Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СЕГМЕНТАЦІЯ РЕАЛІЗАЦІЙ ВИПАДКОВИХ ПРОЦЕСІВ В АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМАХ ТЕХНІЧНОЇ ДIАГНОСТИКИ РІЖУЧИХ ІНСТРУМЕНТІВ

СЕГМЕНТАЦІЯ РЕАЛІЗАЦІЙ ВИПАДКОВИХ ПРОЦЕСІВ В АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМАХ ТЕХНІЧНОЇ ДIАГНОСТИКИ РІЖУЧИХ ІНСТРУМЕНТІВ

Назва:
СЕГМЕНТАЦІЯ РЕАЛІЗАЦІЙ ВИПАДКОВИХ ПРОЦЕСІВ В АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМАХ ТЕХНІЧНОЇ ДIАГНОСТИКИ РІЖУЧИХ ІНСТРУМЕНТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,67 KB
Завантажень:
168
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Одеський НАЦІОНАЛЬНИЙ політехнічний університет
ПОЛЯКОВА Марина Вячеславівна
УДК 65.011.56.004.58:519.246
СЕГМЕНТАЦІЯ РЕАЛІЗАЦІЙ ВИПАДКОВИХ ПРОЦЕСІВ В АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМАХ ТЕХНІЧНОЇ ДIАГНОСТИКИ РІЖУЧИХ ІНСТРУМЕНТІВ
05.13.06 Автоматизовані системи управління та прогресивні інформаційні технології
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Прикладна математика та інформаційні технології в бізнесі” Одеського національного політехнічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник кандидат технічних наук, доцент
Востров Георгій Миколайович, завідувач кафедри “Прикладна математика та інформаційні технології в бізнесі”, директор Інституту бізнесу, економіки та інформаційних технологій, Одеський національний політехнічний університет.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, доцент
Денисенко Володимир Анатолійович,
завідувач кафедри автоматизованих систем керування холодильного та кріогенного машинобудування, Одеська державна академія холоду (м. Одеса);
кандидат технічних наук Худенко Надія Петрівна,
доцент кафедри вищої математики,
Одеська національна академія харчових технологій (м. Одеса).
Провідна установа Національний технічний університет України “Харківський політехнічний інститут”, кафедра системного аналізу і управління (м. Харків).
Захист відбудеться 26 лютого 2004 року о 13.30 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.052.01 Одеського національного політехнічного університету за адресою: 65044, м. Одеса, проспект Шевченка, 1.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Одеського національного політехнічного університету за адресою: 65044, м. Одеса, пр. Шевченка, 1.
Автореферат розісланий “20” січня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ямпольський Ю.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Зростаючі вимоги до якості обробки при виготовленні високоточних деталей обумовлюють необхідність застосування складних, дорогих ріжучих інструментів (РІ). Раптові відмовлення РІ призводять до значних простоїв устаткування і втратам якості обробки. Для оцінки станів РІ актуальною є задача створення автоматизованих систем технічної діагностики. Значним внеском у створення автоматизованих систем, які забезпечують діагностування станів інструментів, є відомі розробки Остаф’єва В.О., Тимчика Г.С., Грабченка О.І., Дерев’янченка О.Г., Нахапетян Є.Г., Подураєва В.М., Заковоротного В.Л., Козочкина М.П. та інших.
Діагностування станів РІ на основі результатів прямого і непрямого контролю часто виконується шляхом реєстрації, відповідно, профілограм ріжучих кромок і віброакустичних сигналів РІ. Автоматизовані системи технічної діагностики РІ, які використовуються в наш час, містять в собі процедури сегментації та ідентифікації профілограм ріжучих кромок та віброакустичних сигналів РІ, які мають низьку перешкодостійкість і вимагають ручного настроювання параметрів. Ручне настроювання параметрів потребує від оператора кваліфікації експерта і підвищує час діагностування до 4 – 5 хвилин, що знижує продуктивність автоматизованих систем технічної діагностики РІ. Низька перешкодостійкість процедур сегментації та ідентифікації сигналів знижує точність діагностування. Тому актуальною є проблема розробки перешкодостійких процедур сегментації та ідентифікації профілограм ріжучих кромок та віброакустичних сигналів в автоматизованих системах технічної діагностики РІ.
Оскільки система різання характеризується множиною випадкових факторів, доцільно розглядати профілограми ріжучих кромок та віброакустичні сигнали, що реєструються при діагностуванні РІ, як реалізації випадкового процесу. При працездатному стані інструмента протягом реєстрації сигналу характеристики досліджуваного процесу не змінюються. Зношування інструмента, його дефекти, защемлення, поломка знаходять відображення в змінах властивостей випадкового процесу. При діагностуванні стану джерела сигналу з властивостями, що змінюються, з використанням розпізнавання образів виникає задача сегментації та ідентифікації реалізацій випадкових процесів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: СЕГМЕНТАЦІЯ РЕАЛІЗАЦІЙ ВИПАДКОВИХ ПРОЦЕСІВ В АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМАХ ТЕХНІЧНОЇ ДIАГНОСТИКИ РІЖУЧИХ ІНСТРУМЕНТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок