Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВІДШКОДУВАННЯ МОРАЛЬНОГО ЗНОСУ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ ПІДПРИЄМСТВ МАШИНОБУДУВАННЯ

ВІДШКОДУВАННЯ МОРАЛЬНОГО ЗНОСУ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ ПІДПРИЄМСТВ МАШИНОБУДУВАННЯ

Назва:
ВІДШКОДУВАННЯ МОРАЛЬНОГО ЗНОСУ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ ПІДПРИЄМСТВ МАШИНОБУДУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,89 KB
Завантажень:
425
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
РЕШЕТНЯК ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА
УДК 658.5:330.522.2.004.67
ВІДШКОДУВАННЯ МОРАЛЬНОГО ЗНОСУ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ ПІДПРИЄМСТВ МАШИНОБУДУВАННЯ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління
підприємствами
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ - 2005


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира
Даля Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ).
Науковий керівник: | кандидат економічних наук, доцент Бачевський Борис Євстафійович, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри економіки підприємства.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Шевцова Олена Йосипівна, Дніпропетровський
національний університет Міністерства освіти і науки України, завідуюча кафедрою
банківської справи (м. Дніпропетровськ);
кандидат економічних наук, доцент Шем’якіна Наталя Володимирівна, Інститут економіки промисловості НАН України, старший науковий співробітник відділу фінансово-економічних проблем використання виробничого потенціалу (м. Донецьк).
Провідна установа – Кременчуцький державний політехнічний університет Міністерства освіти i науки України, кафедра менеджменту (м. Кременчук).
Захист відбудеться 8 червня 2005 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля  Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, Луганськ–34, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, Луганськ–34, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розіслано 28 квітня 2005 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
Г.В. Козаченко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В економіці України в 2003-2004 роках відбулося зростання обсягів виробництва. На жаль, зазначені процеси не є результатом поліпшення стану та підвищення технічного рівня парку технологічного обладнання великих підприємств машинобудування. Це зростання є наслідком певного підвищення рівня завантаження основних виробничих фондів великих підприємств (здебільшого в металургії та хімічній промисловості) і пожвавлення окремих галузей легкої та харчової промисловості, де не потрібні однострокові великі вкладення капіталу в розвиток. Стабільність таких темпів зростання може забезпечити тільки інноваційний шлях розвитку народного господарства в цілому, та в першу чергу в машинобудуванні. Прискорення морального зносу технологічного обладнання промислових підприємств під впливом науково-технічного прогресу призвело до того, що обладнання застаріває швидше, ніж зношується в процесі використання. У зв’язку з цим урахування темпів та рівня морального зносу в усіх його проявах стає дедалі важливішим. Дуже важливо своєчасно виявляти ту межу, за якою подальше використання обладнання стає економічно недоцільним. Великі промислові підприємства України орієнтовані на виробництво великих обсягів продукції, які набагато перевищують місткість її внутрішнього ринку. Отже, потрібно якомога скоріше виходити на зовнішні ринки. Але це потребує переходу до нового рівня якості продукції, зміни її асортименту та номенклатури, стандартів і вимог до виробництва. Необхідно також проводити відновлення продукції, технології та технологічного обладнання у великому масштабі, у стислі строки, та ще й з дефіцитом коштів на її фінансування. Це вимагає виявлення найбільш важливих об’єктів відновлення, та координування процесу фінансування. В таких умовах особливого значення набуває визначення строків корисного використання технологічного обладнання з урахуванням морального та фізичного зносу, як і передбачено стандартами бухгалтерського обліку (П(С)БО7). Строк корисного використання кожного окремого об’єкта може бути не тільки основою для визначення норм амортизації обладнання, як термін відшкодування зносу, але й важливим показником планування процесу його відновлення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ВІДШКОДУВАННЯ МОРАЛЬНОГО ЗНОСУ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ ПІДПРИЄМСТВ МАШИНОБУДУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок