Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПТИМІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЧИМИ СИСТЕМАМИ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ

ОПТИМІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЧИМИ СИСТЕМАМИ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ

Назва:
ОПТИМІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЧИМИ СИСТЕМАМИ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,96 KB
Завантажень:
181
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
міністерство освіти і науки україни
ХЕРСОНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
УДК 517.977; 519.6
Підмогильний Микола Васильович
ОПТИМІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЧИМИ СИСТЕМАМИ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ
05.13.06 – Автоматизовані системи управління та прогресивні інформаційні технології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук
ХЕРСОН 2000
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: Бідюк Петро Іванович, доктор технічних наук, професор Інституту прикладного системного аналізу НАН та Міносвіти України.
Офіційні опоненти: Михайленко Віктор Мефодійович доктор технічних наук, професор, зав. кафедрою прикладної математики Європейського інституту бізнесу та технології,
Соколова Надія Андріївна кандидат технічних наук, декан факультету кібернетики, доцент кафедри програмного забезпечення ЄОМ Херсонського державного технічного університету.
Провідна установа: Харківський державний технічний університет радіоелектроніки, кафедра інформаційно – управляючих систем, Міністерство освіти і науки України.
Захист дисертації відбудеться “19” січня 2001р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої ради К.67.052.01 у Херсонському державному технічному університеті за адресою: 73068 м. Херсон, Бериславське шосе, 24
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Херсонського державного технічного університету.
Автореферат розіслано “19” грудня 2000р.
Вчений секретар
Спеціалізованої Ради Костін В.О.ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність досліджень. Процеси, що відбуваються в промисловості на сучасному етапі, характеризуються структурно – параметричною невизначеністю, нестаціонарністю, впливом на них різноманітних збурень, таких як нестабільність та недосконалість існуючого законодавства, інвестиційний “голод”, відсталість технологій та методів керування, порушення раніше встановлених економічних зв`язків, втрата ринкового простору внаслідок відсталості. Розвиток та автоматизація виробництва на сучасному етапі – одна із найбільш масштабних задач, що потребують негайного розв'язку. Збільшення випуску валового продукту неможливе без зміни форми власності на засоби виробництва та впровадження нових систем підтримки прийняття рішень та автоматизованого керування. Однією із термінових проблем є налагодження виробництва міндобрив, що є актуальною задачею. На багатьох хімічних комбінатах України та зарубіжжя, в промислових апаратах відбувається процес обезвожування та гранулювання в псевдоскрапленому шарі. Такі апарати мають високий ККД, але якість гранул суттєво залежить від параметрів технологічного процесу. Автоматизовані системи дозволяють стабілізувати ці параметри в деяких межах за умов стаціонарності процесу. Але нестаціонарність, в якій протікає процес, а головне, велике запізнення в визначенні якості продукту, не дозволяє вийти на достатньо високий рівень якості продукту. Тому актуально розробити метод поточного контролю якості. Якість визначається середнім (еквівалентним) діаметром De гранул та їх дисперсією sІD. Задача оптимального керування якістю полягає в забезпеченні заданих De та sІD і якомога більшому ККД. ККД може бути значно підвищений, якщо De та sІD вимірювати поточно, без запізнення (розділ ).
Великі втрати на виробництві пов`язані з необхідністю налагодження та переналагодження параметрів системи керування. Тому актуальною є задача побудови автоматичної системи керування, яка була б адаптована до зміни внутрішніх та зовнішніх параметрів середовища. Досягається це ідентифікацією параметрів агрегата (розділ ) та використанням адаптивного регулятора (розділ ).
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота містить в собі результати отримані автором під час виконання Державних науково – технічних програм за напрямками 6.4.1. та 6.4.2. ДКНТ України:
6.4.1. “Розробка методів та алгоритмів системного аналізу складних динамічних процесів”, тема: “Розробка теоретичних основ аналізу прогнозування та оптимального прийняття рішень в умовах значної інформаційної невизначеності”, № Гос.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: ОПТИМІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЧИМИ СИСТЕМАМИ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок