Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: ПРЕЦИЗIЙНІ ФОРМУВАЧІ ЧАСОВИХ ІНТЕРВАЛІВ З КЕРУЮЧИМИ ЗАПАМ’ЯТОВУЮЧИМИ ПРИСТРОЯМИ

Загрузка...

ПРЕЦИЗIЙНІ ФОРМУВАЧІ ЧАСОВИХ ІНТЕРВАЛІВ З КЕРУЮЧИМИ ЗАПАМ’ЯТОВУЮЧИМИ ПРИСТРОЯМИ / сторінка 2

Назва:
ПРЕЦИЗIЙНІ ФОРМУВАЧІ ЧАСОВИХ ІНТЕРВАЛІВ З КЕРУЮЧИМИ ЗАПАМ’ЯТОВУЮЧИМИ ПРИСТРОЯМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,63 KB
Завантажень:
497
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 

Розробка та оцінка засобів підвищення точності, швидкодії і надійності одно- та багатоканальних формувачів часових інтервалів.
Методи проведення досліджень. Методи досліджень базуються на теорії цифро-аналогового перетворення кодів в часові інтервали, засобах структурно- організаційного покращення метрологічних характеристик лінійних формувачів часових інтервалів.
Наукова новизна дисертаційної роботи полягає в тому, що:
1.
Розроблені нові алгоритми перетворення кодiв у прецизiйнi часовi iнтервали;
1.
Створені нові структури прецизiйних лiнiйних одно- та багатоканальних формувачів часових iнтервалiв.
Практична цiннiсть роботи.
1. Рекомендації для покращення метрологічних характеристик лінійних одно- та багатоканальних формувачів часових інтервалів, які розробляються з урахуванням відомого методу підсумування одиничних часових прирощувань.
2. Результати розробки прецизійних лінійних одно- та багатоканальних формувачів часових інтервалів.
Реалізація результатів роботи. Результати дисертаційної роботи впроваджені на Одеському авторемонтному заводі №46, воєнізованому підрозділі автомобільної служби ОдВО у вигляді електронно-цифрового дозатора (ЕЦД) для керування процесом автоматизованого розливу агресивних рідин. Фактичний економічний ефект за рік на заводі склав 59, 052 тис. крб. на один пристрій.
Апробація роботи. Основні результати дисертаційної роботи доповідались та обговорювались на 2-ій Республіканській науково-технічнiй міжвідомчiй конференції “Моделювання та автоматизація процесів проектування, виготовлення та систематизації складних систем” при науковій раді АН УРСР по комплекснiй проблемі “Теоретична електротехніка, електроніка та моделювання” (м. Одеса, 1983 р.), на засiданнi семiнару «Iнформацiйно- вимiрювальнi системи контролю i управління» при науковiй радi АН УРСР по комплекснiй проблемi «Теоретична електротехнiка, електронiка i моделювання» (м. Одеса, 1984р.), на Республіканському науково- технічному семінарі “Машинні методи розв'язання краєвих задач (мм. Москва- Рига, 1985 р.), на науково-технічних конференціях Одеського державного політехнічного університету (1986-1997 рр.).
Публікації. Основний зміст дисертаційної роботи викладено в 15 публікаціях, в тому числі 6 авторських свідоцтв на винаходи.
Обсяг та структура роботи. Дисертація складається з вступу, чотирьох розділів, висновків, заключення, списку літератури, додатку. Робота загальним обсягом 214 стор. складає 135 стор. основного тексту, проілюстрованого рисунками на 43 стор., таблицями на 2 стор. та фотографіями на 4 стор.; списку літератури із 144 найменувань на 16 стор.; додатку на 14 стор.
У роботі захищаються:
1.
Алгоритми, що забезпечують скорочення кількості елементів у схемах трактів формування кінця часового інтервалу відомих формувачів.
1.
Схеми формувачів, що є інваріантними до коливань часових параметрів формуючих ланцюгів.
Зміст роботи.
У вступі обгрунтована актуальність теми дисертації, сформульовані мета і завдання дослідження, викладені основні наукові та практичні результати роботи, котрі винесені до захисту.
У першому розділі здійснюється аналіз сучасного стану методів перетворення кодів у часові інтервали.
Розглянута класифікація лінійних формувачів часових інтервалів великої та середньої тривалості, котрі складають великий підклас електронних функційних перетворювачів інформації.
Проведено порівняльний аналіз структурних схем лінійних розімкнених одно- та багатоканальних формувачів часових інтервалів з урахуванням принципів прямого перетворення цифрових кодів у часові інтервали.
Проведено аналіз динамічної похибки, обгрунтованої інерційністю елементів тракту формування, а також швидкість і надійність відомих розімкнених одно- та багатоканальних лінійних пристроїв, котрі формують часові інтервали великої та середньої тривалості.
На основі проведеного аналізу класифікаційних признаків відомих перспективних розімкнутих лінійних одно- та багатоканальних формувачів часових інтервалів з прямим перетворенням відзначені формувачі, котрі реалізують цифрові методи перетворення, маючи при цьому кращі метрологічні характеристики.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему: ПРЕЦИЗIЙНІ ФОРМУВАЧІ ЧАСОВИХ ІНТЕРВАЛІВ З КЕРУЮЧИМИ ЗАПАМ’ЯТОВУЮЧИМИ ПРИСТРОЯМИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок