Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АЛГОРИТМИ КОРЕЛЯЦІЙНОГО ДЕКОДУВАННЯ СІМЕЙ КОДІВ РІДА-СОЛОМОНА

АЛГОРИТМИ КОРЕЛЯЦІЙНОГО ДЕКОДУВАННЯ СІМЕЙ КОДІВ РІДА-СОЛОМОНА

Назва:
АЛГОРИТМИ КОРЕЛЯЦІЙНОГО ДЕКОДУВАННЯ СІМЕЙ КОДІВ РІДА-СОЛОМОНА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,12 KB
Завантажень:
160
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ЗВ'ЯЗКУ
ім. О.С. ПОПОВА
МИЦ СЕРГІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ
УДК 621.396.275
АЛГОРИТМИ КОРЕЛЯЦІЙНОГО ДЕКОДУВАННЯ
СІМЕЙ КОДІВ РІДА-СОЛОМОНА
Спеціальність 05.12.13 – Радіотехнічні пристрої та засоби
телекомунікацій
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
ОДЕСА–2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Радіотехнічні системи” Одеського національного політехнічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук,
професор кафедри “Радіотехнічні системи” Одеського національного політехнічного університету Мазурков Михайло Іванович
Офіційні опоненти: доктор технічних наук,
професор кафедри “Документальний електрозв'язок” Одеської національної академії зв'язку Рудий Євген Михайлович
кандидат технічних наук,
інженер електрозв'язку ЗАТ “Київстар Дж. Ес. Ем.” Прокоповергій Дмитрович
Провідна установа: Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”
Захист відбудеться 12 жовтня 2004 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.816.02 в Одеській національній академії зв'язку ім. О.С. Попова за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Кузнечна, 1.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Одеської національної академії зв'язку ім. О.С. Попова за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Кузнечна, 1.
Автореферат розісланий 7 вересня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
Д 41.816.02, д.т.н., проф. В.М. Плотніков
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Головною проблемою сучасної теорії і техніки зв'язку є підвищення завадостійкості і ефективності систем передачі даних (СПД). Актуальним вирішенням цієї проблеми є спільне застосування в СПД ансамблів шумоподібних сигналів (ШПС) і коректувальних кодів. Одними з найбільш перспективних з точки зору практичного використання є блокові коди, серед яких широке поширення одержали коди Ріда-Соломона (РС-коди).
На практиці, з-поміж двох кодів із приблизно рівними коректувальними властивостями перевага буде віддана коду з менш складною технічною реалізацією кодека. Для переважної більшості практично цікавих кодів, технічна складність кодека визначається складністю декодера, оскільки алгоритм декодування на порядок складніше алгоритму кодування.
У цей час відомі декілька алгебраїчних алгоритмів декодування РС-кодів, заснованих на розв'занні системи перевірочних рівнянь, що задають розташування і значення помилок. При цьому багато питань розробки неалгебраїчних (кореляційних) алгоритмів декодування, заснованих на урахуванні структурних властивостей коду, розглядалися недостатньо повно. Зокрема, не досліджені властивості циклічності по частоті РС-кодів і можливості їхнього використання для побудови неалгебраїчних алгоритмів кодування і кореляційного декодування, що допускають побудову економічних схем кодеків.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дослідження дисертаційної роботи відповідає науковому напрямку проектів ТОВ “УКРЗВ'ЯЗОК” і СПКБ “Дискрет”, а також науковим планам кафедри “Радіотехнічні системи” Одеського національного політехнічного університету (ОНПУ). Основні результати роботи впроваджені:
1. В ОКР модемів М505E і М2001 ТОВ “УКРЗВ'ЯЗОК”.
2. В ОКР за контрактом № 2-10/15-02/1256/д (Розробка і виготовлення вимірювальної апаратури для космічного наукового експерименту “Обстановка-1”) СПКБ “Дискрет”.
3. У навчальний процес кафедри “Радіотехнічні системи” ОНПУ для підготовки фахівців з напрямку “Радіотехніка”.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є побудова регулярних алгоритмів і економічних схем кореляційного декодування сімей РС-кодів, на основі урахування нових структурних властивостей частотно-часової циклічності цих кодів.
Основні задачі дисертаційної роботи:
1. Дослідження алгебраїчної частотно-часової структури кодів Ріда-Соломона і розробка моделі їхнього представлення у вигляді сімей багатопараметричних дискретних функцій.
2. Дослідження структурних властивостей РС-кодів на основі швидких ортогональних перетворень над полями Галуа з метою побудови економічних схем їхніх кодеків.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: АЛГОРИТМИ КОРЕЛЯЦІЙНОГО ДЕКОДУВАННЯ СІМЕЙ КОДІВ РІДА-СОЛОМОНА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок