Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПРОЦЕСУ СКЛАДАННЯ З`ЄДНАНЬ ДЕТАЛЕЙ З ЦИЛІНДРИЧНИМИ ПОВЕРХНЯМИ В УМОВАХ ГНУЧКОГО ВИРОБНИЦТВА

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПРОЦЕСУ СКЛАДАННЯ З`ЄДНАНЬ ДЕТАЛЕЙ З ЦИЛІНДРИЧНИМИ ПОВЕРХНЯМИ В УМОВАХ ГНУЧКОГО ВИРОБНИЦТВА

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПРОЦЕСУ СКЛАДАННЯ З`ЄДНАНЬ ДЕТАЛЕЙ З ЦИЛІНДРИЧНИМИ ПОВЕРХНЯМИ В УМОВАХ ГНУЧКОГО ВИРОБНИЦТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,05 KB
Завантажень:
261
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Державний університет “Львівська політехніка”
ЮРЧИШИН ІГОР ІВАНОВИЧ
УДК 621.757.002.5-658.512.2
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПРОЦЕСУ СКЛАДАННЯ
З`ЄДНАНЬ ДЕТАЛЕЙ З ЦИЛІНДРИЧНИМИ ПОВЕРХНЯМИ
В УМОВАХ ГНУЧКОГО ВИРОБНИЦТВА
05.02.08 - технологія машинобудування
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів - 2000
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Державному університеті “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: | доктор технічних наук, доцент
Гуліда Едуард Миколайович,
професор кафедри “Технологія машинобудування”,
Державний університет “Львівська політехніка”, м. Львів
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Захаров Микола Володимирович,
завідувач кафедри “Експлуатація та ремонт машин”,
Сумський Державний аграрний університет, м. Суми;
доктор технічних наук, професор
Мазуренко Юлій Петрович,
професор кафедри “Інженерна механіка”,
Українська академія друкарства, м. Львів
Провідна установа: | Національний технічний університет України
“Київський політехнічний інститут”
Міністерства освіти і науки України, м. Київ,
кафедра “Технологія машинобудування”
Захист відбудеться 21 червня 2000р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.06 при Державному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, Львів-13, вул. С.Бандери, 12, ауд.226 гол. корп.
З дисертацією можна ознайомитись в науково-технічній бібліотеці Державного університету “Львівська політехніка” за адресою: 79013, Львів-13, вул. Професорська, 1
Автореферат розісланий 20 травня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради ______________ Форнальчик Є.Ю.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Промислові роботи (ПР) є ефективним засобом комплексної автоматизації технологічних процесів складання, який вирізняється високою адаптивністю до умов гнучкого виробництва. Швидке переналагодження ПР забезпечує максимальний ефект в умовах багатономенклатурного виробництва та при автоматизації ручної низькокваліфікованої праці.
За останні роки для зниження собівартості та скорочення термінів проектування, виготовлення та впровадження складальних ПР, підвищення їх ремонтопридатності та полегшення комплектування багато вітчизняних і закордонних фірм почали використовувати модульну структуру окремих моделей роботів. Це дало можливість на базі обмеженої групи нормалізованих вузлів створювати спеціалізовану конструкцію ПР, яка найповніше задовольняє вимоги розв’язання конкретної технологічної задачі. Перевагами такого підходу є можливість використання модульних складальних роботів (МСР), які є дешевшими порівняно з універсальними, скорочення часу розроблення та проектування, підвищення надійності та точності, здешевлення виробництва за рахунок зменшення номенклатури деталей і вузлів і збільшення об`ємів випуску.
Питаннями проектування модульних компоновок складального устаткування (включно з промисловими роботами) приділена значна увага в працях О.І. Авер`янова, П.Н. Бєляніна, Є.І. Воробйова, О.Й. Дащенка, Ю.М. Золотаревського, Ю.Г. Козирєва, В.І. Костюка, І.І. Ламіна, М.С. Лєбєдовського, К.В. Фролова, Є.І. Юревича та багатьох інших. Результати досліджень та рекомендації цих авторів дозволили вирішити багато питань, які пов`язані із забезпеченням необхідної точності, надійності, ефективності устаткування модульного типу, а також з впровадженням за його допомогою у виробництво нової прогресивної технології складання.
Одним з перспективних напрямів підвищення ефективності гнучкого устаткування є забезпечення мінімальної собівартості виготовлення модулів, компонування і вивірювання робота та загальне зниження собівартості складеного з`єднання в цілому за рахунок обґрунтованого вибору оптимальних конструктивно-технологічних параметрів складових модулів робота. Нерідко на технологічних операціях використовуються роботи із завищеною точністю позиціювання, тобто спостерігається необгрунтоване підвищення собівартості складання. Тому дослідження, пов’язані з вирішенням питань забезпечення заданої точності позиціювання МСР та пов`язаного з цим оптимального вибору конструктивно-технологічних параметрів їх складових модулів, є доцільними, актуальними і перспективними з точки зору підвищення ефективності їх функціонування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПРОЦЕСУ СКЛАДАННЯ З`ЄДНАНЬ ДЕТАЛЕЙ З ЦИЛІНДРИЧНИМИ ПОВЕРХНЯМИ В УМОВАХ ГНУЧКОГО ВИРОБНИЦТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок