Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРУЖНО-ДЕМПФУЮЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ПРОГНОЗУВАННЯ МЕЖ ВИКОРИСТАННЯ ШИРОКОДІАПАЗОННИХ ЦАНГОВИХ ПАТРОНІВ

ПРУЖНО-ДЕМПФУЮЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ПРОГНОЗУВАННЯ МЕЖ ВИКОРИСТАННЯ ШИРОКОДІАПАЗОННИХ ЦАНГОВИХ ПАТРОНІВ

Назва:
ПРУЖНО-ДЕМПФУЮЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ПРОГНОЗУВАННЯ МЕЖ ВИКОРИСТАННЯ ШИРОКОДІАПАЗОННИХ ЦАНГОВИХ ПАТРОНІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,13 KB
Завантажень:
313
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
“КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
ЮРЧИШИН ОКСАНА ЯРОСЛАВІВНА
УДК 621.941.323.2
ПРУЖНО-ДЕМПФУЮЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ПРОГНОЗУВАННЯ МЕЖ ВИКОРИСТАННЯ ШИРОКОДІАПАЗОННИХ ЦАНГОВИХ ПАТРОНІВ
Спеціальність: 05.03.01. – Процеси механічної обробки, верстати та інструменти
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі конструювання верстатів та машин Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут ” Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Кузнєцов Юрій Миколайович
Національний технічний університет України
“Київський політехнічний інститут”,
професор кафедри “Конструювання верстатів та машин”.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор,
Оборський Геннадій Олександрович,
Одеський державний політехнічний університет,
проректор з навчальної, науково-педагогічної діяльності та кадрово-економічних питань, завідувач кафедри „Металорізальні верстати, метрологія та сертифікація"
кандидат технічних наук, доцент,
Редько Ростислав Григорович,
Луцький державний технічний університет,
завідувач кафедри „Комп’ютерного проектування верстатів та технологій машинобудування”
Захист відбудеться “15“ квітня 2008р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.002.11 в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” за адресою:
03056, м. Київ, проспект Перемоги, 37, навчальний корпус №1, аудиторія 214.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”
Автореферат розісланий “13березня 2008р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д 26.002.11 Майборода В.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах ринкової економіки, яка вимагає частої зміни номенклатури продукції і підвищення продуктивності та конкурентноздатності необхідно скорочувати до мінімуму період переходу на випуск інших типорозмірів або видів продукції. Одним з резервів скорочення переходу на випуск іншого виду продукції є зменшення часу на переналагодження металообробного обладнання, зокрема токарних верстатів і їх затискних механізмів. Для цього необхідно зменшення часу заміни кінцевої ланки затискного механізму – цанги, за рахунок використання комплекту змінних накладок до стандартних цанг, самоналагоджувальних цангових патронів, які дозволяють затискувати прутки з відхиленням діаметра до 1-2 мм, та широкодіапазонних цангових патронів (ШЦП) з одно- та багаторядною мультиплікацією для затиску заготовок різної форми та розмірів в границях до 3-4 мм. Забезпечення стабільності силових характеристик, характеристик жорсткості та точності затиску, підвищення надійності затиску вимагає глибокого дослідження пружно-демпфуючих характеристик ШЦП з мультиплікацією і на основі цих досліджень проведення прогнозування їх меж використання як технічної системи і створення нових конструкцій. Тому дослідження пружно-демпфуючих характеристик і прогнозування меж використання ШЦП є актуальною проблемою на даний час.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалась на кафедрі конструювання верстатів та машин відповідно до тематичного плану науково-дослідницьких робіт Міністерства освіти і науки України і є частиною досліджень за держбюджетною темою №2988 “Створення вузлів і механізмів верстатів нового покоління для швидкісної і прецизійної обробки деталей” (№ державної реєстрації 0106U007223), госпдоговірною темою з ВАТ “Шліфверст”, м. Лубни (№ державної реєстрації 0101U006066) та темою за власною ініціативою “Цільові механізми і оснащення верстатів нового покоління для надшвидкісної і прецизійної обробки” (№ державної реєстрації 0106U002645).
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є підвищення продуктивності і якості обробки та розширення технологічних можливостей токарних верстатів за рахунок застосування та прогнозування меж використання ШЦП з покращеними пружно-демпфуючими властивостями.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПРУЖНО-ДЕМПФУЮЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ПРОГНОЗУВАННЯ МЕЖ ВИКОРИСТАННЯ ШИРОКОДІАПАЗОННИХ ЦАНГОВИХ ПАТРОНІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок