Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ ТА АНАЛІЗУ ЗОБРАЖЕНЬ В ОБЛАСТІ ДРОБОВОГО ФУР’Є-ПЕРЕТВОРЕННЯ

ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ ТА АНАЛІЗУ ЗОБРАЖЕНЬ В ОБЛАСТІ ДРОБОВОГО ФУР’Є-ПЕРЕТВОРЕННЯ

Назва:
ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ ТА АНАЛІЗУ ЗОБРАЖЕНЬ В ОБЛАСТІ ДРОБОВОГО ФУР’Є-ПЕРЕТВОРЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,33 KB
Завантажень:
420
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ФІЗИЧНОЇ ОПТИКИ
КОЗЛОВСЬКИЙ
Юрій Михайлович
УДК 535:517.519
ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ ТА АНАЛІЗУ ЗОБРАЖЕНЬ
В ОБЛАСТІ ДРОБОВОГО ФУР’Є-ПЕРЕТВОРЕННЯ
01.04.05 – оптика, лазерна фізика
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фізико-математичних наук
Львів - 2004
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Інституті фізики конденсованих систем НАН України, м. Львів
Науковий керівник: доктор фізико-математичних наук,
старший науковий співробітник
Шовгенюк Михайло Васильович
Інститут фізики конденсованих систем НАН України
Офіційні опоненти:
доктор фізико-математичних наук, професор
Ушенко Олександр Григорович
Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича,
професор кафедри кореляційної оптики
доктор фізико-математичних наук, професор
Болеста Іван Михайлович
Львівський національний університет ім. І. Франка,
завідувач кафедри радіофізики
Провідна установа: Інститут фізики НАН України, м. Київ.
Захист відбудеться 9 березня 2004 р. о 15 год. 30 хв. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.071.01 при Інституті фізичної оптики за адресою: 79005, м. Львів, вул. Драгоманова, 23.
 
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Інституту фізичної оптики за адресою: 79005, м. Львів, вул. Драгоманова, 23.
Автореферат розісланий 7 лютого 2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат фізико-математичних наук, доцент Климів І.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Серед відомих математичних перетворень, які використовуються в оптиці, перетворення Фур’є знайшло широке застосування в різноманітних галузях науки і техніки. Починаючи з 1993-1994 рр., в оптиці почали активно використовувати дробове фур’є-перетворення (ДФП) як узагальнення до звичайного перетворення Фур’є, що дозволяє розвинути існуючі концепції та виявити нові можливості опису формування зображень в оптичних системах. В більшості робіт, що були присвячені дослідженню властивостей дробового фур’є-перетворення використовується апарат лінійних інтегральних перетворень, а також функція розподілу Вігнера. На основі методології дробового фур’є-перетворення були сформульовані нові принципи та методи обробки оптичних зображень. На даний час інтенсивно розвиваються дослідження умов реалізації дробового фур’є-перетворення в оптичних системах, проте практичне використання цього перетворення в реальних оптичних системах знаходиться на початковій стадії. Це пов’язано з тим, що в відомих на даний час роботах, які присвячені опису властивостей дробового фур’є-перетворення, в основному приводяться теоретичні результати та результати, отримані на основі комп’ютерного експерименту. Такий підхід не дозволяє реалізувати ДФП в реальних оптичних системах.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалась в 2000-2003 рр. у рамках етапу “Використання методу розподілу оптичних сигналів для опису дробового фур’є-перетворення” бюджетної теми ІФКС НАН України (реєстаційний номер № 01024000218); в 2000-2001 рр. за науково-дослідною темою: ”Розроблення голографічних кореляційних систем автоматичного захисту та ідентифікації цінних паперів” (п. 9 додатку до розпорядження Кабміну України № 549-р від 07.06.1999 р.); в 2002 р. за темою: ”Договір № 12-019/207 про співробітництво в освоєнні інтелектуального продукту” з Національним банком України; а також з 2003 р. за темою ”Освоєння та впровадження технології та програмного забезпечення для захисту цінних паперів (Договір № 130-04/54)” науково-технічної програми Міністерства фінансів України. У цих тематичних дослідженнях здобувач був відповідальним виконавцем.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є розвиток теорії дробового фур’є-перетворення на основі методу розподілу оптичних сигналів, дослідження закономірностей формування зображень ДФП в реальних оптичних системах та обґрунтування можливості використання області дробового фур’є-перетворення для кореляційного аналізу зображень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ ТА АНАЛІЗУ ЗОБРАЖЕНЬ В ОБЛАСТІ ДРОБОВОГО ФУР’Є-ПЕРЕТВОРЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок