Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Інформаційне та математичне забезпечення САПР гідравлічних мікроелектромеханічних систем

Інформаційне та математичне забезпечення САПР гідравлічних мікроелектромеханічних систем

Назва:
Інформаційне та математичне забезпечення САПР гідравлічних мікроелектромеханічних систем
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,89 KB
Завантажень:
496
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Національний університет “Львівська політехніка”
Денисюк Павло Юрійович
УДК 621.382
Інформаційне та математичне забезпечення САПР
гідравлічних мікроелектромеханічних систем
05.13.12 – cистеми автоматизації проектувальних робіт
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2007


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному університеті “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України
Науковий консультант: доктор технічних наук, професор
Лобур Михайло Васильович,
Національний університет “Львівська політехніка”,
завідувач кафедри систем автоматизованого проектування
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Овсяк Володимир Казимирович,
Українська академія друкарства, м. Львів,
кафедра автоматизації та комп’ютерних технологій
кандидат технічних наук, професор
Крищук Володимир Миколайович,
Запорізький національний технічний університет,
завідувач кафедри конструювання і технології виготовлення радіоапаратури
Захист відбудеться 5 жовтня 2007 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.05 у Національному університеті “Львівська політехніка” (79013, Львів, вул. С. Бандери, 12)
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: 79013, Львів, вул. Професорська, 1
Автореферат розісланий 4 вересня 2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, д.т.н., проф. Р.А. Бунь


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Мікрогідравліка, як наука, виникла на стику таких наукових областей, як класична гідравліка, мікромеханіка та електроніка. Завдяки поєднанню пневматики, мікромеханіки та електроніки виникла мікропневматика.
Згідно повідомлень міжнародної групи виробників мікроелектромеханічних систем (МЕМС), ринок таких інтегральних пристроїв постійно зростає, в 2002 р. ринок складав біля 4 млрд. USD, а в 2007 р. ця цифра має перевищити 8 млрд. USD. Один з найперспективніших напрямків на ринку мікропристроїв – мікрогідравлічні системи (мікроГС), які займають 27%. Використання нових підходів при проектуванні мікрогідравлічних пристроїв дає поштовх та прискорює розвиток гідравлічних мікроелектромеханічних систем, як окремої науки.
З розвитком промисловості сучасне виробництво неможливе без широкого використання систем автоматизованого проектування гідравлічних МЕМС та потужної обчислювальної техніки. Відомі системи аналізу фізичних процесів у технологічному обладнанні (IntelliSuite, Ansys) не дають можливості провести достатньо детальний і адекватний потребам сучасного виробництва математичний аналіз елементів мікроГС. Науково-технічні роботи з проектування МЕМС ведуть ряд провідних наукових шкіл США, Німеччини, Японії, Росії, Польщі та України.
В роботах Петренка А.І., Хаханова В.І., Наперальського А. запропоновано низку моделей, розроблено методи проектування та моделювання пристроїв МЕМС. Але вони не в повній мірі адекватно описують гідравлічні та механічні процеси в мікрогідравлічних пристроях. Саме тому виникла необхідність у розробці математичних моделей (ММ) елементів мікроГС на базі диференціальних рівнянь та програмно-методичного комплексу для розв’язку задач проектування та моделювання за допомогою чисельних та аналітичних методів.
Отже робота, яка присвячена розробці нових та модифікації існуючих моделей, програмного забезпечення для проектування та моделювання базових елементів гідравлічних МЕМС, є актуальною.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота безпосередньо пов’язана з планами наукових досліджень в рамках програми виконання Міжнародного Європейського проекту REASON – REsearch and Training Action for System On Chip DesigN (#IST-2000-30193), співвиконавцями якого є науковий колектив кафедри „Системи автоматизованого проектування” Національного університету “Львівська політехніка” (термін виконання – 2002–2005 рр.). В рамках цього проекту здобувач розробив інформаційне та математичне забезпечення САПР гідравлічних МЕМС.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 



Реферат на тему: Інформаційне та математичне забезпечення САПР гідравлічних мікроелектромеханічних систем

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок