизованими системами забезпечення допоміжних проектно-організаційних завдань і обробки великого потоку інформації. При цьому характерно, що інформація містить нормативно-технічного дані, відомості по попередніх вишукуваннях перед проектуванням тощо. Тому такі АСУ не є, по суті, системами управління.
Проблема управляючої функції АСУ будівництвом (АСУБ), як і інших СВП, полягає у нерозв'язаності основної задачі – можливості вироблення варіантів управлінських рішень.
При аналізі складного виробничого процесу будівництва окремих споруд чи їх комплексів і вивченні питань організації будівельного виробництва виявляється необхідність врахування багатьох стохастичних даних про хід будівельно-монтажних робіт, про появу впливів при цьому дестабілізуючих факторів.
Протидію дестабілізуючим факторам (ДФ) у ході управління СВП можна забезпечити відповідними заходами і засобами стабілізації. Прогнозуючи можливі ДФ і створюючи конкретні системи забезпечення захисту від прояву їх впливів можна значно підвищити економічну і матеріальну ефективність капітального будівництва чи іншого СВП. Тому дослідження, спрямовані на вивчення заходів стабілізації і створення методів автоматизованого управління системами забезпечення ефективності зведення будівельних об'єктів, є дуже актуальними.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалася у відповідності з науково-дослідною роботою кафедри організації будівництва та охорони праці Одеської державної академії будівництва і архітектури „Організаційно-технологічні аспекти будівельного виробництва і реконструкції діючих підприємств” та відповідно до мети господарчих договорів № 2512 “Обстеження, розрахунки і рекомендації щодо завершення будівництва об'єктів в/ч А-0958” і 22/2520 “Дослідження і розробка системи забезпечення безпечних і сприятливих умов праці столярного цеху”. Також результати використані у навчальному процесі Одеської державної академії будівництва та архітектури при викладанні курсів “Організація, планування і управління будівництвом” та “Охорона праці у будівництві”.
Мета і задачі дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ ПІДСИСТЕМ В АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМАХ УПРАВЛІННЯ БУДІВНИЦТВОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок