Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК МАРКЕТИНГУ СТРАХОВИХ ПОСЛУГ

РОЗВИТОК МАРКЕТИНГУ СТРАХОВИХ ПОСЛУГ

Назва:
РОЗВИТОК МАРКЕТИНГУ СТРАХОВИХ ПОСЛУГ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,59 KB
Завантажень:
398
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Данніков Олег Володимирович
УДК 339.138:338.46
РОЗВИТОК МАРКЕТИНГУ СТРАХОВИХ ПОСЛУГ
Спеціальність, 08.06.01 – “Економіка, організація і управління підприємствами”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
КИЇВ – 2004
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі маркетингу Київського національного економічного університету
Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент
Пилипчук Володимир Петрович,
Київський національний
економічний університет, доцент
кафедри маркетингу
 
Офіційні опоненти: - доктор економічних наук, професор
Мова Віктор Васильович,
Київський національний
торговельно-економічний
університет, професор кафедри
маркетингу та комерційної
діяльності
 
кандидат економічних наук, доцент
Карпенко Наталія Володимирівна,
Полтавський університет споживчої
кооперації України, завідувач
кафедри маркетингу
Провідна установа - Одеський державний економічний
університет, кафедра маркетингу
 
Захист відбудеться “ 3 “ лютого 2005 р. о 16.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.04 Київського національного економічного університету за адресою: 03680, Київ, пр. Перемоги, 54/1, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, Київ, пр. Перемоги, 54/1, ауд. 201.
 
Автореферат розіслано “ 24 “ грудня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.е.н., професор Федонін О.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Загострення конкуренції на страховому ринку і особливо на його найбільш прибуткових сегментах спричиняє розширення застосування маркетингу підприємствами, які прагнуть до збільшення своєї частки ринку і рівня підвищення конкурентоспроможності страхових послуг. Певне пожвавлення реального попиту на страхові послуги у 2001 - 2004 р.р. збільшує інтерес до нових способів завоювання, утримання ринку, сприяє розвитку страхового маркетингу в Україні. Це передбачає застосування у страховій діяльності маркетингових підходів і рішень, які грунтуються на глибокому вивченні ринку та потреб споживачів і дають можливість знаходити ефективні шляхи діяльності в умовах невизначеності зовнішнього середовища. Впровадження маркетингу в діяльність страхових компаній дозволяє підвищувати ефективність надання послуг. Розширення використання маркетингу є одним з найбільш перспективних напрямків розвитку українського страхування в найближчому майбутньому. Потреба в страхових послугах та її задоволення вимагають обгрунтування науково-методичних засад щодо розвитку вітчизняного страхування та практичних заходів для взаємодії суб’єктів страхової діяльності на основі взаємовигідних партнерських відносин.
Проблеми функціонування підприємств за маркетинговою концепцією достатньо глибоко висвітлені у працях вітчизняних і зарубіжних науковців: Павленка А.Ф., Войчака В.А., Кардаша В.Я., Пилипчука В.П., Герасимчука В.Г., Романенко Л.Ф., Гаркавенко С. І., Крикавського Є.В., Кредисова А.І., Оніщенка В.Ф., Перерви П.Г., Старостіної А.О., Черваньова Д.М., Чумаченка М.Г, Голубкова Є.П., Демидова В.Є., Дуровича А.П., Завялова П.С., Ф. Котлера,
І. Ансоффа, Б. Бермана та інших.
Разом з тим, ще не проводилось наукових досліджень, присвячених теорії та практиці сегментації страхового ринку, попиту на страхові послуги, застосування комплексу маркетингу в умовах специфічного вітчизняного середовища, засади якого стали б основою організації діяльності на українських підприємствах.
Актуальність вирішення вказаних питань, необхідність подальшої розробки маркетингової теорії та інструментарію страхової діяльності вітчизняних підприємств визначили вибір теми, мети та завдань дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана згідно планам науково-дослідних робіт кафедри маркетингу Київського національного економічного університету за темою "Удосконалення маркетингової діяльності в умовах трансформаційної економіки" (державний реєстраційний номер №0103U004765).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РОЗВИТОК МАРКЕТИНГУ СТРАХОВИХ ПОСЛУГ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок