Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕДИЧНО-БIОЛОГIЧНI I СОЦIАЛЬНО-ЕКОНОМIЧНI ЧИННИКИ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ВЕНЕРИЧНИХ ХВОРОБ В ОКРЕМОМУ РЕГIОНІ

МЕДИЧНО-БIОЛОГIЧНI I СОЦIАЛЬНО-ЕКОНОМIЧНI ЧИННИКИ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ВЕНЕРИЧНИХ ХВОРОБ В ОКРЕМОМУ РЕГIОНІ

Назва:
МЕДИЧНО-БIОЛОГIЧНI I СОЦIАЛЬНО-ЕКОНОМIЧНI ЧИННИКИ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ВЕНЕРИЧНИХ ХВОРОБ В ОКРЕМОМУ РЕГIОНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,37 KB
Завантажень:
188
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
УКРАЇНСЬКИЙ науКОВО-ДОСЛІДНИЙ Інститут
дерматологІЇ ТА венерологІЇ
Чінов Геннадій Петрович
УДК 616.972.614: 616.972-085.334-036
МЕДИЧНО-БIОЛОГIЧНI I СОЦIАЛЬНО-ЕКОНОМIЧНI
ЧИННИКИ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ВЕНЕРИЧНИХ ХВОРОБ
В ОКРЕМОМУ РЕГIОНІ
14.01.20 – шкірні та венеричні хвороби
 
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук
Харків – 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українському науково-дослідному інституті дерматології та венерології МОЗ України.
Науковий керівник: - доктор медичних наук, старший науковий співробітник
Мавров Геннадій Іванович,
Завідуючий відділом венерології, Український науково-дослідний інститут
дерматології та венерології
Офіційні опоненти:

доктор медичних наук, професор Проценко Тетяна Віталіївна, професор кафедри шкірних та венеричних хвороб факультету післядипломної освіти, Донецький державний медичний університет –
кандидат медичних наук, доцент, Савоськина Вікторія Олександрівна, доцент кафедри дерматовенерології, Харківська державна медична академія післядипломної освіти,
Провідна установа: Національний медичний університет iм. акад. О.О. Богомольця МОЗ України, кафедра шкірних та венеричних хвороб з курсом проблем СНІДу, м. Київ.
Захист відбудеться «21» червня 2000 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.603.01 при Українському науково-дослідному інституті дерматології та венерології за адресою: 61057, м. Харків, вул. Чернишевського 7/9.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Українського науково-дослідного інституту дерматології та венерології (61057, м. Харків, вул. Чернишевського 7/9).
Автореферат розісланий «20» травня 2000 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої
ради, кандидат медичних наук Г.М. Бондаренко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність. Захворювання, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ), є найбільш розповсюдженими серед інфекційних хвороб. За даними ВООЗ, щорічно венеричними хворобами (ВХ) заражається близько 350 мільйонів людей: з них на сифіліс припадає 15 мільйонів, на гонорею - 100 мільйонів [Прес-реліз ВООЗ, 1995; Buve A. et al., 1993]. В різних країнах світу поширеність ЗПСШ вкрай неоднорідна. В країнах Західної Європи захворюваність на сифіліс і гонореєю в 80-ті та 90-ті роки зменшувалась, в середньому, на 10-15% на рік [Meyer L. et al., 1994]. В Україні, як і в інших країнах колишнього СРСР, після зниження захворюваності на сифіліс в 80-ті роки, в 90-ті роки спостерігалось її зростання. Подібна епідемічна ситуація відзначається вперше з кінця 40-вих років [Калюжна Л.Д. і співавт, 1998]. Поширеність сифілісу набула епідемічного характеру. За даними МОЗ України, захворюваність із 1989 по 1997 у цілому по країні зросла в 39 разів і склала 147,1 (інтенсивний показник на 100 000 усього населення). Поряд із цим, захворюваність на гонорею знизилася на 45 % - інтенсивний показник 107,8 і 60,1 відповідно. Чому так значно відрізняється динаміка захворюваності на сифіліс і гонорею - інфекцій, що мають подібні закономірності поширення - не встановлено. Має місце різний рівень захворюваності на сифіліс в окремих регіонах України. Тому встановлення причин появи нових осередків ВХ на окремо взятій території є актуальним. Це дозволяє запропонувати ряд конкретних заходів з урахуванням місцевих умов для припинення поширення сифілісу й інших венеричних захворювань.
В сучасних умовах поширення ВХ може значно відрізнятися навіть у сусідніх областях. Можна припустити, що існують чинники, які діють у межах визначених територій, що визначають особливості епідемічного процесу. Вивчення цих чинників, встановлення їхньої природи набуває особливої значимості через наростання кількості хворих на ВХ в багатьох регіонах України.
За даними літератури клінічні прояви венеричних захворювань, насамперед сифілісу і гонореї, в різних регіонах також дещо відрізняються. Це стосується тривалості інкубаційного періоду, частоти окремих клінічних форм, співвідношення активних і без клінічних проявів різновидів захворювання, а також ступеня злоякісності перебігу [Мавров Г.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МЕДИЧНО-БIОЛОГIЧНI I СОЦIАЛЬНО-ЕКОНОМIЧНI ЧИННИКИ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ВЕНЕРИЧНИХ ХВОРОБ В ОКРЕМОМУ РЕГIОНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок