Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИНТЕЗ ШВИДКОДІЮЧИХ СИСТЕМ ФАЗОВОГО АВТОПІДСТРОЮВАННЯ ЧАСТОТИ СИНТЕЗАТОРІВ ЧАСТОТ ДЛЯ ВПРОВАДЖЕННЯ ЗАВАДОЗАХИЩЕНОГО РЕЖИМУ ЗАСОБІВ РАДІОЗВ'ЯЗКУ

СИНТЕЗ ШВИДКОДІЮЧИХ СИСТЕМ ФАЗОВОГО АВТОПІДСТРОЮВАННЯ ЧАСТОТИ СИНТЕЗАТОРІВ ЧАСТОТ ДЛЯ ВПРОВАДЖЕННЯ ЗАВАДОЗАХИЩЕНОГО РЕЖИМУ ЗАСОБІВ РАДІОЗВ'ЯЗКУ

Назва:
СИНТЕЗ ШВИДКОДІЮЧИХ СИСТЕМ ФАЗОВОГО АВТОПІДСТРОЮВАННЯ ЧАСТОТИ СИНТЕЗАТОРІВ ЧАСТОТ ДЛЯ ВПРОВАДЖЕННЯ ЗАВАДОЗАХИЩЕНОГО РЕЖИМУ ЗАСОБІВ РАДІОЗВ'ЯЗКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,10 KB
Завантажень:
340
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ АЕРОКОСМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені М.Є. Жуковського "ХАРКІВСЬКИЙ АВІАЦІЙНИЙ ІНСТИТУТ"
ЧЕКУНОВА Оксана Миколаївна
УДК 621.3.072.6
СИНТЕЗ ШВИДКОДІЮЧИХ СИСТЕМ ФАЗОВОГО АВТОПІДСТРОЮВАННЯ ЧАСТОТИ СИНТЕЗАТОРІВ ЧАСТОТ
ДЛЯ ВПРОВАДЖЕННЯ ЗАВАДОЗАХИЩЕНОГО РЕЖИМУ
ЗАСОБІВ РАДІОЗВ'ЯЗКУ
05.12.13 – радіотехнічні пристрої та засоби телекомунікацій
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Харківському університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба Міністерства оборони України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Макаров Сергій Анатолійович,
Харківський університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, доцент кафедри "Авіаційні радіотехнічні системи навігації і посадки"
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Альошин Геннадій Васильович,
Українська державна академія залізничного транспорту, професор кафедри "Транспортний зв’язок"
кандидат технічних наук, професор
Пастушенко Микола Савелійович,
Харківський національний університет радіоелектроніки, професор кафедри "Телекомунікаційні системи"
Захист відбудеться 19.06. 2008 р. о 13-30_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.062.07 у Національному аерокосмічному університеті імені М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут" Міністерства освіти і науки України за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17.
З дисертацією можна ознайомитися у науково–технічній бібліотеці Національного аерокосмічного університету імені М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут" Міністерства освіти і науки України за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17.
Автореферат розісланий 15.05.2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 64.062.07 Лукін В.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми досліджень. Зростання вимог, які висуваються до систем зв'язку, змушує удосконалювати вказані системи та елементи, які входять до них. Поява нових технологічних можливостей та елементної бази дозволяє знаходити ефективні рішення такої задачі як розробка швидкодіючих синтезаторів частот (далі – СЧ). Підвищення швидкодії СЧ призводить до забезпечення високої завадозахищеності систем радіозв’язку.
Одним з перспективних шляхів підвищення завадозахищеності систем радіозв’язку є використання для передачі інформації широкосмугових сигналів, зокрема псевдовипадкової перебудови робочої частоти (далі – ППРЧ), що обумовлює втілення режиму швидкої перебудови робочої частоти у засоби радіозв’язку. Сучасні вимоги, які висуваються до систем управління та зв'язку, дають можливість стверджувати, що середньошвидкісний режим ППРЧ, який на сьогодні використовується у засобах управління та зв’язку, не задовольняє вимогам по завадозахищеності зв'язку. Для того, щоб системи володіли високою завадостійкістю, живучістю і поліпшеною скритністю, оптимальним вважається забезпечення кількості стрибків в секунду від 600 до 2000, що в часі становить від 0,5 до 1,6 мс.
Впровадження даного режиму обмежено швидкодією СЧ цих засобів, яка визначається часом перебудови з однієї частоти на іншу. Основою більшості СЧ є система фазового автопідстроювання частоти (далі – ФАП), яка і визначає його швидкодію. Однак в системах ФАП існують протиріччя між динамічними і фільтруючими властивостями. У рамках дисертаційної роботи дане протиріччя запропоновано вирішити зміною принципів побудови системи ФАП введенням динамічно регульованого параметру додаткового зворотного зв’язку за фазою по нелінійним законам регулювання виду та , які дозволяють підвищити швидкодію системи ФАП. Це робить тему дисертації актуальною, визначає необхідність розв’язання відповідної наукової задачі.
Наукова задача полягає у синтезі систем фазового автопідстроювання частоти з малим часом входження у синхронізм та високими фільтруючими і точностними здібностями.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: СИНТЕЗ ШВИДКОДІЮЧИХ СИСТЕМ ФАЗОВОГО АВТОПІДСТРОЮВАННЯ ЧАСТОТИ СИНТЕЗАТОРІВ ЧАСТОТ ДЛЯ ВПРОВАДЖЕННЯ ЗАВАДОЗАХИЩЕНОГО РЕЖИМУ ЗАСОБІВ РАДІОЗВ'ЯЗКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок