Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Дослідження та РОЗРОБКА алгоритмів підвищення сталості МЕРЕЖІ тактової СИНХРОНІЗАЦІЇ

Дослідження та РОЗРОБКА алгоритмів підвищення сталості МЕРЕЖІ тактової СИНХРОНІЗАЦІЇ

Назва:
Дослідження та РОЗРОБКА алгоритмів підвищення сталості МЕРЕЖІ тактової СИНХРОНІЗАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,44 KB
Завантажень:
382
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Міністерство транспорту І ЗВ’ЯЗКУ УКРАЇНИ
УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ЗВ’ЯЗКУ
ФЕДОРОВА НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
УДK 621.394/396
Дослідження та РОЗРОБКА алгоритмів підвищення сталості МЕРЕЖІ тактової СИНХРОНІЗАЦІЇ
05.12.02 – телекомунікаційні системи та мережі
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Державному підприємстві “Український науково-дослідний інститут зв’язку” (УНДІЗ) Державного комітету зв’язку та інформатизації України
Науковий керівник: | кандидат технічних наук,
старший науковий співробітник
Бірюков Микола Леонідович,
Український науково-дослідний
інститут зв’язку, начальник наукового відділу
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор,
Віноградов Микола Анатолійович,
Національний авіаційний університет,
професор кафедри комп’ютерних інформаційних технологій
кандидат технічних наук,
Охрущак Дмитро Віталійович,
Технічна дирекція ЗАТ “Київстар Дж.Ес.Ем.”,
начальник департаменту планування систем передавання
Провідна установа: | Державний університет інформаційно-
комунікаційних технологій, Україна, м. Київ
Захист відбудеться “ 22 ” червня 2007 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К26.849.01 в Українському науково-дослідному інституті зв’язку, за адресою: 03680, м. Київ-110, вул. Солом’янська, 13.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Українського науково-дослідного інституту зв’язку, за адресою: 03680, м. Київ-110, вул. Солом’янська, 13.
Автореферат розіслано “ 22 ” травня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
К26.849.01, к.т.н., с.н.с. В.Ф. Михайлов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний стан транспортних телекомунікаційних мереж характеризується використанням високошвидкісних систем передавання інформації на базі новітніх технологій. Для забезпечення якісного передавання інформації в транспортних телекомунікаційних мережах необхідна підтримка синхронної роботи елементів мережі, її управління та сигналізації.
З метою підтримки транспортних телекомунікаційних мереж створенні мережі підтримки, до яких відносяться мережа тактової синхронізації, мережа управління, мережа сигналізації.
До показників роботи розподільчої мережі тактової синхронізації в першу чергу відносяться її сталість та надійність.
Одним з основних факторів, що впливають на сталість розподільчої мережі тактової синхронізації, є виникнення петель синхронізації при не правильному плануванні мережі або при втраті та переключенні опорних сигналів синхронізації внаслідок виникнення аварійних ситуацій або при перебудові та розвитку мережі.
Під петлею синхронізації розуміється ситуація, коли пристрій синхронізації мережі тактової синхронізації отримує сигнал синхронізації не від опорного джерела сигналу синхронізації, а від свого власного внутрішнього генератора, навіть через ряд проміжних пристроїв мережі тактової синхронізації.
Виникнення петель в мережі тактової синхронізації призводить до ряду проблем, зокрема погіршення характеристик сигналу синхронізації за рахунок присутнього позитивного зворотного зв'язку, появи в мережі короткочасових або довготривалих збоїв часом з випадковим періодом тривалості, причину або первинне джерело яких дуже важко виявити.
Відсутність загальних методик оцінювання стану мережі під час проектування та експлуатування та трудомісткість даного процесу не дозволяє впевнено гарантувати сталу роботу розподільчої мережі тактової синхронізації.
Тому питання планування й проектування розподільчої мережі тактової синхронізації має дуже важливе значення для побудови та експлуатації розподільчих мереж тактової синхронізації операторів телекомунікацій.
Розгляду питань щодо аспектів проектування розподільчих мереж тактової синхронізації та їх режимів роботи присвячено багато наукових праць відомих зарубіжних та вітчизняних вчених.
Існує два загальновідомі основні методи запобігання петель синхронізації, але достатності цих методів лишається відкритим питання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Дослідження та РОЗРОБКА алгоритмів підвищення сталості МЕРЕЖІ тактової СИНХРОНІЗАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок