Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІКОВО – АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТРАТЕГІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ВИТРАТАМИ ВИРОБНИЦТВА НА ПІДПРИЄМСТВІ (на прикладі підприємств будівництва)

ОБЛІКОВО – АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТРАТЕГІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ВИТРАТАМИ ВИРОБНИЦТВА НА ПІДПРИЄМСТВІ (на прикладі підприємств будівництва)

Назва:
ОБЛІКОВО – АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТРАТЕГІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ВИТРАТАМИ ВИРОБНИЦТВА НА ПІДПРИЄМСТВІ (на прикладі підприємств будівництва)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,50 KB
Завантажень:
189
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАДИМА ГЕТЬМАНА
Яценко Вікторія Федорівна
УДК 657.22
ОБЛІКОВО – АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТРАТЕГІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ВИТРАТАМИ ВИРОБНИЦТВА НА ПІДПРИЄМСТВІ
(на прикладі підприємств будівництва)
Спеціальність 08.06.04 - Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі обліку і аудиту в Херсонському національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
ЧЕБАН Тетяна Миколаївна,
Херсонський національний технічний університет, заступник завідувача кафедри обліку і аудиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
КІНДРАЦЬКА Любомира Максимівна,
Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, завідувач кафедри обліку в кредитних і бюджетних установах та економічного аналізу
кандидат економічних наук, професор
ВЕРИГА Юстина Андріївна,
Полтавський університет споживчої кооперації України, професор кафедри бухгалтерського обліку та аудиту
Провідна установа: Одеський державний економічний
університет, кафедра бухгалтерського обліку та аудиту, Міністерство освіти і науки України, м. Одеса
Захист відбудеться “__12___” травня 2006 р. о 16 °° годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.07 в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 201.
Автореферат розісланий “___11__” квітня 2006 р.
В. о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради,
доктор економічних наук,
професор А.М. Герасимович
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Для сучасного етапу розвитку економіки України характерні процеси становлення і зміцнення ринкових відносин, входження підприємств у відкриту систему фінансово – економічних, суспільно – політичних та культурних зв’язків на основі новітніх комунікаційних й інформаційних технологій, сучасних методів і прийомів менеджменту. Світова та вітчизняна практика підтверджує, що стратегічне управління дозволяє знизити вплив невизначеності на діяльність підприємства, підвищити його здатність протистояти непередбаченим ситуаціям, визначати пріоритетні напрями діяльності. В зв’язку з цим особливої актуальності набувають питання, пов’язані з обліково – аналітичним забезпеченням процесу стратегічного управління діяльністю підприємства, зростає значення аналізу й обґрунтування стратегії розвитку підприємства. Стратегічні рішення визначають загальний напрям розвитку підприємства, його ефективність й життєстійкість за прогнозованих, непередбачених, а також взагалі невідомих на даний момент подій, які можуть впливати на нього.
Аналіз стану обліково – аналітичної системи на підприємствах України та її основного елементу – бухгалтерського обліку підтверджує основну гіпотезу дослідження, яка полягає в тому, що відсутність науково обґрунтованого підходу до розв’язання комплексу завдань обліково – аналітичного забезпечення негативно впливає на загальний рівень стратегічного управління фінансово – господарською діяльністю підприємства і, зокрема, на ефективність управління витратами виробництва, як одного з важливих напрямків стратегічного менеджменту. Всі провідні фірми світу активно використовують нові концепції й підходи до формування інформаційної бази для прийняття управлінських рішень (концепція стратегічного управління витратами, бюджетування). Включення до сфери обліку і аналізу детального вивчення питань стратегічного розвитку підприємств, галузей є генеральною метою розвитку економіки України.
Будівництво в усі часи і в усіх країнах завжди було однією з найбільш капіталомістких галузей.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ОБЛІКОВО – АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТРАТЕГІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ВИТРАТАМИ ВИРОБНИЦТВА НА ПІДПРИЄМСТВІ (на прикладі підприємств будівництва)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок