Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МІЦНІСТЬ, ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ ТА ДЕФОРМАТИВНІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ПЛИТ, ПОПЕРЕДНЬО НАПРУЖЕНИХ В ДВОХ НАПРЯМКАХ

МІЦНІСТЬ, ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ ТА ДЕФОРМАТИВНІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ПЛИТ, ПОПЕРЕДНЬО НАПРУЖЕНИХ В ДВОХ НАПРЯМКАХ

Назва:
МІЦНІСТЬ, ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ ТА ДЕФОРМАТИВНІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ПЛИТ, ПОПЕРЕДНЬО НАПРУЖЕНИХ В ДВОХ НАПРЯМКАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,60 KB
Завантажень:
61
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Фам Хоанг Минь Хуан
УДК 624.0.12.464.3
МІЦНІСТЬ, ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ ТА ДЕФОРМАТИВНІСТЬ
ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ПЛИТ, ПОПЕРЕДНЬО НАПРУЖЕНИХ
В ДВОХ НАПРЯМКАХ
05.23.01 - Будівельні конструкції, будівлі та споруди
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
КИЇВ - 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті будівництва і архітектури (КНУБА) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник | - доктор технічних наук, професор
БАРАШИКОВ Арнольд Якович, Київський національний університет будівництва і архітектури, завідувач кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій.
Офіційні опоненти: |
- доктор технічних наук, професор
Шагін Олександр Львович, Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури, завідувач кафедри залізобетонних конструкцій (м.Харків);
- кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
РЕМИНЕЦ Георгій Михайлович, Експериментальне конструкторське бюро Науково-дослідного інституту будівельних конструкцій Держбуду України, заступник начальника відділу випробовувань (м. Київ).
Провідна установа | - Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра будівельних конструкцій та мостів, Міністерство освіти і науки України (м. Львів).
Захист відбудеться “24” травня 2002 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.04 в Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий “ 8 ” квітня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к.т.н., с.н.с. |
В.Г.Кобієв


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Залізобетонні плити, що працюють у двох напрямках і попередньо обтиснуті в цих же напрямках, більш трудомісткі у виготовленні в порівнянні з ненапруженими. Тому їх застосування обмежене випадками, для яких такі плити є найбільш ефективними. Проведені експериментально-теоретичні дослідження і аналіз роботи в складі будівель і споруд двохосно обтиснутих залізобетонних плит показують їх істотні переваги перед необтиснутими.
До теперішнього часу досить повно вивчені міцність, тріщиностійкість і деформативність гнучких залізобетонних плит, які руйнуються по нормальних перерізах від дії згинаючого моменту. Попередній двохосний обтиск значно підвищує жорсткість залізобетонних плит. Ця обставина не тільки кількісно, але і якісно відбивається на зміні напружено-деформованого стану на всіх стадіях роботи плити. У залежності від рівня обтиску, способу прикладення навантаження і умов опирання можуть бути реалізовані різні форми руйнування плити. У разі двохосного попереднього обтиску, руйнування, як правило, відбувається не по нормальних, а по похилих перерізах або від продавлювання. Отримані в експериментах особливості роботи двохосно обтиснутих залізобетонних плит показують, що використання методів розрахунку, що рекомендуються нормативними документами, без урахування реальних взаємовідносин зусиль (внутрішніх і зовнішніх), геометричних розмірів і умов опирання, може привести до помилкових результатів. Це пов'язано, як з формою руйнування, так і з урахуванням ефекту двохосного обтиску, який сприяє збільшенню міцності бетону.
Все сказане вище свідчить про актуальність досліджень, пов'язаних із завданням визначення впливу рівня попереднього обтиску, умов навантаження і способу опирання плит по контуру на міцність, тріщиностійкість і деформативність залізобетонних плит.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана в рамках держбюджетної тематики кафедри залізобетонних та кам'яних конструкцій КНУБА на 1996-2000 р.р. "Дослідження залізобетонних конструкцій при складних впливах" (проблема ОЦ.031.055.16 Ц), розділ ІІІ "Експериментально-теоретичні дослідження залізобетонних конструкцій", номер держ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МІЦНІСТЬ, ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ ТА ДЕФОРМАТИВНІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ПЛИТ, ПОПЕРЕДНЬО НАПРУЖЕНИХ В ДВОХ НАПРЯМКАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок