Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНВЕСТИЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНОЇ ГАЛУЗІ В УКРАЇНІ

ІНВЕСТИЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНОЇ ГАЛУЗІ В УКРАЇНІ

Назва:
ІНВЕСТИЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНОЇ ГАЛУЗІ В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
34,30 KB
Завантажень:
104
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 
ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
ОЛІЙНИК Даниїла Іллівна
УДК 338.47:330.322
ІНВЕСТИЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ
ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНОЇ ГАЛУЗІ В УКРАЇНІ
08.07.04 – економіка транспорту і зв’язку
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора економічних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій Міністерства транспорту та зв’язку України.
Науковий консультант - заслужений діяч науки і техніки України,
доктор технічних наук, професор
Кривуца Володимир Георгійович,
Державний університет інформаційно-
комунікаційних технологій, ректор
Офіційні опоненти: член-кореспондент НАН України,
доктор економічних наук, професор
Данилишин Богдан Михайлович,
Рада по вивченню продуктивних cил
України НАН України, в.о. Голови Ради по
вивченню продуктивних сил України НАН України
доктор економічних наук, професор
Орлов Василь Миколайович,
Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова,
завідувач кафедри економіки підприємств
і корпоративного управління
доктор економічних наук, професор
Денисенко Микола Павлович,
Київський національний університет технології та
дизайну, завідувач кафедри
економіки, обліку і аудиту
Провідна установа - Інститут економіки та прогнозування НАН України, відділ технологічного прогнозування та інноваційної політики, м. Київ
Захист відбудеться 14 квітня 2006 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.861.03 в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій за адресою: 03110, м. Київ, вул. Солом’янська, 7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій за адресою: 03110, м. Київ, вул. Солом’янська, 7.
Автореферат розісланий 6 березня 2006 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради В.В.Жебка


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Системний підхід до створення сприятливих умов господарювання зумовив необхідність кардинальних перетворень в інвестиційній сфері, які пов’язані з вирішенням проблем відновлення та розвитку економіки України, структурною перебудовою, впровадженням нових економічних відносин між діючими на ринку суб’єктами господарювання. Їх суть полягає в становленні принципово нового механізму інвестиційного забезпечення сталого розвитку телекомунікаційної галузі, адекватного ринковим відносинам. Це вимагає розробки нових методологічних підходів, принципів, заходів та системи інвестиційного забезпечення впровадження новітніх технологій у телекомунікаційній галузі.
Інвестиційне забезпечення розвитку телекомунікаційної галузі в Україні є важливою науковою проблемою, яка визначається особливою роллю, яку відіграють інвестиції у відтворювальному процесі. Активізація інвестиційної діяльності всіх суб’єктів господарювання є найважливішою складовою серед тих економічних вимог, які покликані забезпечити реальні зміни в економічній структурі суспільства, надати поштовх усьому ланцюгу господарських взаємозв’язків цілісного процесу суспільного відтворення, спрямованого на сталий розвиток економіки України.
Проблемами дослідження інвестиційної діяльності займалися такі вітчизняні вчені як Губський Б.В., Данилишин Б.М., Денисенко М.П., Ковалюк О.М., Лушкін В.А., Музиченко А.С., Пересада А.А., Сухоруков А.І. та зарубіжні - Лушин С., Сенчагов В., Тобін Дж., Хайєк Ф., Хансен Е., Харріс С., Харрод Р., Хікс Дж., Фрідмен М., Шарп У., Шумпетер Й. та інші.
Однак, незважаючи на значний інтерес, який проявляється в науковій літературі до інвестування в економіці України, багато теоретичних, методологічних та практичних аспектів проблеми залишаються й надалі неопрацьованими. Самостійного, окремого дослідження інвестиційного забезпечення сталого розвитку телекомунікаційної галузі в Україні не проводилося, а зазначена проблема є новою для вітчизняної економічної науки.
Всесвітня телекомунікаційна інфраструктура, яка формується, і можливості світових телекомунікацій, що швидко розвиваються, сприяють становленню інформаційної й глобальної економіки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 Реферат на тему: ІНВЕСТИЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНОЇ ГАЛУЗІ В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок