Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ МЕХАНІЗОВАНИХ ПРОЦЕСІВ ПРИГОТУВАННЯ КОРМІВ НА МОЛОЧНИХ ФЕРМАХ

ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ МЕХАНІЗОВАНИХ ПРОЦЕСІВ ПРИГОТУВАННЯ КОРМІВ НА МОЛОЧНИХ ФЕРМАХ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ МЕХАНІЗОВАНИХ ПРОЦЕСІВ ПРИГОТУВАННЯ КОРМІВ НА МОЛОЧНИХ ФЕРМАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
36,04 KB
Завантажень:
356
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
Українська академія аграрних наук
Національний науковий центр
"Інститут механізації та електрифікації сільського господарства"
ШАЦЬКИЙ ВІКТОР ВАСИЛЬОВИЧ
УДК 631.636.636.085
ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ
МЕХАНІЗОВАНИХ ПРОЦЕСІВ ПРИГОТУВАННЯ КОРМІВ
НА МОЛОЧНИХ ФЕРМАХ
05.05.11 - Машини і засоби механізації
сільськогосподарського виробництва
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Глеваха - 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті механізації тваринництва
Української академії аграрних наук.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор,
доктор технічних наук, професор,
доктор технічних наук,
Провідна установа –
Захист відбудеться "_26__"_січня____ 2005 р. о _13_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 27.358.01 при ННЦ "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства" УААН ауд. 613 за адресою: 08630, вул. Вокзальна, 11, с.м.т. Глеваха, Васильківський район, Київська область.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці ННЦ "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства" УААН за адресою: 08630, вул. Вокзальна, 11, с.м.т. Глеваха, Васильківський район, Київська область.
Автореферат розісланий "24" грудня 2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, канд. техн. наук Адамчук В.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Економічна ситуація перехідного періоду до ринкових відносин негативно вплинула на роботу тваринницьких підприємств. Зменшення обсягів виробництва кормів, погіршення якості їх приготування на фермах призвело до зниження продуктивності тварин і спаду поголів'я худоби.
Внаслідок зменшення обсягів виробництва тваринницької продукції знизилась частка продуктів тваринництва в раціонах харчування людей - з 28,5% у 1990 р. до 21,4% в 2001 р. Споживання молока і молочних продуктів у період 1990 -2002 рр. зменшилось з 373 кг до 223 кг на душу населення, м'яса і м'ясопродуктів - з 68 до 33 кг, яєць - з 272 до 207 шт. Загальна калорійність харчування скоротилась в 1,33 рази. Знову гостро виникла народногоспо-дарська проблема збільшення виробництва продукції тваринництва, де молочне скотарство займає 62,3-72,9%, шляхом зростання продуктивності та поголів’я тварин на основі підвищення якості кормів.
Ефективна робота і розвиток підприємств можливі при умові виробництва продукції певної якості і собівартості, що можна забезпечити за наявності на підприємстві системи якості виконання виробничих процесів на всіх етапах життєвого циклу продукції, параметри яких визначаються вже на етапі проектування продукції моделюванням виробництва.
У зв'язку з тим, що корми є основним джерелом одержання тваринницької продукції, то стрижнем моделі виробництва на рівні підсистеми забезпечення якості повинна бути модель їх приготування і конверсії в продукцію. Головна задача такої моделі полягає в оптимізації параметрів процесів, які забезпечують якість приготування кормів та заданий рівень продуктивності тварин.
Тому наукова проблема полягає в розробці методології обгрунтування технологічних рішень, структури й якості функціонування процесів приготування кормів, які забезпечують задані рівні ефективності використання кормів і продуктивності тварин на етапі проектування виробництва продукції.
Актуальність теми. Аналіз годівлі тварин показує, що раціони з широким використанням силосу, коренеплодів, зеленої маси, комбікормів і добавок дефіцитні в порівнянні з нормами годівлі за енергією, протеїном, амінокислотами, макромінеральними елементами, комплексом вітамінів, що й визначає недостатній рівень якості кормів. В чималій мірі цьому сприяє існуюче кормоготувальне устаткування, що реалізує витратні технології переробки коренеплодів і грубих стеблових кормів, а також відсутність ліній ефективної обробки високобілкових кормів і дозованого введення макромінеральних добавок.
Усе це не дає можливості в повній мірі згодовувати корми у вигляді повноцінно збалансованих кормосумішей, використання яких сприяє підвищенню продуктивності тварин на 9-16 і зниженню витрат кормів до 7-12 , а головне - здійснювати планомірне, кероване підвищення продуктивності тварин за рахунок більш повного використання їхнього генетичного потенціалу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ МЕХАНІЗОВАНИХ ПРОЦЕСІВ ПРИГОТУВАННЯ КОРМІВ НА МОЛОЧНИХ ФЕРМАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок