Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДОСЛІДЖЕННЯ ТА РОЗРОБКА АЛГОРИТМІВ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПЕРЕДАЧІ ІНФОРМАЦІЇ В КАНАЛАХ З|із| ЧАСТОТНОЮ І ФАЗОВОЮ МОДУЛЯЦІЄЮ

ДОСЛІДЖЕННЯ ТА РОЗРОБКА АЛГОРИТМІВ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПЕРЕДАЧІ ІНФОРМАЦІЇ В КАНАЛАХ З|із| ЧАСТОТНОЮ І ФАЗОВОЮ МОДУЛЯЦІЄЮ

Назва:
ДОСЛІДЖЕННЯ ТА РОЗРОБКА АЛГОРИТМІВ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПЕРЕДАЧІ ІНФОРМАЦІЇ В КАНАЛАХ З|із| ЧАСТОТНОЮ І ФАЗОВОЮ МОДУЛЯЦІЄЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,56 KB
Завантажень:
123
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ЗВ’ЯЗКУ
НІКІФОРЕНКО КОСТЯНТИН БОРИСОВИЧ
УДК 621.391.27
 
ДОСЛІДЖЕННЯ ТА РОЗРОБКА АЛГОРИТМІВ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПЕРЕДАЧІ ІНФОРМАЦІЇ
В КАНАЛАХ З|із| ЧАСТОТНОЮ І ФАЗОВОЮ МОДУЛЯЦІЄЮ
05.12.13 – Радіотехнічні пристрої та засоби телекомунікацій
 
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2007


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Українському науково-дослідному інституті зв’язку
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Хиленко Володимир Васильович,
Український науково-дослідний інститут звязку,
директор інституту.
Офіційні опоненти: – доктор технічних наук, професор
Савченко Юлій Григорович,
Український науково-дослідний інститут звязку,
провідний науковий співробітник
- кандидат технічних наук
Отрох Сергій Іванович,
ВАТ "Укртелеком",
провідний спеціаліст
Провідна установа Харківський національний університет радіоелектроніки МОН України
Захист відбудеться 30 березня 2007 року о 14 годині на засіданні Спеціалізованої вченої ради К26.849.01 Українського науково-дослідного інституту зв’язку за адресою: вул. Соло-м’ян-ська, 13, 03680, м. Київ-110.
З дисертаційною роботою можна ознайомитися в бібліотеці Українського науково-дос-лід-ного інституту зв’язку за адресою: вул. Солом’янська, 13, 03680, м. Київ-110.
Автореферат розісланий 26 лютого 2007 року.
Вчений секретар
cпеціалізованої вченої ради К 26.849.01
к.т.н., с.н.с. В.Ф.Михайлов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Підвищення ефективного функціонування інформаційних систем і мереж в сучасних умовах складної електромагнітної обстановки є одним з найважливіших завдань сучасної теорії і практики телекомунікацій. Вона належить до класу тих завдань, значення яких з часом не тільки не зменшується, а стрімко зростає. Така тенденція спричинена тим, що технічний прогрес на межі ХХ і ХХІ ст. забезпечив передумови переходу людства до принципово нової фази свого розвитку – інформаційного суспільства – за рахунок створення національних, регіональних і глобальної інформаційних інфраструктур, важливою складовою частиною яких є локальні інформаційні мережі (WLANs), засновані на стандарті 802.11 (Wi_Fi, Wi-Max) та їм подібні.
Рішенню проблем з розробки та дослідження алгоритмів і методів підвищення ефективності передачі інформації в різноманітних бездротових каналах з різними видами модуляції присвяченао велику кількість наукових і прикладних робіт як вітчизняних, так і зарубіжних учених. Серед достатньої кількості публікацій з указаної тематики основоположними працями є роботи К.Шеннона, В.Котельникова й Л.Кантора. В них висвітлюються основи синтезу і побудови систем передачі дискретної інформації, обґрунтовується необхідність використання тих або інших видів модуляції, алгоритми їх оптимальної роботи та інші питання тактики і стратегії ефективної побудови як вузлів і пристроїв, так і інформаційних радіосистем і бездротових мереж загалом.
Подальший розвиток ідей підвищення ефективного функціонування бездротових мереж, а також питання прогнозування їх подальшого розвитку в умовах інформаційного суспільства, що інтенсивно розвивається, питання оптимізації систем передачі інформації в умовах складної завадової обстановки висвітлені в роботах В.Стеклова, І.Панфілова, Н.Захарченка, Л.Фінка, П.Нудельмана, В.Киселя, Л.Беркман, А.Зюко, А.Князя та інших учених. У працях Ю.Сушкова й А.Абакарова висвітлені основоположні питання розробки ефективних алгоритмів при використанні математичних методів моделювання і визначення різних (зокрема, не вимірюваних) параметрів складних технічних систем, до яких відносяться і параметри ефективного функціонування інформаційно-телекомунікаційних систем та мереж.
Аналіз наукових джерел і матеріалів, розміщених у глобальній інформаційній мережі INTERNET, показав, що в сучасних умовах розвитку та конвергенції комунікаційних бездротових мереж, конкуренції на ринку інформаційних систем і телекомунікацій виникають все нові і нові завдання, пов’язані з розробкою і дослідженням алгоритмів підвищення ефективності передачі інформації в існуючих радіоканалах з кутовими видами модуляції.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ДОСЛІДЖЕННЯ ТА РОЗРОБКА АЛГОРИТМІВ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПЕРЕДАЧІ ІНФОРМАЦІЇ В КАНАЛАХ З|із| ЧАСТОТНОЮ І ФАЗОВОЮ МОДУЛЯЦІЄЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок