Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УМОВИ БЕЗПЕЧНОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРОУСТАНОВОК ПОСТІЙНОЇ НАПРУГИ

УМОВИ БЕЗПЕЧНОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРОУСТАНОВОК ПОСТІЙНОЇ НАПРУГИ

Назва:
УМОВИ БЕЗПЕЧНОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРОУСТАНОВОК ПОСТІЙНОЇ НАПРУГИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,39 KB
Завантажень:
64
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНИЙ МАКІЇВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ
З БЕЗПЕКИ РОБІТ У ГІРНИЧІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ
(МакНДІ)
Шелех Юрій Леонідович
УДК 621.316.3
621.001.21;
УМОВИ БЕЗПЕЧНОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРОУСТАНОВОК ПОСТІЙНОЇ НАПРУГИ
Спеціальність 05.26.01 – “Охорона праці”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Макіївка – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Никонець Леонід Олексійович,
Національний університет “Львівська політехніка”, професор кафедри “Електропостачання промислових підприємств, міст та сільського господарства”.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Колосюк Володимир Петрович,
Донбаська Національна академія будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України, (м. Макіївка), професор кафедри “Електротехніка і автоматика”.
кандидат технічних наук
Журавель Олена Анатоліївна,
Донецький Національний технічний університет
Міністерства освіти і науки України,
доцент кафедри „Електромеханіка і ТОЕ”
Провідна установа – Науково-дослідний інститут гірничорятувальної справи та пожежної безпеки “Респіратор” Міністерства вугільної промисловості України, відділ засобів механізації, автоматизації і зв’язку, м. Донецьк.
Захист відбудеться “28” квітня 2006 р. о 1200 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .834.01 при Державному Макіївському науково-дослідному інституті з безпеки робіт у гірничій промисловості Міністерства вугільної промисловості України за адресою: 86108, м. Макіївка, вул. Лихачова, 60.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державного Макіївського науково-дослідного інституту з безпеки робіт у гірничій промисловості Міністерства вугільної промисловості України за адресою: 86108, м. Макіївка, вул. Лихачова, 60.
Автореферат розісланий “____” __________________2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
Д 12.834.01, к.т.н., с.н.с. Алаб’єв В.Р.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Актуальність теми зумовлена незадовільним станом електробезпеки в Україні внаслідок недосконалого підходу до нормування допустимих короткочасних електричних дій лише за умовою збереження життя людині з урахуванням обмеженого кола механізмів ураження людини електричним струмом. Сучасна концепція підвищення рівня електробезпеки виходить з необхідності запобігання травмуванню організму людини; в ній запропоновано обмежити допустимі електричні дії значеннями, за яких не виникають необоротні процеси руйнування тканин тіла. Робота присвячена розробленню умов безпечної взаємодії людини з електроустановками постійної напруги з врахуванням розкиду електричних характеристик людей та варіантів виконання електроустановок.
Перспективними дослідженнями необхідно розробити методи одержання за дослідними даними обмеженої групи людей статистично достовірних електричних характеристик великих спільнот людей, імовірнісних оцінок умов виникнення необоротних процесів в тілі людини та зміни електричних параметрів тіла під час розвитку необоротних процесів.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась у відповідності з “Галузевою програмою покращення стану безпеки, гігієни праці і виробничого середовища на підприємствах Мінпаливенерго України на 1999-2000 роки”, пункт 1.31 “Розроблення проектів Державних стандартів України з електробезпеки електроустановок будівель та Державної програми створення сучасної нормативної бази України з електробезпеки”. Проведені дослідження виконувалися за участю та під керівництвом автора в науково-дослідній роботі “Умови безпечної експлуатації електроустановок” (Держреєстрація № 0105U007575, 2005-2006 рр.).
Мета і задачі дослідження. Метою досліджень є розроблення рекомендацій з перегляду чинної нормативної бази з електробезпеки електроустановок постійної напруги в аварійному режимі їх роботи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УМОВИ БЕЗПЕЧНОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРОУСТАНОВОК ПОСТІЙНОЇ НАПРУГИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок