Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ РЕМОНТУ суднових технічних засобів

УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ РЕМОНТУ суднових технічних засобів

Назва:
УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ РЕМОНТУ суднових технічних засобів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,38 KB
Завантажень:
26
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МОРСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ЧИМШИР Валентин Іванович
УДК 658.58:007.52:004.89
УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ РЕМОНТУ
суднових технічних засобів
05.13.22 – Управління проектами та програмами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському національному морському університеті
Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник д.т.н., доцент Шахов Анатолій Валентинович, декан юридичного факультету Одеського національного морського університету
 
Офіційні опоненти: д.т.н., професор Кирилов Володимир Харитонович, завідувач кафедри інформаційних технологій Одеського національного морського університету
к.т.н., професор Фатєєв Микола Володимирович, завідувач кафедри менеджменту, директор інституту післядипломної освіти Миколаївського національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова
Захист відбудеться « 24 » червня 2008 р. о 13 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.060.01 Одеського національного морського університету за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Мечникова, 34.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеського національного морського університету за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Мечникова, 34.
Автореферат розісланий « 10 » травня 2008 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д 41.060.01
к.т.н., доцент Лукаш Е.П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження.
У сучасних умовах технічного прогресу однією з умов успішного розвитку є технічне оснащення виробництва в державі. Водний транспорт є одним із найважливіших частин цієї інфраструктури. У Державному судновому реєстрі на 1 квітня 2007 р. було зареєстровано більше 3 тисяч суден валовою місткістю 2,8 млн. регістрових тон, які отримали право плавання під прапором України. Забезпечення їх надійності, ефективності та безпеки функціонування відповідає фінансовим і економічним інтересам держави.
Як показали дослідження витрати за весь період експлуатації на ремонт і технічне обслуговування суднових технічних засобів (СТЗ), у зв'язку з їх високим ступенем зношеності, перевищують вартість нових в 5–8 разів, підтверджується багатолітніми статистичними даними. Тому саме ефективне управління процесами технічного обслуговування і ремонту стає одним з основоположних чинників ефективності функціонування судновласних компаній та значною мірою впливає на їх конкурентоспроможність.
У зв’язку з специфікою функціонування суднових технічних засобів (СТЗ) процеси їх технічного обслуговування і ремонту (ТОР) часто стають слабо прогнозованими через нестачу об'єктивної інформації про їх стан, оскільки часто невідомо, коли і де можливі простої, скільки часу й грошей буде потрібно на проведення тих або інших ремонтних робіт. Зростання складності СТЗ і проектів, що реалізуються у зв’язку з їх функціонуванням, вимагає не лише технічних компетенцій, але й застосування нових технологій, методологій, принципів і методів управління, адекватних складності й розмірам СТЗ.
Вивчення досвіду морської та багатьох інших галузей господарства переконує у необхідності підвищення якості управління процесами технічного обслуговування і ремонту СТЗ і пониження часових і фінансових витрат на реалізацію зазначених перспектив, що стане можливим при впровадженні проектно-орієнтованого управління згаданими процесами.
Теоретичну базу для вдосконалення основ проектно-орієнтованого управління експлуатаційними й ремонтними стратегіями склали наукові розробки в області управління проектами. Суттєвим внеском у розв’язання цих завдань стали наукові праці й практичні рекомендації, розроблені провідними вченими сфери управління проектами С.Д.Бушуєвим, Ю.М.Теслей, В.А.Рачем, К.В.Кошкіним, А.І.Рибаком, В.І. Воропаєвим, А.В. Шаховим та ін.
При цьому створенню дієвої теоретичної й інструментальної бази проектно-орієнтованого управління процесами ТОР СТЗ перешкоджає недостатня дослідженість специфіки управління проектами ремонту СТЗ впродовж їх життєвого циклу.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ РЕМОНТУ суднових технічних засобів

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок