Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕХНОЛОГІЯ – КАРОТИНОВОГО КОНЦЕНТРАТУ ТА ЗБАГАЧЕНИХ НИМ КОНСЕРВОВАНИХ ПРОДУКТІВ

ТЕХНОЛОГІЯ – КАРОТИНОВОГО КОНЦЕНТРАТУ ТА ЗБАГАЧЕНИХ НИМ КОНСЕРВОВАНИХ ПРОДУКТІВ

Назва:
ТЕХНОЛОГІЯ – КАРОТИНОВОГО КОНЦЕНТРАТУ ТА ЗБАГАЧЕНИХ НИМ КОНСЕРВОВАНИХ ПРОДУКТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,59 KB
Завантажень:
18
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
ДЕРКАЧ ІРИНА ВАЛЕРІЇВНА
УДК 664.863.063.94:635.13:547.979.8
ТЕХНОЛОГІЯ ? – КАРОТИНОВОГО КОНЦЕНТРАТУ ТА ЗБАГАЧЕНИХ НИМ КОНСЕРВОВАНИХ ПРОДУКТІВ
Спеціальність 05.18.13 - технологія консервованих продуктів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеській національній академії харчових технологій, Міністерство освіти і науки України, та ДНДПКІ “Консервпромкомплекс”, Міністерство аграрної політики України.
Науковий керівник - кандидат технічних наук, доцент
Тележенко Любов Миколаївна, Одеська національна
академія харчових технологій, доцент кафедри
технології консервування;
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, професор
Павлюк Раїса Юріївна, Харківський державний університет
харчування та торгівлі, професор, завідуюча
кафедрою технології консервування
- кандидат технічних наук, доцент
Кожухар Володимир Васильович, Полтавський університет
споживчої кооперації України, доцент кафедри технології та
організації харчових виробництв
Провідна установа - Національний університет харчових технологій,
кафедра процесів і апаратів харчових виробництв та
консервування, м. Київ, Міністерство освіти і науки України.
Захист відбудеться “17” жовтня 2003 р. о 1230 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.088.01 при Одеській національній академії харчових технологій за адресою: 65039, м. Одеса, вул. Канатна, 112.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеської національної академії харчових технологій за адресою: 65039, м. Одеса, вул. Канатна, 112.
Автореферат розіслано “15” вересня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор технічних наук, професор Гапонюк О.І.
1
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Останнім часом приділяють велику увагу канцеропротекторним властивостям каротину, в особливості ? – каротину, та перспективі його використання для профілактики різних захворювань. Каротиноїди у вигляді концентрату застосовують як для збагачення, так і для забарвлення харчових продуктів.
У даний час розроблено та випускається ряд препаратів каротину на масляній основі. Використання таких концентратів для збагачення консервованої продукції, що має попит, обмежено з причини поганої сумісності жирів з водною фазою. Домінуюче положення у харчовому виробництві зайняло застосування синтетичних барвників. Їх розповсюдження та небезпека обумовили необхідність суворої гігієнічної регламентації. Концентрати каротину, що виробляють мікробіологічним шляхом, за результатами останніх досліджень не рекомендовано до використання у харчовій промисловості. Це обумовлено тим, що розпад продуктів життєдіяльності мікроорганізмів призводить до накопичування в організмі людини речовин, які з часом виявляють токсичні властивості. Саме тому стає проблема натуральності та безпеки отриманих каротинових концентратів.
Використання у якості барвників натуральних пігментів (вилучених з рослинної сировини) для соків та соковмісних напоїв, дозволить підвищити їх товарний вигляд, біологічну цінність та надати цим продуктам профілактичного призначення. Існуючі водорозчинні форми каротинових концентратів мають слабку диспергуємість та розчинність, що ускладнює їх застосування для напоїв та інших продуктів зі значним об’ємом водної фази. Тому концентратам каротину, вилученим з рослинної сировини, необхідно надати більшу спорідненість з водною фазою при забезпеченні збереження біологічної активності. Таким чином, отримання натурального каротинового концентрату з підвищеною водорозчинністю, у якому превалює біологічно активна форма каротину, є актуальним, а виробництво збагачених каротином продуктів харчування є одним з перспективних напрямків.
Зв’язок роботи з науковими програмами. Робота виконана у відповідності з держбюджетною тематикою науково–дослідних робіт ОНАХТ (“Розробка технологій поліфункціональних добавок та харчових продуктів загального лікувально-профілактичного призначення” № 0197 U 016055), та згідно договору 54/18 від 02.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 



Реферат на тему: ТЕХНОЛОГІЯ – КАРОТИНОВОГО КОНЦЕНТРАТУ ТА ЗБАГАЧЕНИХ НИМ КОНСЕРВОВАНИХ ПРОДУКТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок