Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Розробка теоретичних основ, дослідження і впровадження інновацій при будівництві методом “стіна в ґрунті”

Розробка теоретичних основ, дослідження і впровадження інновацій при будівництві методом “стіна в ґрунті”

Назва:
Розробка теоретичних основ, дослідження і впровадження інновацій при будівництві методом “стіна в ґрунті”
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
32,97 KB
Завантажень:
360
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Міністерство освіти та науки України
Харківський державний технічний університет
будівництва та архітектури
На правах рукопису
УДК 624.152. 612.3
Менейлюк Олександр Іванович
Розробка теоретичних основ, дослідження і впровадження інновацій при будівництві методом “стіна в ґрунті”
05.23. 08. – Технологія промислового та цивільного будівництва
Автореферат дисертації на здобуття вченого ступеня
доктора технічних наук
Харків, 2001 р.
Дисертація є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант: - доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Гончаренко Дмитро Федорович, Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури, професор кафедри “Технологія будівельного виробництва”, проректор з наукової роботи
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, с.н.с. Снісаренко Володимир Іванович, Науково-дослідний інститут будівельного виробництва Держбуду України, завідуючий відділом гідротехнічного та спеціального будівництва
- доктор технічних наук, професор, Дюженко Михайло Георгійович, Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України, професор кафедри “Механізація будівельних процесів”
- доктор технічних наук, професор Білоконь Анатолій Іванович, Придніпровська державна академія будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України, професор кафедри “Технологія будівельного виробництва”, декан будівельного факультету
Провідна установа: - Київський національний університет будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України, кафедра технології будівельного виробництва.
Захист відбудеться “_17__” _жовтня______2001 р. о__13 00 ___годині на засіданні спеціалізованої Вченої ради Д 64.056.01 Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури за адресою: м. Харків, вул. Сумська, 40.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури за адресою: м. Харків, вул. Сумська, 40.
Автореферат розісланий “ _16__” вересня__2001 року
Вчений секретар спеціалізованої
Вченої ради ___________________ к.т.н., доцент Кутовой Е. М.
(підпис)
Загальна характеристика роботи
Суть і стан проблеми. Робота присвячена проблемі підвищення ефективності будівництва і покращення якості підземних споруджень, що зводяться методом "стіна у ґрунті", шляхом використання малорухомих бетонних сумішей, що ущільнюються направленими коливаннями, шляхом попередньої напруги таких конструкцій та інтенсифікації процесу утворення протифільтраційного екрана на стінках траншеї.
Поряд з високою ефективністю методу "стіна у грунті" існуючі технології для його реалізації мають ряд недоліків. Вони знижують якість підземних споруджень і ефективність методу. Аналіз стану питання показує, що є певні резерви для підвищення його ефективності, зниження витрат і підвищення якості споруд, що зводяться цим методом. Для комплексного вирішення проблеми і розробки нових ефективних технологій не вистачає достатньої теоретичної та експериментальної бази, відповідного обладнання.
Підставою і вихідними даними для розробки теми є:
·
можливість одержання високоміцних бетонів та істотна економія цементу при використанні малорухомих бетонних сумішей у звичайних умовах і відсутність ефективних технологій та обладнання для їх укладення в траншеї під глинястим розчином;
· позитивний досвід створення залізобетонних конструкцій з покращеними деформативними характеристиками у звичайних умовах і труднощі, що виникають при зведенні в траншеях під глинястим розчином;
· відоме явище утворення гідроізоляційної кірки на стінках траншеї, заповненої глинястим розчином тривалий час, наявний певний досвід її використання та відсутність інтенсивної технології її одержання;
· успішне використання явищ електроосмосу і електрофорезу для осушення та закріплення ґрунтів і відсутність технологій, що дозволяють використовувати їх при спорудженні протифільтраційних екранів у ґрунті.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 Реферат на тему: Розробка теоретичних основ, дослідження і впровадження інновацій при будівництві методом “стіна в ґрунті”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок