Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат безкоштовно: ПРЕЦИЗIЙНІ ФОРМУВАЧІ ЧАСОВИХ ІНТЕРВАЛІВ З КЕРУЮЧИМИ ЗАПАМ’ЯТОВУЮЧИМИ ПРИСТРОЯМИ

Загрузка...

ПРЕЦИЗIЙНІ ФОРМУВАЧІ ЧАСОВИХ ІНТЕРВАЛІВ З КЕРУЮЧИМИ ЗАПАМ’ЯТОВУЮЧИМИ ПРИСТРОЯМИ / сторінка 6

Назва:
ПРЕЦИЗIЙНІ ФОРМУВАЧІ ЧАСОВИХ ІНТЕРВАЛІВ З КЕРУЮЧИМИ ЗАПАМ’ЯТОВУЮЧИМИ ПРИСТРОЯМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,63 KB
Завантажень:
497
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
При використанні перелічених цифрових елементів потрібно враховувати особливості моментів часу спрацювання Т і Д- тригерів з динамічним синхровходом в тракті формування, відносно часу слідування тактових імпульсів ГТI. Дійсно Т-тригер спрацьовує у будь- який час попереднього такту ГТІ, тобто спрацьовує асинхроно по відношенню до даного такту. Потім, з початком наступного такту, спрацьовує класичний Д-тригер з динамічним синхровходом, як блок, який керується фронтом наступного імпульсу ГТІ, тобто фронтом відповідним значенню програмного коду часу.
В дисертації показано, як можна додатково знизити динамічну похибку, використовуючи часовий диференціальний компенсаційний метод в простих по структурі трактах формування шляхом введення в одно- та багатоканальні розроблені формувачі блока корекції.
Так як в формувачах точність і швидкодія на момент формування кінця часового інтервала взаємозалежні, то зниження похибки призводить до збільшення їх швидкодії. Щоб навантаження не впливало на зміну швидкодії тракту формування, він виконаний з урахуванням 2-ох відомих засобів нормалізації фронту часового інтервалу. Їх суть полягає в наступному: форма фронту часового інтервалу не змінюється внаслідок того, що елемент тракту формування не тільки перетворює вхідні сигнали, але підсилює і обмежує їх.
Метрологічні показники формувачів визначаються також характеристиками генератора як основного еталону часу. В зв’язку з цим в дисертації запропонована узагальнена математична модель генератора, як резистивного чотириполюсника простої структури, що дозволяє оперативно проектувати їх електричні схеми та оцінювати величини нестабільностей частот на стадії розробки.
В дисертації також розглядається надійність роботи розроблених формувачів, як гібридних пристроїв. Надійне функціонування комутаторного багатоканального формувача як цифрового пристрою визначається правильністю вихідного цифрового коду, в даний чи наступний моменти формування фронтів часових інтервалів, що досягається шляхом доповнення його блоками контролю вихідної інформації по непарності і прогнозування з контролем по модулю два. З точки зору якісних уявлень, точна та надійна робота запропонованих формувачів визначається підтриманням в заданих межах їх вихідних характеристик.
У четвертому розділі розглядаються особливості практичної реалізації розробленого прецизійного лінійного комутаторного багатоканального формувача часових інтервалів для керування високоточними двохпозиційними об’єктами, а також рекомендацій по використанню його при розробці різних зразкових пристроїв, що здійснюють перетворення кодів у часові інтервали великої та середньої тривалості.
На базі розробленого багатоканального комутаторного прецизійного формувача часових інтервалів реалізовано 63-х канальний цифровий керуючий пристрій високої точності.
Багатоканальний цифровий керуючий пристрій одночасно виступає, як у ролі таймерного пристрою високої точності так і пристрою керування низько та високоточними двохпозиційними об'єктами.
Багатоканальний цифровий керуючий пристрій виконано на базі стандартних інтегральних мікросхем середнього ступеня інтеграції і алгоритм його роботи відповідає алгоритму роботи запропонованого багатоканального комутаторного прецизійного формувача.
Порівяння експериментальних та розрахункових даних показали, що при наявності максимальної навантаженості на виходах пристрою величина динамічної похибки, яка виникає в момент формування кінця часового інтервалу, не перевищує часу перехідного процесу тракту формування фронту часового інтервалу і складає 4…6 нс.
Багатоканальний цифровий керуючий пристрій співвідносно з гідросистемою для розливу електроліту в акумуляторні батареї впроваджено в автомобільній службі Одеського військового округу. Цей пристрій дозволяє підвищити темп розливу електроліту в 12 разів і змінити використаний раніше для цієї мети пристрій И-1428 виконаний на базі агрегату вакумного ротаційного типу АВР- 50, та знизити витрати електроліту на 15…20%.
На базі запропонованих прецизійних- одно та багатоканальних формувачів часових інтервалів можуть розроблятись також перетворювачі високої точності з проміжним перетворенням: наприклад: "частота- код", "напруга- код".
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему: ПРЕЦИЗIЙНІ ФОРМУВАЧІ ЧАСОВИХ ІНТЕРВАЛІВ З КЕРУЮЧИМИ ЗАПАМ’ЯТОВУЮЧИМИ ПРИСТРОЯМИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок