Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРУЖНІ КОЛИВАННЯ ЦИЛІНДРИЧНОЇ ОБОЛОНКИ З ПОШКОДЖЕННЯМИ

ПРУЖНІ КОЛИВАННЯ ЦИЛІНДРИЧНОЇ ОБОЛОНКИ З ПОШКОДЖЕННЯМИ

Назва:
ПРУЖНІ КОЛИВАННЯ ЦИЛІНДРИЧНОЇ ОБОЛОНКИ З ПОШКОДЖЕННЯМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,40 KB
Завантажень:
390
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ЗАПОРІЗЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
Тітова Ольга Олександрівна
УДК 539.3
ПРУЖНІ КОЛИВАННЯ
ЦИЛІНДРИЧНОЇ ОБОЛОНКИ З ПОШКОДЖЕННЯМИ
01.02.04 – механіка деформівного твердого тіла
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Запоріжжя – 2003


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Запорізькому державному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук,
Шишканова Світлана Федорівна,
Запорізький державний університет
завідувач кафедри математичного аналізу.
Офіційні опоненти: член-кореспондент НАН України,
доктор фізико-математичних наук, професор,
Кубенко Веніамін Дмитрович,
Інститут механіки імені С.П. Тимошенко
НАН України, заступник директора інституту
доктор технічних наук, професор,
Маневич Аркадій Ісакович,
Дніпропетровський національний університет,
професор кафедри обчислювальної механіки
та міцності конструкцій
Провідна установа: Національний технічний університет України
“Київський політехнічний інститут” Міністерства
освіти і науки України (м. Київ)
Захист відбудеться 22.04.2003р. о 13-30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д17.052.01 у Запорізькому національному технічному університеті за адресою: 69063, м.Запоріжжя, вул. Жуковського, 64.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Запорізького національного технічного університету за адресою: 69063, м.Запоріжжя, вул. Жуковського, 64.
Автореферат розіслано 01.03.2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор технічних наук, професор Внуков Ю.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Динаміка оболонок є однією з важливих областей механіки деформівного твердого тіла, що пов'язано з широким використанням конструкцій такого типу в сучасній космічній та авіаційній техніці, суднобудуванні, при побудові інженерних споруд, трубопроводів, тунелів. При виготовленні і подальшій експлуатації оболонок та інших елементів конструкцій в них можуть з'являтися дефекти. Тому природною є зацікавленість, яку виявляють дослідники до задач динаміки оболонок з пошкодженнями.
Стійкий інтерес до динамічних задач теорії оболонок обумовлений з одного боку їх актуальністю з погляду вимог безпеки експлуатації і збільшення ресурсу машин і конструкцій, з іншого боку – складністю одержання простого і надійного критерію оцінки пошкодження.
Незважаючи на велику кількість наукових досліджень по механіці оболонок, задач про коливання циліндричних оболонок з пошкодженнями розглянуто порівняно мало. Хоча за допомогою сучасного математичного апарату можна розв’язувати прикладні задачі про коливання оболонок і будувати досить ефективні аналітичні алгоритми визначення параметрів коливань оболонки з пошкодженнями типу тріщин для різних моделей, що описують процес коливань, а потім довести розрахунки до графіків і таблиць за допомогою ЕОМ. Тому проведені в дисертації дослідження сучасних задач механіки деформівного твердого тіла, а саме динаміки оболонок з пошкодженнями, за допомогою аналітичних методів, є важливими як з теоретичної, так і практичної точки зору.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась відповідно до теми Міністерства освіти і науки України, номер державної реєстрації 01959020185, “Розробка математичних моделей, створення ефективних аналітично-чисельних методів розрахунку складних механічних систем, алгоритмів візуалізації процесів та створення інструментальної системи аналізу задач механіки”, а також теми Міністерства освіти і науки України, номер державної реєстрації 0194У043130, “Математичні моделі деяких фізичних явищ і їх чисельна реалізація”.
Мета і задачі дослідження. Мета дисертаційної роботи формулюється так:
-
побудувати і дослідити моделі, що описують поперечні та поздовжні коливання циліндричних оболонок при наявності в них пошкоджень;
-
створити розрахункові методи для визначення параметрів коливань кругових циліндричних оболонок з пошкодженнями для різних механічних і геометричних параметрів оболонки і видів пошкоджень;
-
одержати розв’язки конкретних задач про коливання кругових циліндричних оболонок з пошкодженнями з метою виявлення й аналізу наявності механічних дефектів подібного типу в оболонкових елементах конструкцій;
-
порівняти знайдені розв’язки з розв’язками задач про коливання циліндричних оболонок без пошкоджень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ПРУЖНІ КОЛИВАННЯ ЦИЛІНДРИЧНОЇ ОБОЛОНКИ З ПОШКОДЖЕННЯМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок