Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Виникнення, розвиток та функціонування парламенту Канади (1647 – 1982 рр.)

Виникнення, розвиток та функціонування парламенту Канади (1647 – 1982 рр.)

Назва:
Виникнення, розвиток та функціонування парламенту Канади (1647 – 1982 рр.)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,69 KB
Завантажень:
362
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ
імені ЯРОСЛАВА МУДРОГО
Марисюк Костянтин Богданович
УДК 342. 53 (71)
Виникнення, розвиток та функціонування парламенту Канади
(1647 – 1982 рр.)
Спеціальність 12.00.01. – теорія та історія держави і права;
історія політичних та правових вчень
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Харків - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі історії та теорії держави і права юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.
Науковий керівник – кандидат юридичних наук, професор Тищик Борис Йосипович, завідувач кафедри історії та теорії держави і права юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.
Офіційні опоненти:
- доктор юридичних наук, професор Страхов Микола Миколайович, професор кафедри історії держави і права України і зарубіжних країн Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого.
- кандидат юридичних наук, доцент Сливка Степан Степанович, професор кафедри теорії та історії держави і права Львівського інституту внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України.
Провідна організація – кафедра теорії та історії держави і права Національного університету внутрішніх справ МВС України (м. Харків).
Захист відбудеться 23.10.2001 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.086.02 у Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого за адресою: 61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 77.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого за адресою: 61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 77.
Автореферат розісланий 18.08.2001 р.
Вчений секретар Гончаренко В.Д.
спеціалізованої вченої ради
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Особливістю даного дослідження є майже цілковита відсутність фундаментальних досліджень питань виникнення, розвитку та функціонування парламенту Канади. Саме ці причини обумовили вибір теми даного дисертаційного дослідження.
Актуальність дослідження. Створення в Україні високорозвиненого громадянського суспільства і розбудова на основі Конституції України демократичної правової держави вимагають не лише докорінного концептуального переосмислення історії української держави, а також обов'язкового вивчення досвіду та традицій найбільш розвинених країн світу та використання їх позитивних надбань у процесі власного державотворення.
Особливо важливим при цьому видається вивчення історії тих високорозвинених країн, які самі звільнилися від колоніальної залежності та мають довготривалі історичні, етнічні та культурні зв'язки з Україною. У зв'язку з цим, для українських правників чи не найбільш важливим є вивчення та узагальнення державотворчого досвіду Канади, її законодавчої бази, особливостей побудови та функціонування вищих державних органів та посадових осіб цієї держави, з метою подальшого використання їх досягнень в Україні та утримання від її помилок та упущень.
Особливого значення при цьому набуває вивчення основного гаранта економічної та соціально-політичної стабільності Канади – парламенту, в першу чергу питань історії його виникнення і розвитку, засад створення та функціонування, функцій і завдань його палат, а також взаємовідносин між самими палатами і розмежування їх повноважень.
Актуальність даної проблеми, а також недостатня її розробленість в історико-правовій науці і зумовили вибір теми даного дисертаційного дослідження.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана на кафедрі історії та теорії держави і права юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка відповідно до цільової комплексної програми “Проблеми вдосконалення організації та діяльності органів державної влади і управління України в умовах формування правової держави”.
Мета і задачі дослідження. Основною метою дисертаційного дослідження є комплексний аналіз правових засад виникнення та функціонування федерального парламенту в Канаді та його інституцій; дослідження чинників, що викликали зміни у його правовому статусі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Виникнення, розвиток та функціонування парламенту Канади (1647 – 1982 рр.)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок