Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> підвищення показників якості мережі спільноканальної сигналізації №7

підвищення показників якості мережі спільноканальної сигналізації №7

Назва:
підвищення показників якості мережі спільноканальної сигналізації №7
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,41 KB
Завантажень:
427
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Український науково-дослідний інститут зв’язку
Аношков Валерій Михайлович
Індекс УДК 621.391
підвищення показників якості мережі спільноканальної сигналізації №7
05.12.02. – Телекомунікаційні системи та мережі
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українському науково-дослідному інституті зв’язку.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор
Хиленко Володимир Васильович,
Українського науково-дослідного інституту зв’язку, директор
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
Віноградов Микола Анатолійович,
Національний авіаційний університет, професор кафедри комп’ютерних
інформаційних технологій
кандидат технічних наук
Мухін Олександр Михайлович,
Київського коледжу зв’язку, старший викладач
Провідна організація: Відкрите акціонерне товариство, науково-виробниче підприємство “Сатурн” Міністерства промислової політики України (м. Київ)
Захист відбудеться “ 24 ” 06 2005 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради K 26.849.01 при Українському науково-дослідному інституті зв’язку за адресою: 03680, Київ-110, вул. Солом’янська, 13.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Українського науково-дослідного інституту зв’язку за адресою: 03680, Київ-110, вул. Солом’янська, 13.
Автореферат розісланий “_20_” травня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.Ф. Михайлов


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Стрімкий розвиток телекомунікацій в усьому світі вимагає від операторів забезпечення послуг користувачам на сучасному якісному рівні. Однією з необхідних умов якісної роботи телекомунікаційної мережі є забезпечення ефективної та надійної взаємодії між її складовими елементами. Для передавання керуючої інформації між комутаційними системами в сучасних мережах застосовується стандартизована на міжнародному й національному рівнях система спільноканальної сигналізації №7 (СКС №7). СКС №7 відповідає сучасним вимогам передавання інформації і тому займає і буде в майбутньому займати домінуюче положення як система міжстанційної сигналізації в цифрових телекомунікаційних мережах. Від якості мережі СКС №7 залежить ефективність системи зв’язку і, як наслідок, якість забезпечення послуг користувачам.
На теперішній час досліджені окремі характеристики мережі СКС №7, однак недостатньо досліджено якість мережі СКС №7 як сукупність взаємозв’язаних характеристик. Не в повній мірі проаналізована залежність характеристик надійності мережі СКС №7 від структурної схеми мережі. Хоча і досліджені характеристики надійності пучків сигнальних маршрутів, не визначена методика розрахунку коефіцієнта готовності мережі СКС №7. Існуюча методика розрахунку інтенсивності сигнального навантаження не враховує впливу додаткових послуг, асиметрії інформаційного навантаження, і потребує уточнення. Не визначені ймовірнісні характеристики інтенсивності сигнального навантаження. Недоопрацювання з наукової та науково-практичної точки зору вищеозначених питань погіршує якість роботи та зменшує ефективність використання ресурсів мережі СКС №7.
Отже, тема дисертації, яка присвячена дослідженню характеристик якості мережі СКС №7 і їх поліпшенню, є актуальною в сучасних умовах розвитку телекомунікаційних мереж.
Стан питання. Вирішенню проблеми поліпшення якості сучасних телекомунікаційних мереж присвячено багато робіт українських та іноземних учених, таких як Харкевич А.Д, Рогинський В.М., Стеклов В.К., Хиленко В.В., Беркман Л.Н., Гольдштейн Б.С., Корнишев Ю.Н., Самуйлов К.Е., Жарков М.А., Рассел Т. та інших. У відомій науковій літературі досліджуються різноманітні концепції побудови та оптимізації мереж зв’язку, проблеми керування телекомунікаційними мережами, шляхи забезбечення якості їх роботи. В ряді наукових робіт розв’язується задача поліпшення окремих характеристик мережі СКС №7. Однак, в цілому недостатньо висвітлені методи забезпечення якості мережі СКС №7, а методики розрахунку характеристик надійності та інтенсивності сигнального навантаження потребують подальшого розвитку відповідно до підвищення потреб експлуатації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: підвищення показників якості мережі спільноканальної сигналізації №7

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок