Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ПИТАННЯ ВЗАЄМОДІЇ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ У СФЕРІ НАЦІОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ПИТАННЯ ВЗАЄМОДІЇ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ У СФЕРІ НАЦІОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ПИТАННЯ ВЗАЄМОДІЇ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ У СФЕРІ НАЦІОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,77 KB
Завантажень:
264
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
НАЦІОНАЛЬНА академія державного управління
при Президентові України
ГУРКОВСЬКИЙ Володимир Ігорович
УДК 35.072.3:65.012.8
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ПИТАННЯ ВЗАЄМОДІЇ
ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ У СФЕРІ НАЦІОНАЛЬНОЇ
ІНФОРМАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ
25.00.02 – механізми державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
исертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
КИЇВ – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національній академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник - | доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Академії правових аук НИЖНИК Ніна Романівна,
Національна академія державного управління при Президентові України, перший проректор.
Офіційні опоненти : | октор наук з державного управління, професор ШАМРАЙ Василь Олександрович,
начальник факультету податкової міліції Національної академії державної податкової служби України;
кандидат філософських наук
ІБРАГІМОВА Іванна Михайлівна,
докторант Національної академії державного управління при Президентові України.
Провідна установа - | аціональний інститут стратегічних досліджень, відділ політичної комунікації, м.Київ.
 
Захист відбудеться 12 лютого 2004 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.810.01 в Національній академії державного управління при Президентові України за адресою: 03057, м. Київ, вул. Ежена Потьє, 20, к.212.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної академії державного управління при Президентові України ( 03057 м. Київ, вул. Ежена Потьє, 20) .
Автореферат розісланий 10 січня 2004 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради В.К. Майборода


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Необхідність дослідження організаційно-правових питань взаємодії органів державної влади у сфері національної інформаційної безпеки зумовлюється тим, що внаслідок формування інформаційного суспільства наприкінці XX століття з’явилася тенденція до невпинного підвищення ролі інформаційних ресурсів у формі електронних даних практично в усіх сферах суспільної діяльності.
Нині оцінка стану, процесів організації, управління, охорони, захисту та регулювання суспільних інформаційних відносин у контексті інформаційної безпеки виходить на рівень головних проблем національної безпеки, охоплює її традиційні складові (військову, економічну, політичну, екологічну тощо) і утворює самостійний соціальний феномен.
Саме цим зумовлений помітний інтерес до цієї теми таких вітчизняних до-слід--ників, як І.В. Арістова, О.М. Бандурка, К.І. Бєляков, В.Т. Білоус, В.М. Бриж-ко, В.Д. Гавловський, В.О. Голубєв, М.В. Гуцалюк, Р.А. Калюжний, О.В. Лит-ви-ненко, І.М. Ібрагімова, М.І. Мельник, Н.Р. Нижник, Г.Г. Почепцов, Г.П. Сит--ник, О.В. Соснін, В.П. Тронь, М.І. Рибак, В.С. Цимбалюк, М.Я. Швець та інших.
Актуальність теми дисертаційного дослідження визначається тим, що формування в Україні інформаційного суспільства і входження її в число провідних технологічно розвинутих країн світу неможливі без широкого використання в усіх сферах суспільного життя нових інформаційних технологій. Разом з тим динамічність розвитку глобальної інформаційної комп’ютерної мережі Інтернет та доступ до неї широкого кола користувачів потребує одночасної організації й підтримки безпеки інформації, що циркулює в їх комп’ютерних та інформаційних мережах.
Проте широке використання й впровадження сучасних інформаційних технологій і систем поряд з позитивними досягненнями спричинило виникнення низки соціальних, організаційних, юридичних та інших проблем. Серед них - поширення комп’ютерних вірусів, яке досягло значних масштабів і може завдати вагомих збитків як окремим користувачам, так і електронно-обчислювальним машинам (комп’ютерам), системам та комп’ютерним мережам, мережам електрозв’язку органів державної влади. Одним з найбільш поширених видів правопорушень є несанкціоновані проникнення в інформаційні системи з метою зчитування, модифікації, спотворення та знищення інформації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ПИТАННЯ ВЗАЄМОДІЇ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ У СФЕРІ НАЦІОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок