Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕОРІЯ АНАЛОГО-ЦИФРОВОГО ПЕРЕТВОРЮВАННЯ СИГНАЛІВ ТА ОЦІНКА ПОХИБОК

ТЕОРІЯ АНАЛОГО-ЦИФРОВОГО ПЕРЕТВОРЮВАННЯ СИГНАЛІВ ТА ОЦІНКА ПОХИБОК

Назва:
ТЕОРІЯ АНАЛОГО-ЦИФРОВОГО ПЕРЕТВОРЮВАННЯ СИГНАЛІВ ТА ОЦІНКА ПОХИБОК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,16 KB
Завантажень:
286
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ
Книшев Іван Петрович
УДК 621.391
ТЕОРІЯ АНАЛОГО-ЦИФРОВОГО ПЕРЕТВОРЮВАННЯ СИГНАЛІВ
ТА ОЦІНКА ПОХИБОК
Спеціальність 05.12.02 - Телекомунікаційні системи та мережі
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Харків – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Харківськії державнії академії залізничного транспорту Міністерства транспорту України.
Науковий консультант: професор, доктор технічних наук
Поляков Петро Федорович
авідуючий кафедри Транспортний зв’язок ХарДАЗТ.
Офіційні опоненти: професор, доктор технічних наук
Горєлов Георгій Володимирович,
директор інституту систем управління, телекомунікації та електрофікаціі Московського державного університету шляхів сполучення МШС РФ м. Москва
професор, доктор технічних наук
Печенін Валерій Васильович,
професор кафедри авіаційно-космічних радіоелектронних систем Харківського державного аерокосмічного універсітету Міністерства освіти і науки України м. Харків
професор, доктор технічних наук
Рогоза Валерій Станіславович,
професор кафедри конструювання та виробнитсьтва ЕВА, Національного технічного універсітету України (КПІ) Міністерства освіти і науки України м. Київ
Провідна установа: Українська державна академія зв’язку імені О.С.Попова, кафедра Телебачення та радіомовлення, Державний комітет зв'язку України, м. Одеса.
Захист відбудеться " 27 " червня 2001р. о 1330 годині на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д 64.820.01 у Харківській державній академії залізничного транспорту (61050, м. Харків, пл. Фейєрбаха, 7, ауд.417).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківської державної академії залізничного транспорту.
Автореферат розісланий " 25 " травня 2001р.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради Книгавко М.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний стан і перспективи розвитку суспільства характеризуються широким впровадженням цифрових методів і апаратури практично в усі сфери людської діяльності: науку, техніку, економіку, культуру, побут.
Повідомлення в телекомунікаційних і інформаційно-вимірювальних систе-мах від первинних джерел надходять, як правило, у виді аналогових сигналів Подальша обробка, передача по лініях зв'язку, збереження сигналів можуть здійснюватися з використанням аналогових чи цифрових методів і пристроїв. Успіхи мікроелектроніки в розробці і промисловому освоєнні мікропроцесорів, пристроїв, що запам'ятовують, і інших елементів цифрової техніки, дозволили реалізувати складні й ефективні алгоритми обробки сигналів, системи передачі й обробки інформації з високою надійністю, ефективністю, захищеністю, дальністю зв'язку і ін. показниками, недосяжними для аналогових систем.
Формування, обробка, передача і збереження аналогових сигналів у цифрових системах і пристроях можлива після їхнього перетворювання з аналогової форми в цифрову. Цю функцію виконують аналого-цифрові перетворювачі (АЦП), які є складовою частиною цифрових систем телекомунікацій, інформаційно-вимірювальних і керуючих систем. Як первинний перетворювач, АЦП значною мірою визначає складність і ефективність усієї системи.
Проблема аналізу та оптимізації аналого-цифрового перетворювача сигналів у телекомунікаційних і інформаційно-вимірювальних системах у цілому не вирішена. Це зв'язано з відсутністю єдиного теоретичного обґрунтування аналізу процесів часової дискретизації і амплітудного квантування, розходженнями в методах аналізу перетворювання детермінованих і випадкових сигналів, різними методиками оцінки виникаючих похибок.
У переважній більшості публікацій розглядається або тільки одна з процедур аналого-цифрового перетворювання, або кожна з процедур аналізується незалежно. При цьому використовуються різні математичні апарати, методи апроксимації і критерії.
Розширення областей застосування цифрових методів і апаратури неминуче приводить до розширення спектра вимог до характеристик і параметрів перетворювачів по точності, швидкодії, видам перетворюємих сигналів, складності пристроїв і т.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ТЕОРІЯ АНАЛОГО-ЦИФРОВОГО ПЕРЕТВОРЮВАННЯ СИГНАЛІВ ТА ОЦІНКА ПОХИБОК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок