Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБГРУНТоВАННЯ ПОКАЗНИКІВ НАДІЙНОСТІ І ГАРАНТОВАНОЇ ДОВГОВІЧНОСТІ ПРОТИКОРОЗійного ЗАХИСТУ БУДІВЕЛЬНИХ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ

ОБГРУНТоВАННЯ ПОКАЗНИКІВ НАДІЙНОСТІ І ГАРАНТОВАНОЇ ДОВГОВІЧНОСТІ ПРОТИКОРОЗійного ЗАХИСТУ БУДІВЕЛЬНИХ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ

Назва:
ОБГРУНТоВАННЯ ПОКАЗНИКІВ НАДІЙНОСТІ І ГАРАНТОВАНОЇ ДОВГОВІЧНОСТІ ПРОТИКОРОЗійного ЗАХИСТУ БУДІВЕЛЬНИХ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,34 KB
Завантажень:
418
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ДОНБАСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
УДК 624.014:620.193
Пожарська Галина Анатоліївна
ОБГРУНТоВАННЯ
ПОКАЗНИКІВ НАДІЙНОСТІ
І ГАРАНТОВАНОЇ ДОВГОВІЧНОСТІ
ПРОТИКОРОЗійного ЗАХИСТУ
БУДІВЕЛЬНИХ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ
05.23.01 - Будівельні конструкції, будівлі і споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Макіївка - 2001 р.
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі "Металеві конструкції і матеріалознавство" Донбаської державної академії будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - Доктор технічних наук, професор КОРОЛЬОВ Володимир Петрович Донбаська державна академія будівництва і архітектури, проректор з наукової роботи.
Офіційні опоненти - Доктор технічних наук, професор МУЩАНОВ Володимир Пилипович Донбаська державна академія будівництва і архітектури, завідувач кафедри “Теоретична і прикладна механіка”. Кандидат технічних наук ГРИНБЕРГ Марк Львович Орган з сертифікації будівельної продукції “ЦентрСЕПРОбудметал”, директор.
Провідна установа - ВАТ УкрНДІпроектстальконструкція, відділ нових типів конструкцій, м. Київ.
Захист відбудеться " 22 " березня 2001 року о 13-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 12.085.01 у Донбаській державній академії будівництва і архітектури за адресою: 86123, Донецька обл., м. Макіївка-23, вул. Державіна, б.2, I навчальний корпус, Зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донбаської державної академії будівництва і архітектури.
Автореферат розісланий "19" лютого 2001 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент А.М. Югов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми.
Забезпечення надійності і довговічності металофонду є важливим елементом державної технічної та економічної політики промислово розвинутих країн, для реалізації якої необхідна розробка ефективних заходів щодо захисту від корозії. Підвищення якості протикорозійного захисту, забезпечення довговічності і надійності будівельних металоконструкцій пов'язане з впровадженням добровільної та обов'язкової сертифікації будівельних матеріалів, виробів і конструкцій.
Нормативною основою для проведення обов'язкової сертифікації є технічні вимоги, викладені в державних стандартах, будівельних нормах і правилах. Інтеграція вітчизняної нормативної бази з закордонними нормами здійснюється на основі міжнародних стандартів серії ISO 9000-1-95 ё 9004-1-95, що регламентують питання керування якістю в процесі проектування, виготовлення, монтажу та експлуатації. Аналіз відповідності вітчизняних і міжнародних норм проектування свідчить про необхідність удосконалювання структури і методів оцінки показників надійності і гарантованої довговічності протикорозійного захисту будівельних металоконструкцій.
Складність рішення питань з сертифікації будівельних металоконструкцій полягає в недостатньому узгодженні положень СНиП 2.03.11-85 "Захист будівельних конструкцій від корозії" і вимог стандартів, що регламентують забезпечення показників надійності, корозійної стійкості і довговічності. Разом з цим, збільшення обсягів виробництва в Україні і закордонних постачань легких металоконструкцій (ЛМК), потребує створення ефективної системи контролю якості протикорозійного захисту на основі розрахунково-експериментальних методів оцінки граничних станів у корозійних середовищах. Законодавчою основою для розробки комплексу заходів щодо підтримки якості і довговічності основних фондів, є Постанова Кабінету Міністрів України від 05.05.97 року № 409 "Про забезпечення надійності і безпечної експлуатації будівель, споруд та інженерних мереж" і відповідний Указ Президента від 31.12.98 року № 1420/98 "Про нейтралізацію погроз, обумовлених погіршенням екологічної і техногенної обстановки в країні".
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до науково-дослідницьких робіт у рамках Державної науково-технічної програми "Протикорозійний захист металофонду України" до 2005 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОБГРУНТоВАННЯ ПОКАЗНИКІВ НАДІЙНОСТІ І ГАРАНТОВАНОЇ ДОВГОВІЧНОСТІ ПРОТИКОРОЗійного ЗАХИСТУ БУДІВЕЛЬНИХ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок