Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ МІНІМІЗАЦІЇ ЗАТРИМОК ТРАНСПОРТУ НА МАГІСТРАЛЬНІЙ ВУЛИЧНО-ДОРОЖНІЙ МЕРЕЖІ МІСТ УКРАЇНИ

МЕТОДИ МІНІМІЗАЦІЇ ЗАТРИМОК ТРАНСПОРТУ НА МАГІСТРАЛЬНІЙ ВУЛИЧНО-ДОРОЖНІЙ МЕРЕЖІ МІСТ УКРАЇНИ

Назва:
МЕТОДИ МІНІМІЗАЦІЇ ЗАТРИМОК ТРАНСПОРТУ НА МАГІСТРАЛЬНІЙ ВУЛИЧНО-ДОРОЖНІЙ МЕРЕЖІ МІСТ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,00 KB
Завантажень:
279
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
ВАСИЛЬЄВА ГАННА ЮРІЇВНА
УДК 711.55.(656.13)
МЕТОДИ МІНІМІЗАЦІЇ ЗАТРИМОК ТРАНСПОРТУ
НА МАГІСТРАЛЬНІЙ ВУЛИЧНО-ДОРОЖНІЙ МЕРЕЖІ
МІСТ УКРАЇНИ
05.23.20 – Містобудування та територіальне планування
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник
кандидат технічних наук, доцент
Рейцен Євген Олександрович,
Київський національний університет будівництва і архітектури,
професор кафедри міського будівництва.
Офіційні опоненти:
доктор архітектури, професор
Фільваров Генріх Йосипович,
інститут Урбаністики, директор;
кандидат технічних наук
Шаповалов Едуард Володимирович,
Український державний науково-дослідний інститут “Діпромісто”,
начальник інженерно-планувального відділу.
Провідна установа: Харківська національна академія міського господарства, кафедра містобудування, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться 6 липня 2007 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.09 при Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03680, Київ, Повітрофлотський пр., 31, ауд. 466.
З дисертацією можна ознайомитись в науково-технічній бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03680,
Київ, Повітрофлотський пр., 31.
Автореферат розісланий “ 2 ” червня 2007 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.т.н., доцент О.П. Ісаєв
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Проблема забезпечення гармонійного поєднання містобудівництва і організації руху транспорту постійно ускладнюється у зв’язку з бурхливим зростанням рівня автомобілізації населення.
Інтенсивне зростання кількості автотранспортних засобів за останні десять років призвело до перевантаження ними вулично-дорожньої мережі (ВДМ) крупних і найкрупніших міст України і особливо їх центрів. Повністю ліквідувати негативні наслідки автомобілізації неможливо, тому необхідно розробляти ефективні заходи щодо зменшення їх негативного впливу на міське середовище. Зростання автомобільного парку України буде продовжуватись, незважаючи на тенденцію до зменшення кількості населення. Вже у 2000 році середній рівень автомобілізації по Україні становив 125 легкових автомобілів на тисячу жителів. Згідно прогнозу спеціалістів кількість автотранспортних засобів до 2010 року зросте удвічі.
Актуальність проблеми зниження затримок транспорту на ВДМ міст України підтверджується схваленою у 1999 році “Концепцією сталого розвитку населених пунктів України”, в якій відзначається, що сталий розвиток населених пунктів – це соціально, економічно і екологічно збалансований розвиток міських поселень. Це зумовлює удосконалення соціальної, виробничої, комунікаційно-інформаційної, транспортної та екологічної інфраструктури. До питань розвитку транспортної інфраструктури віднесені “удосконалення вулично-дорожньої мережі, оптимізація її щільності з метою підвищення пропускної спроможності, зменшення витрат часу на перевезення пасажирів і вантажів…”. До розвитку інженерної інфраструктури віднесене “удосконалення планування вулично-дорожньої мережі та організації руху транспорту згідно із санітарно-гігієнічними вимогами щодо захисту населення від несприятливого акустичного впливу та хімічного забруднення від транспортних засобів…”.
Вирішення цих питань можливе лише при більш глибокому розумінні поняття “затримка транспорту”, сутність якого полягає у визначенні втрат часу не тільки при простоях транспорту у заторах, а й при зменшенні швидкості руху транспорту при неправильно призначених планувальних і геометричних параметрах ВДМ; при гальмуванні перед перехрестями; при проїзді пішохідних переходів, зупинок міського пасажирського транспорту та інше.
В своїй роботі автор спирається на праці вчених, які мають безпосереднє відношення до предмету дослідження, а саме з містобудівних питань –
М.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МЕТОДИ МІНІМІЗАЦІЇ ЗАТРИМОК ТРАНСПОРТУ НА МАГІСТРАЛЬНІЙ ВУЛИЧНО-ДОРОЖНІЙ МЕРЕЖІ МІСТ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок