Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат українською: НАУКОВО-ПРИКЛАДНІ ОСНОВИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНОЇ НАДІЙНОСТІ ПРОМИСЛОВИХ ТРУБОПРОВОДІВ ПРИ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУРАХ

Загрузка...

НАУКОВО-ПРИКЛАДНІ ОСНОВИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНОЇ НАДІЙНОСТІ ПРОМИСЛОВИХ ТРУБОПРОВОДІВ ПРИ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУРАХ / сторінка 5

Назва:
НАУКОВО-ПРИКЛАДНІ ОСНОВИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНОЇ НАДІЙНОСТІ ПРОМИСЛОВИХ ТРУБОПРОВОДІВ ПРИ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУРАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
36,59 KB
Завантажень:
289
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
Електроди атестовані Міжнародною страховою компанією Ллойда, Морським Регістром РФ і Міжнародним науково-технічним центром сертифікації “СЕПРОЗ”. Організовано їхнє виробництво і застосування при монтажному зварюванні і ремонті неповоротних стиків трубопроводів нафтогазових підприємств ВАТ “Нижневартовскнефтегаз”, ВАТ “Сибнефтегазпереработка” та ін. Економічний ефект від впровадження нових електродів перевищив 4 млн. руб. (у цінах на 1999р.);
ж) розроблені нові марки вуглецевої (сталь 20А) і низьколегованої (08ХМЧА) сталей для виготовлення нафтогазопровідних труб з підвищеними корозійними і холодостійкими властивостями, які успішно пройшли дослідно-промислові випробування на нафтових родовищах ВАТ “Нижневартовскнефтегаз” і рекомендовані до впровадження. Організоване їхнє дослідно-промислове виробництво на основних заводах-виготовлювачах трубної продукції нафтогазового призначення.
Практичне значення одержаних результатів. Результати досліджень і запропонованих рішень стали науковою основою створення ефективних технологічних процесів і розробки хімічних складів прогресивних сталей для виготовлення труб, що характеризуються високими холодостійкими і корозійними властивостями, для експлуатації у суворих кліматичних і природно-геологічних умовах.
Впровадження труб з високими корозійними і холодостійкими властивостями для монтажу нафтопроводів дозволило підвищити надійність і довговічність, скоротити число поривів трубопроводів, знизити витрати на їхній поточний капітальний ремонт, значно поліпшити екологічний стан в районах спорудження нафтогазопроводів, водогонів, трубопроводів газліфтних систем і компресорних станцій.
Економічний ефект від застосування труб з підвищеною корозійною тривкістю у ВАТ “Нижневартовскнефтегаз” і його дочірніх підприємствах складає (у тис. руб. на 1 км трубопроводу): при газліфтному видобутку нафти 319,6 (114 мм); 665,0 (219 мм); 1509,3 (420 мм); при механізованій експлуатації свердловин 298,7 (114 мм); 517,1 (219 мм); 1120,5 (420 мм), що досягнуто за рахунок збільшення терміну служби нафтопроводів та інших металоконструкцій з 4...5 до 10...15 років у порівнянні з аналогічними конструкціями, виготовленими з труб з низькими корозійними і в'язкими характеристиками.
Рекомендації з оптимізації хімічного складу трубних сталей підвищеної корозійної тривкості й тріщиностійкості використовуються в металургійних і технологічних відділах заводів-виробників трубного прокату: Синарського трубного, Челябинського трубопрокатного, Северського трубного, Волзького трубного і Виксунського трубного заводів, а також Таганрозького металургійного комбінату.
Результати досліджень, викладені в дисертації, знайшли місце в навчальних курсах “Матеріалознавство”, “Технологія конструкційних матеріалів”, “Спорудження і ремонт нафтогазопроводів”, що читаються в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, Нижньовартовській філії Тюменського державного нафтогазового університету і Миколаївському державному аграрному університеті; у лабораторному практикумі; курсовому і дипломному проектуванні; у науково-дослідній роботі студентів спеціальностей “проектування та спорудженнях нафтогазопроводів і сховищ” і “експлуатація та ремонт нафтогазопроводів і сховищ”.
Рекомендації автора впроваджені в галузеві нормативні документи, що використовуються ЗАТ “НижневартовскНИПИнефть” при проектуванні промислових баз і нафтогазових об'єктів, зокрема, кущових і дотискних насосних станцій, пунктів підготовки нафти, нафтозбірних мереж та ін. при облаштуванні і реконструкції нафтових родовищ. Викладені в дисертації результати покладені в основу розробленої за участю автора науково-технічної концепції розвитку трубопровідного транспорту Самотлорського родовища (у рамках Програми реконструкції Самотлорського родовища).
Особистий внесок здобувача. Основні положення, що складають сутність дисертації, були вирішені автором самостійно [14, 15, 17, 18, 21, 26, 32, 33, 35, 38].
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
Реферат на тему: НАУКОВО-ПРИКЛАДНІ ОСНОВИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНОЇ НАДІЙНОСТІ ПРОМИСЛОВИХ ТРУБОПРОВОДІВ ПРИ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУРАХ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок