Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТАНОВЛЕННЯ І РОЗВИТОК ВИЩОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ В ІЗРАЇЛІ

СТАНОВЛЕННЯ І РОЗВИТОК ВИЩОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ В ІЗРАЇЛІ

Назва:
СТАНОВЛЕННЯ І РОЗВИТОК ВИЩОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ В ІЗРАЇЛІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,55 KB
Завантажень:
45
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ К.Д. УШИНСЬКОГО
Дреєрман Марк Григорович
УДК 378.13:811
СТАНОВЛЕННЯ І РОЗВИТОК
ВИЩОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ В ІЗРАЇЛІ
13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Одеса – 2007
Дисертація є рукопис.
Робота виконана в Республіканському вищому навчальному закладі “Кримський гуманітарний університет” (м. Ялта), Міністерство освіти і науки Автономної Республіки Крим.
Науковий керівник – доктор педагогічних наук,
професор, член-кореспондент АПН України
Глузман Олександр Володимирович,
Республіканський вищий навчальний заклад
“Кримський гуманітарний університет” (м. Ялта),
ректор
Офіційні опоненти – доктор педагогічних наук, професор
Штефан Людмила Андріївна,
Харківський національний педагогічний університет
імені Г.Г. Сковороди, професор кафедри історії
педагогіки та порівняльної педагогіки
кандидат педагогічних наук, доцент
Харченко Тетяна Гадульзянівна,
Луганський національний педагогічний університет
імені Тараса Шевченка,
докторант кафедри педагогіки
Захист відбудеться 10” грудня 2007 р. о 13.00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.053.01 при Південноукраїнському державному педагогічному університеті імені К.Д. Ушинського за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Нищинського, 1
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Південноукраїнського державного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського за адресою: 65020, м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26.
Автореферат розісланий _5_ листопада 2007 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О. С. Трифонова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Останніми роками в Україні відбуваються істотні соціально-економічні зміни і реформування системи освіти, успішне здійснення якого пов’язано з вивченням позитивного світового досвіду. У міжнародних правових документах ЮНЕСКО, Ради Європи, Організації Міжнародної Співпраці і Розвитку, Міжнародної організації Праці вчителі ХХI століття проголошуються носіями суспільних змін. Особливого значення набуває проблема якості підготовки фахівців педагогічних профілів у зв’язку з їхньою майбутньою багатофункціональною діяльністю в умовах загальноєвропейського освітнього простору. У зв’язку з цим, одним із важливих напрямів модернізації вітчизняної вищої педагогічної освіти є порівняльний аналіз змісту, структури, функцій, організаційних форм і технологій навчання студентів за рубежем і в Україні.
В останні десятиріччя у вітчизняній педагогіці вищої школи розглядаються провідні напрями сучасної реформи вищої педагогічної освіти в Англії (Ю.Кищенко, О.Леонтьєва, А.Парінов), професійно-педагогічна підготовка вчителів Великобританії (Н.Яцишин), система підготовки і підвищення кваліфікації педагогічних кадрів у Німеччині (В.Гаманюк, Т.Вакуленко), проблема педагогічної майстерності вчителів у теорії і практиці педагогічної освіти США (Я.Колібаб’юк, Т.Кошманова, Т.Осадча, Р.Роман), система підготовки педагогічних кадрів в Норвегії (В.Семілетко), Канаді (Л. Карпинська), становлення і розвиток системи підготовки вчителів у Чехословакії (В.Кемінь), професійна підготовка вчителів у вищих навчальних закладах Японії (О.Озерська, Т.Свердлова).
Успішно досліджуються питання вищої педагогічної освіти у країнах Західної Європи (Л.Пуховська), порівняльного аналізу розвитку системи підготовки педагогічних кадрів в Україні і за рубежем (О.Глузман, З.Когут, М.Лещенко, О.Сухомлинська), окремі аспекти системи вищої педагогічної освіти за рубежем (Б.Вульфсон, З.Головко, А.Джурінський, Н.Лізунова, З.Малькова, І.Марцинковський, Н.Никандров, Т.Яркіна), теоретичні основи реформування системи освіти в Ізраїлі (В.Сиркін), підготовка педагогічних кадрів в ізраїльських університетах і коледжах (О.Глузман), моделі колективістського виховання (Р.Хилліг), філософія єврейської освіти (Ц. Курцвайль, М.Бубер, В.Слуцкий). Водночас означені напрями досліджень не вичерпують усіх питань професійно-педагогічної підготовки студентів Ізраїлю.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: СТАНОВЛЕННЯ І РОЗВИТОК ВИЩОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ В ІЗРАЇЛІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок