Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНІ АСПЕКТИ ОРГАНІЗАЦІЇ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ФАХІВЦІВ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ

СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНІ АСПЕКТИ ОРГАНІЗАЦІЇ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ФАХІВЦІВ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ

Назва:
СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНІ АСПЕКТИ ОРГАНІЗАЦІЇ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ФАХІВЦІВ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,20 KB
Завантажень:
440
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ
І СПОРТУ УКРАЇНИ
ЛИСЕНКО ІРИНА АНАТОЛІЇВНА
ДК: 796.07.15
СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНІ АСПЕКТИ ОРГАНІЗАЦІЇ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ФАХІВЦІВ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ
24.00.02 – Фізична культура, фізичне виховання різних груп населення
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з фізичного виховання і спорту
Київ - 2001
исертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному університеті фізичного виховання і спорту України, Державний комітет молодіжної політики, спорту і туризму України.
Науковий керівник: | кандидат педагогічних наук, доцент
Верзіліна Наталія Олександрівна,
Національний університет фізичного виховання і спорту України, доцент кафедри гуманітарних та соціально-економічних дисциплін
Офіційні опоненти: | доктор педагогічних наук, професор
Похоленчук Юрій Тимофійович,
Національний педагогічний університет
ім. М.П. Драгоманова, завідувач кафедри фізичного виховання;
кандидат педагогічних наук, доцент
ретьяков Микола Олександрович,
ауково-методичний центр вищої освіти Міністерства освіти і науки України, завідувач сектором соціально-гуманітарної освіти.
Провідна установа | Львівський державний інститут фізичної культури, кафедра теорії і методики фізичного виховання, Державний комітет молодіжної політики, спорту і туризму України, м. Львів.
Захист відбудеться “21” грудня 2001 року о 14 год. 30 хв. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26. 829.01 Національного університету фізичного виховання і спорту України (03680, м. Київ – 150, вул. Фізкультури, 1).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету фізичного виховання і спорту України (03680, м. Київ – 150, вул. Фізкультури, 1).
Автореферат розісланий “20” листопада 2001 року.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
доктор наук з фізичного виховання і спорту,
професор Круцевич Т.Ю.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність. У контексті корінної перебудови системи управління в Україні принципове значення має курс на активізацію людського фактора (В.І. Яровий,1995; В.О. Болотов, Є. І. Ісаєв, В.І. Сегободчиков, Н.А. Шайденко, 1997; Я. Плоткін, Л. Янковська, 1998; Ч.Т. Іванків, Г.В. Миронов, Г.С. Обманова,2000). Важливою складовою частиною цього курсу є підвищення рівня роботи з кадрами, пошук та впровадження у практику нових організаційних форм і методів управління. Масштабність і новизна соціально-економічних завдань висувають підвищені вимоги до професійної підготовки кадрів, насамперед керівників і фахівців. Сприяти постійному удосконаленню кадрового потенціалу мають, зокрема, наукові дослідження у галузі післядипломної освіти фахівців.
Прийняття Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (1993), Державної програми розвитку фізичної культури і спорту в Україні (1994), Концептуальних засад подальшого розвитку фізичної культури і спорту в Україні (1997), Цільової комплексної програми "Фізичне виховання - здоров'я нації"(1998), а також впровадження нової багатоступеневої системи підготовки фахівців створюють сприятливі умови для вирішення складних завдань, що стоять перед галуззю. Разом з тим, нові соціально-економічні відносини неоднозначно впливають на організаційно-управлінські процеси в різних сферах фізкультурного руху.
Сучасна практика фізкультурно-спортивної роботи поєднує в собі традиційні і нові організаційні форми та структури управління, що диктує необхідність не тільки підготовки фахівців з певним обсягом й рівнем знань, але й створення умов для їх післядипломної освіти.
Розвиток системи безперервної освіти в країні, а також формування різноманітних напрямків навчання, здатних обслуговувати різні соціально-культурні, професійні і вікові групи населення, обумовлює гостру потребу в організаційному і методичному забезпеченні форм і методів освіти дипломованих фахівців відповідно до нових вимог, які висуває суспільство. Про це свідчить підвищена увага науковців до цих питань (С.І. Зміїв, 1995; В.У. Агєєвець, 1997; В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНІ АСПЕКТИ ОРГАНІЗАЦІЇ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ФАХІВЦІВ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок